Re: Szpeja i szpejka z lat dawnych

#1441
2ass pisze:
2019-03-05, 19:34
Nie chce jej sprzedac ?
Ten co go kupił pewnie jest totalnym ciemniakiem.
Jak będę w tym sklepie to zapytam.
Ale pewnie to nie wchodzi w grę bo zaraz będzie jęczał że musi mieć coś innego itp.
A sam suport został wkręcony na Loctite żeby to się jakoś trzymało kupy :-x
Ten ROOX fajnie by pasował do twojego złoma albo mojego gdybym chciał mieć tylko 1 blat :-)
Zawsze możesz przy okazji podjechać do JG - daleko nie masz to może by się jakoś udało "wyłudzić".

Re: Szpeja i szpejka z lat dawnych

#1447
Siemka.
Ostatnio udało mi się przypadkiem trafić przeglądając OLX-a fajną koszulkę z długim rękawem Specialized za niewielki pieniądz.
Fajna jest bo oprócz super stanu ma fajne nadruki . Wszystko widać na fotach, które zamieściłem. Ogólnie mówiąc Norba 1992.

Tutaj krótka historia Mistrzostw i udziału Speca. Wychodzi na to, że moja koszulka została wyprodukowana na okoliczność bardzo ważnego i już historycznego wydarzenia w kolarstwie górskim, w którym Edmund "NED" Overend zdobył Mistrza Świata w 1992 roku na Specu M2. :-)

Obrazek


https://www.theproscloset.com/blogs/new ... g-xc-bikes

https://www.pinkbike.com/news/ned-overe ... ed-m2.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Szpeja i szpejka z lat dawnych

#1462
czajnikmtb pisze:
2021-02-11, 19:56
A mosz odtwarzacz ?? :D
A jak :-) Zachowało mi się wideo Sanyo, które rodzice kupili jak byłem mały, ma już jakieś 34 lata i wciąż działa :-) Ale tej kasety niestety nie posiadam, wstawiłem fotę z Instagrama jako ciekawostkę. Nie wiedziałem, że Shimano wydawało takie rzeczy na VHS-ach. :-)
DOMAN pisze:
2021-02-11, 20:32
A ja zaczynam się już czuć bardzo staro, mam 28 lat i nie mam konta na instagramie 😅

Swoją drogą ciekawe czy jest gdzieś na youtube ten film?
Gdyby nie chęć popatrzenia na fajne dziewczyny, auta i rowery to pewno też bym nie miał :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Szpeja i szpejka z lat dawnych

#1463
Takie poroże dzisiaj zawitało do kolekcji:

Obrazek


Niby nic wielkiego ale WCS w kolorze srebrnym to można powiedzieć że to jakieś anomalia. Nigdy wcześniej się nie spotkałem z taką wersją. W Internetach też nie widziałem. Jedyne co o nich wiem to to że sprzedawca, który mi je sprzedał zdemontował je z jakiegoś Gianta. Może ktoś potrafi powiedzieć z jakiej okazji zostały wpuszczone w tej wersji kolorystycznej?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Szpeja i szpejka z lat dawnych

#1467
Gdyby ktoś miał tą blachę rozpierającą ramiona do tego modelu hamulca to z chęcią przygarnę ;) Piszę tutaj bo utraciłem dawne konto (nie wiem na jaki mail rejestrowałem i były cyrki z odzyskaniem hasła, a jak odzyskałem to ponownie coś się porobiło....).

Hamulec to Suntour XCD 6000 Roller cam. Może komuś gdzieś zalega taka blaszka?
Obrazek