#9
TramwajarzPL pisze:Niezłe połączenie kolorów,oponki to pewnie jakieś 2.0-2.1?
2.1:)
snack pisze:mniam mniam smakowity!
koniecznie pokaż więcej zdjęć z postępów prac

a co do opon to bierz te
http://allegro.pl/opona-mtb-irc-notos-x ... 13746.html
myślałem o nich - ale czy sprawdzą się w miejskiej dżungli?
skolioza pisze:dobrze mu w tym w czym jest!
tylko przednia oponę wypadaloby obrócic we właściwym kierunku - a tak Smoke+Dart w wersji skinwall - klasyka pierwszej wody
opony bardzo fajne, ale wiek dał im trochę w kość i bałbym się dłuzszych tras.
Piotr pisze:no nareszcie coś dla ścigantów i prawdziwych twardzieli ..... ale
ZMIEŃ - sodełko bo paskuda wielka jest i ....tło, las , singlertack z lekką mgiełką .. marzy mi sie taki Stamp :mrgreen:
siodło to WTB Volt - wcale nie jest wielkie - jest wygodne i lekkie. Rower będzie pomykał po mieście, więc ten beton w sumie pasuje:)

niestety przed chwila okazało się, że pedał wypadł z lewej korby - był wklejony na jakiś klej!! z prawej nie moge wykręcić.
Sprzedawcy z allegro zawstydziliby nawet Mirka handlarza samochodów - a to w dodatku człowiek z forum :evil:

Więc potrzebuję korby m560.

#10
nie lubię tej marki
ale stare jeszcze jakoś wyglądają
łądny
czerwony
szybki
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#14
oponki spoko
maxxisy
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#15
Dla mnie taki spec to marzenie, które z czasem spełnię i to właśnie w jedynym słusznym kolorze :-) Gratuluję! :)
Ostatnio zmieniony 2014-11-23, 21:23 przez Skeevo, łącznie zmieniany 1 raz.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#16
Niestety warunki niespecjalne i jakoś nie nabrałem zwyczaju robienia zdjęć w czasie pracy:)
Tylko jakieś przypadkowe

Obrazek
Obrazek


spokojnie - ten francuz służy wyłącznie jako dźwignia do klucza supportu;)

#19
KLASA... zgrabny, zwarty. Czarny LX zawsze nie źle się prezentuje. (y)
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#20
Ramka ma fajną długość nawet pod 175 wzrostu, tylko sztycy przydałoby się ok 2cm jeszcze (26.8, teraz jest 30cm).
Co myślicie o tych panaracerach współczesnych do śmigania po mieście? Na tych retro opory są znośne a wygodna wyraźnie lepsza niż marathony 1.95.

Czekam na zamówioną korbę, kupię oponki i będzie może plener:)

#23
kanty zostają czarne LX :)
wieszaczki chyba zostawię oryginalne, pancerze dam msystem.
Rowerek dostał nowe pedały XT, nową kasetę i łańcuch HG50, opony schwalbe. Waga - 10kg:)
Przyśpiesza jak wariat.

Jak bedzie lepsze światło to zrobię fotki.

#24
Odświeżam temat bo rowerek przejdzie tym razem gruntowny remont. Przejeździł zime i zasługuje na odnowienie.
Wykręciłem support z którym wcześniej nie mogłem sobie poradzić. Zalany fosolem, przykręciłem klucz do osi i poszło:)
Support to BB-CT92 o długości osi 117mm. Korbe mam m560 i zastanawiam się, czy tak powinno być? planuję go wymienić bo ma mały luz. Mufa 74mm.
Coś polecacie?

#29
taki suport ok?
http://allegro.pl/suport-shimano-lx-bb- ... 55335.html

ramka przygotowuje się do wysłania do malowania a tymczasem kupiłem taką ramke:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek


a miałem już nic nie kupować:) Plan jest taki - poskładać na tym co mi zostało. Brakuje fd, korby i drobiazgów.
wg poprzedniego właściciela jest to rocznik 92. Jeśli tak to stał na DX.
Wydaje się to prawdopodobne. Jedak w katalogu ramka 92 ani 93 nie mają gwintow do mocowania bagażnika . Lakier poniszczony ale cieszy czysty środek-brak rdzy.
Nie ma ktoś korby m730 z blatami?
cron