#1355
Mnie od podstawówki czarne się marzą i do dzisiaj nie mogę ich dostać a Ty mnie tu jeszcze ze srebrem wyjeżdżasz :-)

Jako ciekawostka, są również czarne piasty. Tylne również istnieją, tylko nie mogę teraz znaleźć zdjęcia ale kiedyś w necie widziałem.

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#1358
Kilkanaście lat temu miałem koła na piastach Ritchey WCS w kolorze podpadającym pod ten w XTR 960 + obręcze WCS OCR w kolorze czarnym :-D
Wtedy to był hit ... odkupiłem je od Macieja Grabka bo wyczaiłem że takowe posiada 8-)

#1360
snack pisze:wy to chyba specjalnie tak denerwujecie :evil:
Nie płacz Kajtek.
Ja sprzedałem swoją Endorfinę więc i tak masz lepiej ode mnie ... :-/
Cannondale może i Lux Torpeda ale też bym chciał niebieską Endorfinę ... ALE NIE MAM :!: :!: :!: :evil:

#1374
W starym katalogu kiedyś. Działa zapewne jak wygląda) Podejrzanie) Ale wizualnie mocne 5.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#1376
Daj linka
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike