#392
snack pisze: OK, przekonałes mnie, zdemontuję. I może założę slicki...
Trochę nie trafiona riposta bo ja od początku pisałem że mój rower będzie jeździł tylko po asfalcie ... no chyba że będę musiał przejechać kawałek terenem.
Opony MTB założyłem tylko do zdjęć.
Pisząc o twoich wspaniałych rogach i manetce miałem na myśli to jak wyglądają.
Funkcjonalności się nie czepiam :mrgreen:
Te krótkie rogi , które były wcześniej o wiele bardziej pasują pod względem wizualnym a sama manetka z jednej strony jeszcze mocniej to udziwnia :-)

#393
....czy ty nie masz jakiegoś zajecia w ciągu dnia ?

taka manateke można tylko zamontować na rogach o takim kształcie, zasadność jej jest filozoficznie abstrakcyjna , ale jeśli komuś ma poprawić poziom glukozy to czemu nie a nawet za !

odobiście na wieszak ok, ale do targania po krzakach wystająca linka moze być chwytakiem liści i innych gałęzi , no chybą że poruszamy sie po szutrowych autostradach ....

a niech se ma a kto mu qrna zabroni ...

w ofercie Shimano pojawiła sie i znikła tak szybko jak i boostery karbonowe ...jednek cos tu jest na rzeczy , ale osobiscie mam to w d ...... i jade dalej ..........

papa

ps.

hicior moze byc tak ebeye przegladał w wolnym czasie , masz go chyba duzo , będzie pożytek ....albo skłądał długopisy :roll:
www.velotech.pl

#394
Piotr pisze: hicior moze byc tak ebeye przegladał w wolnym czasie , masz go chyba duzo , będzie pożytek ....albo skłądał długopisy :roll:
Nie jestem hicior tylko hit 0 0 - zero a nie "o" a na końcu r
To samo mogę napisać o tobie bo też się udzielasz i to w SWOIM stylu :mrgreen:
A tak odnośnie tematu wątku to ciekawi mnie jak taka manetka działa :?:
Ona chodzi skokowo z indeksem czy bez indeksu :?:
Ją się podłącza do podstawowej manetki :shock: :?:
Ty masz u siebie zamontowanego pierwszego SID'a :?:
On jest wewnętrznie taki sam jak ten mój SL czy tam jest jeszcze inna kombinacja :?:

#397
no to już wiemy którędy ucieka powietrze :)
Przynieś dziada - wymienimy oringi głównej komory i będzie hulać jak ta lala.
Zadrapań na goleniach wewnątrz nie ma żadnych z tego co pamiętam, więc będą z niego ludzie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#398
focker pisze:Przynieś dziada - wymienimy oringi głównej komory i będzie hulać jak ta lala.
no to juz pohandlowalem :-|
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#400
snack pisze:to jego ostatnia szansa!
ja i service kit czekamy ;-)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#401
I tak miło z jego strony że nie wystrzelił podczas jazdy :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#407
snack pisze:twój jest młodszy, może nie ma takich przypadłości
No tak ale ... ten , czerwony SL 2000 rok , który robiłem koledze miał to samo jak do mnie przyszedł a żadnych oringów nie wymieniałem tylko serwis i wbiłem tę uszczelkę :roll:
Może u ciebie wystarczy porządnie ją docisnąć i wpasować do goleni bez smaru.
Załączniki
Obraz 393.jpg

#410
jednak nie XTRy napędzają rowery
a już na pewno nie ten konkretny. :-(


[center]
Obrazek
[/center]

czara goryczy się przelała, długo planowany wypad majówkowy zakończony raptem po 2 (słownie: dwóch) kilometrach jazdy :evil: powrót z buta
Na tę chwilę mam ochotę wszystko wywalić do śmieci, iść do sklepu i kupić sobie jakiegoś nowego 29, mam dość ciągłych problemów :-/ pewnie wkrótce zrobię jakąś większą wyprzedaż
pozdr[/center]
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#412
snack pisze:jednak nie XTRy napędzają rowery
a już na pewno nie ten konkretny. :-(


[center]Obrazek [/center]

czara goryczy się przelała, długo planowany wypad majówkowy zakończony raptem po 2 (słownie: dwóch) kilometrach jazdy :evil: powrót z buta
Na tę chwilę mam ochotę wszystko wywalić do śmieci, iść do sklepu i kupić sobie jakiegoś nowego 29, mam dość ciągłych problemów :-/ pewnie wkrótce zrobię jakąś większą wyprzedaż
pozdr[/center]
Zawsze mówię, że na retro to się można co najwyżej na piwo przejechać i to nie za daleko ;-) Szkoda roweru i majówki :roll:
Exquisite Cycles na FB
G3R na FB

YETI ULTIMATE; YETI ULTIMATE; KLEIN FERVOR

#414
Depnięcie jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#415
snack pisze:
corrado1111 pisze:Weź sobie jakieś pigułki, ale z 29 to nie szalej.
No wqrw na maxa

Jak nie 29 to może gravela? Tak teraz promują.

Exquisite twoje to w ogóle na wystawę. Fajnie że pojawiłeś się na forum.
Ale na gravelu naprawdę fajnie się jeździ - dopóki nie widzisz w zasięgu wzroku większych kamieni czy korzeni to naprawdę bardzo udane połączenie roweru na dojazdy i w lekki teren. Np. dolinki podkrakowskie czy inne tego typu "niedzielne" kierunki na gravelu dają ogromną frajdę (na MTB szkoda się męczyć w takim "terenie").
Exquisite Cycles na FB
G3R na FB

YETI ULTIMATE; YETI ULTIMATE; KLEIN FERVOR

#417
Troszkę pokiereszowana ta twoja rama ... sądziłem że ona jest w zajebistym stanie wizualnym.
A przerzutkę ci wciągnęło nie bez powodu ... musiał być krzywy hak i ją zabrało.
Sama z siebie się tak nie zawinie.
Chyba że jakiś parszywy patyk ?
Ramę możesz oddać mi 8-) bo mam szczególny sentyment do tego modelu.

#420
snack pisze: No pech, nie da się ukryć. Gruby badyl to był tak naprawdę. Szkoda i tyle.
No ale przerzutka jest cała ?
Tylko hak do wymiany więc co marudzisz ... mogło być o wiele gorzej 8-)