Cannondale Killer V M900 1996 rok

#1
Ponieważ zarzucano mi tu że jestem tu tylko żeby handlować i nie ma we mnie pasji do retro to zakładam ten temat.
Poczytałem w googlach i się okazało że Cannondale to dobra firma więc sobie kupiłem set tej firmy.
Miał to być rower złożony na zlot w tajemnicy ale życie mi w tym przeszkodziło więc ramę prezentuję już teraz.

Tutaj fotki: https://picasaweb.google.com/1133762410 ... 040/M90002

Jeszcze nie wiem czy coś z tego powstanie czy nie, nie mam teraz głowy do tego.Jak ochłonę to pomyślę co i jak, w każdym razie niespodzianka mi nie wyszła.

Rama w/g numerów z kwietnia 1996 roku, nie mogę jej znaleźć w katalogach, jakiś dziwoląg trochę.
Waga ramy 1670 gr, wideł 870 gr.

CDN kiedyś.
Lodzermensch

#10
Diora dobrze mówi :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#13
m900 to najwyższy model z emek, nie może być biedy. kontorlteka sztajca to i może zapodasz mostek też tej samej firmy, jest taki na allegro. zresztą coś tam fajnego wymyslisz, w to nie watpię. ale w tym roku Twój cannon nie będzie miał lekko z moim m500 :P będzie rywalizacja więc sie postaraj!
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#14
YvesMoi pisze:m900 to najwyższy model z emek, nie może być biedy. kontorlteka sztajca to i może zapodasz mostek też tej samej firmy, jest taki na allegro. zresztą coś tam fajnego wymyslisz, w to nie watpię. ale w tym roku Twój cannon nie będzie miał lekko z moim m500 :P będzie rywalizacja więc sie postaraj!
Yves Corri wszystko przewidział ;-) Sprawdź dobrze czy jest ten mostek na allegro

#15
YvesMoi pisze:m900 to najwyższy model z emek, nie może być biedy. kontorlteka sztajca to i może zapodasz mostek też tej samej firmy, jest taki na allegro. zresztą coś tam fajnego wymyslisz, w to nie watpię. ale w tym roku Twój cannon nie będzie miał lekko z moim m500 :P będzie rywalizacja więc sie postaraj!
Niestety w tym roku się raczej nie zobaczymy.Ale drżyj już na następny rok.
Lodzermensch

#20
corrado1111 pisze:
Radziej pisze:Badassss!!!
Uwierz że chciałbym bardzo.Ale raczej się nie uda.
Referowałem do tej zacnej ramki. Killer, dosłownie.

A skoro nie możesz być na zlocie to z pewnościa masz ku temu powody.

#24
aldek pisze:to ja też nie przyjadę.

z cdale to mi się tylko kilery podobały, reszta to jakoś ni. Więc dżony goł goł!
Jaki to rozmiar jest (pytam, bo po tych kilerach do na oko rozpoznać nie umim).
Malutka, 36 cm chyba C-C
Lodzermensch

Re: Cannondale Killer V M900 1996 rok

#25
corrado1111 pisze:
Jeszcze nie wiem czy coś z tego powstanie czy nie, nie mam teraz głowy do tego.Jak ochłonę to pomyślę co i jak, w każdym razie niespodzianka mi nie wyszła.
przyjdzie jeszcze czas ,ze na zaskoczysz ...........
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#27
Yves idzie mocno to ja też mam mocne wejście.Pierwsza część do ramy dojechała dzięki uprzejmości Rurokury.
Uwaga pokazuję:
Obrazek


Kolorystycznie będzie ok?
Lodzermensch