#11
kosiarzp pisze:Ciekawy rowerek, tylko sztyca i mostek osobiście mi tu nie pasują.
To prawda te elementy nie są fabryczne, ale czterdziestka na karku - człowiek chce trochę więcej wygody...

#12
marcinpoz1qaz pisze:
kosiarzp pisze:Ciekawy rowerek, tylko sztyca i mostek osobiście mi tu nie pasują.
To prawda te elementy nie są fabryczne, ale czterdziestka na karku - człowiek chce trochę więcej wygody...
chopie, wtedy zaczyna sie śmigać dopiero elegancko ,. nie dołuj sie wiekiem boś jeszcze młody , stary to będziesz po 80 tce
www.velotech.pl

#13
To już chyba ze trzeci lub czwarty Checker Pig na forum :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#15
podoba mi się ten rower :D a rozmiar ramy jaki masz?? ze 21"?? no i w ładnym stanie ale sztyca i mostek bardzo psują zadziorność tego roweru, poza tym jak masz gripy ergona to jakbyś założył mostek tak z 5 stopni to i tak by łapki chyba nie drętwiały :)

#16
raju pisze:podoba mi się ten rower :D a rozmiar ramy jaki masz?? ze 21"?? no i w ładnym stanie ale sztyca i mostek bardzo psują zadziorność tego roweru, poza tym jak masz gripy ergona to jakbyś założył mostek tak z 5 stopni to i tak by łapki chyba nie drętwiały :)
Chyba masz rację to rama 21. Jak masz mniejszą to możemy się wymienić :-) To świetna rama double butted. Co pojade do jakiegoś serwisu rowerowego to podziwiają jakość dawnych czasów, spawy itp.
Rama jest dla mnie trochę za duża, przyznam że musiałem się trochę ratować tym mostkiem. Oryginalny był koloru jak zaciski hamulców STX SE, bardzo długi i w dół 5 stopni był.
cron