#276
Nie jestem pewien ale to już chyba współczesny most. Zostawiłbym stalowy na Twoim miejscu.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#284
Cardamon ze względu na potężne siły , które drzemią gdzieś głęboko w cantach LXa :mrgreen:


Co do rowerka...klik na pierwszą stronę...pierwsze foto. Tak jak go kupiłeś od Adamella wyglądał zdecydowanie najlepiej.

#286
sztopi17 pisze:Co do rowerka...klik na pierwszą stronę...pierwsze foto. Tak jak go kupiłeś od Adamella wyglądał zdecydowanie najlepiej.
Dokładnie. Klasyka gatunku 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#287
Wiadomo że identycznego Ci od ręki nie znajdę ale... to kolejny rower typu średnia półka ramy+czarny LX - milion takich widziałem. Żeby przynajmniej ładne było...

A jak jeździ... nie wiem ale wierzę na słowo.
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#289
:-D

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#291
Jak i właściciel . . .

a teraz chłopcze zrób eksperyment .. .
znajdź sobie odcinek tak ok 10 km po krzakach takie jak na maratonie i przejedź jednym, a potem drugim rowerem tak na 80% mocy i zastanów się jaki wynik będzie .
www.velotech.pl

#292
Przeczuwając, co tu się wkrótce wydarzy mam wniosek racjonalizatorski.
Otóż, może by założyć osobny dział forum pt. nowe jest lepsze od starego, i tam, pod patronatem naszego nieocenionego Barta, można by przekierowywać jego odkrycia że:
- dacia logan jest szybsza od małego fiata
- dziś duże koło jest większe niż kiedyś było małe koło
- dziś Brigitte Bardot wygląda gorzej, niż dziś wygląda Dżoana Krupa
- dziś za 20 złotych kupisz więcej mmsów, niż w 1988 r. kupiłbyś irysków

to są wszystko wielkie sprawy, wielkie kopernikańskie odkrycia, i szkoda by znużony grzebaniem w starzyźnie zwykły czytelnik tego forum musiał je wygrzebywać z rozmaitych postów o starych rowerach. Jak będą w jednym wątku, każdy sobie tam wskoczy, i sobie o tych epokowych odkryciach Barta poczyta.

Albo i nie.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#297
aldek pisze:Przeczuwając, co tu się wkrótce wydarzy mam wniosek racjonalizatorski.
Otóż, może by założyć osobny dział forum pt. nowe jest lepsze od starego, i tam, pod patronatem naszego nieocenionego Barta, można by przekierowywać jego odkrycia że:
- dacia logan jest szybsza od małego fiata
- dziś duże koło jest większe niż kiedyś było małe koło
- dziś Brigitte Bardot wygląda gorzej, niż dziś wygląda Dżoana Krupa
- dziś za 20 złotych kupisz więcej mmsów, niż w 1988 r. kupiłbyś irysków

to są wszystko wielkie sprawy, wielkie kopernikańskie odkrycia, i szkoda by znużony grzebaniem w starzyźnie zwykły czytelnik tego forum musiał je wygrzebywać z rozmaitych postów o starych rowerach. Jak będą w jednym wątku, każdy sobie tam wskoczy, i sobie o tych epokowych odkryciach Barta poczyta.

Albo i nie.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja jestem totalnym ignorantem, myslalem ze dzis duze kolo jest wieksze niz kiedys bylo duze .......