#1382
Weź pod uwagę, że tam dolne golenie łączy podkowa. Ona pełni rolę stabilizatora - czyli tego, czym dziś jest sztywna oś w USD. Może nie jest to super sztywność, ale w porównaniu do innych amorów z tamtych lat i tak daje radę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#1386
Piotr pisze:hm . . . . .myślę ze powinieneś popatrzeć na najnowsze kaski firmy KASK, stosowane przez szosowców od ostatnich paru lat.
One mi się też nie podobają bo są paskudne.
Ogólnie teraz jest moda na jakieś szpetne kaski np - POC ...

#1391
Mam jedną taką tarczę nową, ale myślałem żeby podtoczyć mocowanie w tylnej, a na przód poszukać czegoś podobnego. Bębenek fajnie cyka, ale niestety obraca się z oporem, nie wiem czy ten typ tak czy zajrzeć do środka...
allegro
rowerki

#1395
No i doczekałem się w końcu czarnej piasty . . .a że to Dx nie narzekam bo z nim obręcz ceramik 117 i szprychy 2.18 czyli wypas retro . . . .

Całe koło sobie podciągnąłem i dałem do Marina, zobacze jak szybko ceramika mi zetrze klocki Baradine zwykłe czarne.
Po warsztatem spróbowałem i hamowanie ma większą skuteczność , co mi się podoba, a ponieważ lubie mokro i błoto to może felga sie nie zetrze tak szybko :-)

Obrazek
www.velotech.pl

#1399
Mam komplet koł jakie miałem w Gt LTS ie kiedyś, prżód AC czerwona tył xt, obręcze 117 ceramic i szprychy 2.1/8, stan piękny że tak powiem.
Do tego na DX tylko przód, ale jak sprawdzę jak sie sprawuje moze przeplotę na tył bo na dziurach częściej tyłem hamuję . . .

Mam jeszcze koła po Maćku Molągu xtr. 217 sup ceramic, ale szprychy są zapieczone w nyplach i będę je rozbrajał niedługo żeby przepleść do jazdy.
www.velotech.pl

#1400
Używał ktoś? Jak się sprawuje. Z jakich lat może pochodzić,?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20181221_135310_1-2592x3456.jpg
IMG_20181221_135255-2592x3456.jpg

#1402
Widziałem ostatnio reklamę jakiejś firmy która sprzedaje podobny tylko ahead oraz sztycę, reklamują jako innowacyjne rewolucyjne rozwiązanie. Na Youtube jest film. :))
Ostatnio zmieniony 2018-12-21, 15:54 przez SoloTM, łącznie zmieniany 1 raz.

#1403
Założę to na próbę. Ma przejściówkę na 1 1/8a normalnie jest 1 calowy. Do Mammotha założę)
Kupiłem jeszcze takie klocki i rogi uno(pójdą do Kastle). Sklep jak bym się w czasie przeniósł)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20181221_154044-2592x3456.jpg

#1404
Ta wersja jest naprawdę kiepska. Jak się ugina to kierownica przekręca się w dół, bo mocowanie kiery nie jest na pantografie. Są też wersje z pantografem - powinno to chodzić lepiej, ale nigdy nie miałem żeby potwierdzić.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#1405
Zablokuje go na sztywniaka w takim razie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#1407
Szefie tak dla żartu napisałem)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron