#34
znalazłem klamki , prawie oryginalne

Obrazek
Obrazek


niestety lewa jest uszkodzona na końcu, moze ktoś ma cos takiego bez manetek starczy , no chyba ze tanio dorwe wersje z górnociągami co było by ciekawsze w końcowym efekcie i bardziej pasowało do koncepcji oryginału.

a tutaj stary licznik, moze będzie do kompletu ?

Obrazek
www.velotech.pl

#40
hehe będe robił , mam 7-demki z klamkomanetek, a moze sie uda je przeszczepić do obejm i byłby konkret taniej

a jak nie wyjdzie to po porstu bede czekał na atrakcyjną propozycje :lol: a te 6 biegowe już mają swoje miejsce- mam piękne piasty złote Ringla komplet na wiolnobieg tył oraz złoty wolnobieg na 6 ...., reszta napędu sie znajdzie , tylko sobie ramke jakąś upatrze ,,,starą
www.velotech.pl

#41
Nowy rok zaczął się cudownie
Zanim ukończyłem ten egzemplarz trafił się następny w tym samym rozmiarze.
Trochę pomieszany osprzęt, ale będzie uporządkowany, najważniejsze - baza - rama jest w stanie bardzo ładnym

Obrazek


No to teraz są dwie !
www.velotech.pl

#42
Piotr wrócił ;-) Elegancko
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#44
eee nie na ścianę, osprzęt będzie ale myślę pojeździć raczej.
Problemem na razie sztyca bo z wyliczenie wychodzi mi 25.8 , nie jestem pewien tego rozmiaru/
Obydwie ramy są w prawie identycznym stanie, jedynie ta druga ma "niedoróbkę" napisu Kona z prawej strony, po prostu zamalowane na szaro jakby ktoś szablonu nie założył.

Obrazek
Obrazek


Osprzęt to mix roczników, ale fajnie bo przyda się do innych, a tu się podmieni ;-)
www.velotech.pl

#45
a co ty tak poszalałeś na koniec roku?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm