#91
skolioza pisze:Korba ładna z tym srebrem, pasują jej te pedryle
i oponki :->

z tego co widac na fotce :-P fajnie to zgrywa kolorystycznie
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#92
niezwężana rura

Obrazek


Obrazek


zwężana rura

Obrazek


w młodszych modelach dolna rura ma stały przekrój i jest masywna przy główce, w starszych jest jak w Cannondalu ze sie zwęża ku główce, kwestia gustu ale mi się to nie podoba :-P

#93
cardamon pisze:w młodszych modelach dolna rura ma stały przekrój i jest masywna przy główce, w starszych jest jak w Cannondalu ze sie zwęża ku główce, kwestia gustu ale mi się to nie podoba
fakt..ta masywna duzo ladniejsza :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#94
marcin74 pisze:i oponki :->

z tego co widac na fotce :-P fajnie to zgrywa kolorystycznie
a żona mówi "wywal te opony, przecież one zupełnie tu nie pasują! zielone do niebieskiego? co za pomysł?" :mrgreen:

no i muszę tłumaczyć, że tak musi być, że to hit tamtych lat itd. :mrgreen:

a co do całości wyglądu roweru to jakoś mi się nie podoba, jakiś taki misz masz się zrobił, bałagan bez składu. Zaczyna mnie ta endorfina denerwować...
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#95
Z tych trzech to ten pierwszy niebieski z sidem jest najładniejszy. A czy osoba około 80 kg nie rozwali takiej ramy? chciałbym taka ale boje się że rozwalę ją.

#96
marcin74 pisze:
skolioza pisze:Korba ładna z tym srebrem, pasują jej te pedryle
i oponki :->

z tego co widac na fotce :-P fajnie to zgrywa kolorystycznie
no widzisz Marcin, teraz mam dylemat czy dobrze opony wysłałem ;-) mam nadzieje że je jakos ładnie kiedyś wykorzystasz :-P bo inaczej Andriu na Ciebie naśle :lol:

#97
Hubert ta pierwsza najładniejsza to najwyższy model z roku 1999 (taka jak moja), a na drugim zdjęciu to trzeci od góry model Elite który wychodził na LXie i RS Judy.

O ograniczeniach wagowych nigdy nie słyszałem, bardziej mnie zastanawia jak materiał się zachowuje po 15 latach od wyprodukowania. Na początku będę więc delikatny, dopiero potem dostanie po tyłku :mrgreen:
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#98
cardamon pisze:no widzisz Marcin, teraz mam dylemat czy dobrze opony wysłałem mam nadzieje że je jakos ładnie kiedyś wykorzystasz bo inaczej Andriu na Ciebie naśle
hahaha :evil:
oponki juz u Himayera ;-) pomylki nie bylo :->
wykorzystam jak tylko da sie najlepiej ...na razie wraz z czterema kuzynkami polezy na polce 8-)

SNACK ten kolorowy "misz masz " jak najbardziej na miejscu ;-) co rusz moda sie zmieniala .....srebrne ,czarne , kolorowe ....i tak w kolko :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#105
A to zwężanie to nie zależy przypadkiem od rozmiaru ramy?

P.S. snack odwaliłeś kawał dobrej roboty, Endo fajnie się prezentuje.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#107
corrado1111 pisze:Zwężanie zależy od wieku.Nie ramy.
Starszy jesteś ode mnie więc pewno masz racje :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#110
Z tym oczekiwanym efektem końcowym to już tak jest że jak się ma coś w częściach to ma się jakieś wyobrażenie i nie zawsze w rzeczywistości wychodzi tak samo jak w głowie ale tutaj bym się raczej niczego nie czepiał bo fajnie to wszystko wyszło po złożeniu.
Rowerki już tak mają, że to jak klocki lego... można w nieskończoność coś zmieniać więc pewno Twoja Endo będzie się zmieniać co jakiś czas.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#113
fajny ten skot, rogi ładne, ale ustaw je pod takim kątem jak mostek wtedy to wygląda git - wg mnie to optymalne ustawienie i ja tak sobie własnie robię dobrze. z ta koronką niebieską sam jestem ciekaw ale nie dość że jest syfna jakaś i wiotka to może być juz choinka i za dużo tego błękitu. najładniej na korbie wyglądają wszystkie tarcze w jednym kolorze 8-)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#114
siodło podobno jeżdżone 2-3x, ale nie widać tego i ma jeszcze plombę ;-) za to niezbyt drogie. Tyle że właściciel wystawił aukcję i pojechał se do Grecji bo myślał że nikt nie kupi, się więc trochę wyczekałem na przesyłkę.

Yves rogi to tak na szybko, jeszcze nie dopieszczone

co do zębatki to taki strzał o 8 rano na allegro, bez zastanowienia :mrgreen: przymierzę, obejrzę, zrobię foto i wtedy zadecyduję co dalej z nią będzie. cały czas szukam środkowej pasującej do dużego reala ale nie mam jakoś szczęścia, a młynek chyba wywalę bo i tak nie używam...
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#118
Sądząc po korbach to myślałem że sugino to dobra firma :-(
A prócz ta-specialities, blackspire, czy real jakie są dobre zębatki ,które są trwałe i nie skundlą retro korby?
cron