#1022
No widzisz skolioza - tak się kiedyś eksperymentowało, gdy nie było się kogo poradzić, nie było forum tematycznych, a internet mieścił się na 64GB pendriv'ie.
Trzeba było kupić, złożyć i dopiero się przekonać. Oczywiscie działa też ten niekorzystny syndrom "samozadowolenia" czyli jak coś kupisz i wydasz na to full kasy to jesteś w tym utwierdzony, ze to było WŁASCIWE posunięcie, TY wiesz najlepiej i w pompie masz uwagi innych.
Ja w Raleighu wszystko dograłem kolorystycznie (w miarę), ale technicznie było do kitu.
Dziwne było też to że miałem problem sprzedać tą ramę - kupiłem jako nową, zrobiłem może z 500km i z bólem poszła za 650 w drodze licytacji. No ale na topie było wtedy amelinium, wchodził czerwony S-works i coraz lepsze fulle więc się ludziska na wielkie S rzucali. Teraz to bym się w łeb puknął szybciej niż to prawie nowe sprzedał.

No i przy okazji kwestia tzw. jednocalówek (opon) w MTB - IMO - P O R A Ż K A!!!
Te koła są tak małe, niekomfortowe i mało dodają na liczniku że nie nie warto się w to pchać. Koło 26x2.1 praktycznie po obwodzie = 700x23 i lepiej przy tym zostać. Poza tym lepsze czasy i prędkości wykręcałem na zielonych miśkach (średnia 37km/h na 60km) niż na tych 26x1.0.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#1023
Cardamon u mnie w podpisie jest filmik z rowerkami ,które dla mnie są definicją retro. Nazwa oczywiście na jaja więc z facepalma zdziwiony nie jestem. :mrgreen:

Z tymi oponami to jakoś wszystko wbrew logice bo mi też lepiej sie jedzie pod wzgledem szybkosci na 2.1 niz 700x35c

#1025
Tego filmu nie da się oglądać i nie pamiętam jak te slumsy wyglądały.
Dla mnie retro to druga połowa lat bardziej dużo by ulubionych części wymieniać.
Wiem że da ciebie np. retro to jest ortodoks 100% z katalogiem. Mnie jakoś do katalogowego zbierania nie ciągnie i wole mieszanki ino znacznie ciekawsze i dopasowane pod swoja jazdę.

#1027
A jakoś mi sie nie spodobały te stwory.
Ale trainspotting,scarface,pulp fiction to można i można. Szczególnie trainspotting, ten film był dosyć popularny w uk i potem nakręcono taką jakby pariodie co się zwie chainspotting czyli retro film o mtb w 90s uk. Polecam najpierw tak jak ja zobaczyć trainspotting bo się nie załapie klimatu tego drugiego.
Ja akurat chainspotting zobaczylem 2 lata później.
Film jest na yt i mam go w podpisie.

#1029
Nie krewetki ale nie lubie filmów z stworkami potworkami jakoś nie potrafie sie przeniesc w taki świat.
A trainspotting widziałeś?

Przydało by się założyć wątek filmowy w hydeparku.

#1034
Z kolei muzyka UNDERWORLD jak najbardziej ;)
+10 8-)
Ile to ja razy przesłuchalem dubnobasswithmyheadman
Cały koncert everything everything też widziałem z 3 razy.
Jak dotad to jest best elektronika jaką słyszałem.

A klimatu trainspottingu to tak o sie nie da poczuć bo trzeba lubić 90s uk britpop, mode tamtych lat itp. W pl to kompletnie inne było. No i w tym filmie sens znajdziesz patrzac na aspekty nie związane z brązowym cukrem, trzeba by się przyglądać każdej postaci bo każda coś wnosi i każda ma jakąś naszą ceche albo jest zupelnie podobna. Ja jestem prawie klonem sick boya z charakteru :-P musiałbyś obejrzec patrzac z innej strony.

#1035
Hubert przeczytaj czego dotyczy ten wątek. Skolioza to napisał trzy posty wyżej :evil: Ręce już opadają.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#1038
skolioza pisze:Bart, Hubert i potencjalnie inni zainteresowani filmami - czytac ze zrozumieniem nie potraficie?!
Albo zalozcie sobie osobny watek albo poleca warny
Koniec tematu!
Załączniki
pwd.jpg

#1040
Alez Ojcze Dyrektorze, nigdy bym sie nie odwazyl.Mialem na mysli koniec tego offtopa. Niech se watek filmowy gdzie indziej zaloza, jak mowisz. Ja kudlaty, durnowaty...reperuje stare graty :-D Gaziora z radoscia dalbym do blota az po klamki :lol:

#1041
Dzisiejszy strzał na jebaju, zero licytujących. Cena 20$ + 12$ wysyłka. Kiera NOS. :-) Szkoda tylko że PayPal przelicza po bandyckim kursie ale i tak nie jest źle.

Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-11-22, 22:28 przez Skeevo, łącznie zmieniany 2 razy.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#1044
cardamon pisze:no chyba że masz rodzine w stanach
Trafiłeś w 10-kę :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#1046
Graty! Fajne te kółka. :-) Niech sobie leżą a na pewno znajdą z czasem swoje przeznaczenie.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#1049
snack pisze:skeevo chyba mi żyłka z zazdrości pęknie :-|
Szukasz takiej kierownicy do Scott-a? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron