Cilo Cheeroke

#1
Chciałabym Wam Wszystkim przedstawić swój sprzęt (więc za rok już myślę, że wezmę czynny udział w Zlocie :-) ). Jest to Cilo Cheeroke, zakupiony przy pomocy naszego Trenera, więc jeszcze raz dzięki Corrado!
Obecnie ma odpięty bagażnik, nóżkę, zregenerowanego Bomber'a. Osprzęt tak w skrócie:
- przerzutka tylna STX
- przerzutka przednia deore LX
- hamulce v-brake deore LX
- piasty STX
- korba Sugino impal
- amortyzator Bomber Atom Z2
- obręcze Araya
- opony Wheeler Banzai
- klamki Dia Compe
Możliwe, że w przeciągu najbliższego roku ulegnie jeszcze zmianom, ale o tym będę informować na bieżąco :-)

więcej zdjęć na : (bo picassa nie działa ;/)
http://www.fotosik.pl/u/elcia3009/album/1644102
Załączniki
cilo2.JPG
cilo19.JPG

#2
Fajny sprzęt tez mam te vki i są bardzo dobre przedniego LXa tez mam i powiem ci że prędzej ci sie rower rozleci niż on złapie luzy. Fajny kolor ramy rowerek jak najbardziej na +

#7
Jaro, Dodo Izolator nawet do roboty tyłek fullem wozi a dziewczynie zafundował sztywniaka - łudzisz się że jej ni ustawi gripów tak, żeby przypadkiem nie działały lepiej niż jego? ;-) Już przecież Pani Izolatorowa pisała o możliwych nadchodzących zmianach... ;-)

Co do roweru - faktycznie rama starsza niż reszta, ale ciapki zgrywają się z widelcem i wizualnie mnie to nie razi Także nic tylko śmigać :-)
Ostatnio zmieniony 2014-07-03, 19:22 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#8
Oj Marcin. Już niedługo do roboty nie będę jeździł fullem. Niedawno stałem się posiadaczem Scotta Windrivera i jeszcze mam dylemat czy zrealizować na nim koncepcję single speed strikte pod jazdę do pracy, ale o tym napiszę jak tylko maszynka dotrze i się namyślę po jeździe próbnej :-). Co do amorka - ja się czuję bezpieczniej jak Elcia ma coś co jest niezawodne i "wygarnia wszystko". Wolę, żeby to był bomber niż coś co wymaga od jeźdźca niezłych umiejętności. Póki co przeszedł porządny serwis, a jak tylko będą jakieś części to może i zrobią się jakieś zmiany :-D

Edyta. Poza tym Elcia zapomniała napisać, że ramka jest aluminiowa :-)

#11
Ciekawe to barbarzynstwo z wyrżnięciem gwintu ale jednak bym nie pogodzil sie z mysla skrzywdzenia np. m900
Narzekacie na kolory lata itp. A przeciez chodzi o jazde i zgranie sprzetu aby rower byl jak najlepszy retro rower aby byl z wygladu retro to jest koszt wielu wyrzeczeń w tym troche bezpieczenstwa. Sam mam pomieszane rowery rocznikowo i jeździ mi sie znacznie lepiej niz na nowych częściach.
Jazdy na fullu do pracy nie komentuje. Pozatym jazda na fullu jest dla mnie jak kara.

#12
Dezent
Chcesz powiedzieć, że to:
http://si6.mtb-news.de/fotos/data/3139/medium/bmxdx.jpg
nie jest retro?

Poza tym. Prawdę mówiąc to sądzę, że wszelkie hamulce operujące na obręczach już są retro. Coraz ciężej znaleźć sensowe części. Rower jak przyszedł po pierwszych oględzinach aż krzyczał o serwis amortyzatora i na to poświęciłem czas. Jest do jeżdżenia, a jak tylko będzie kasa to będą zmiany. Zastanawiałem się nad zamontowaniem canti. Obecnie jest rower dokładnie w stanie kupionym, więc dobór sprzętu trzeba zwalić na poprzednika :-D.

Co do sterów to barbarzyństwo zostało popełnione, ale grzechy nie leżą po naszej stronie. Póki co jest jak jest i da się bezpiecznie jeździć. Rower nie jest po to, żeby wygrał konkurs na rower roku tylko, żeby moja luba miała na czym pierwsze ślady zostawiać :-)

#17
skolioza pisze:
dodo1989 pisze:Co do sterów to barbarzyństwo zostało popełnione,
kurczę, nowe stery ahead chłopaki kupowali po kilkanaście zl na allegro (nie pamiętam co to było, ale nie szajs jakiś), szkoda tych XT (jakby się kto uparł to wyciągając i sprzedając XT jeszcze by do przodu wyszedł...)
Skolioza chodzi Ci o stery WTB które były na allegro? Jeżeli tak to trza na bieżąco śledzić bo one się pojawiają raz na jakiś czas i kosztują kilkanaście złociszy.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron