#91
:mrgreen:
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#95
Oponki nówki? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

joe

#97
Żadna naklejka się nie ostała na Marzoku :-/ (tak już kupiłem)

Oponki nówki Miśki Wildgrippery.

Co do Kastla. Zasadniczo projekt ukończony w 95% . Potrzebuję tylko purpurowe śruby do blacika i purpurowe stery Kinga. Ale jak to mówią wszystko w swoim czasie. Rower dzielni służył 2 lata i od tej zimy zostaje uziemiony na stojaku.

#98
Nie napiszę tutaj tak jak on pod którymś z moich postów że rower jest gówniany i Suntour'y :?: tego nie zmienią :->
Siodło pasuje tu jak Jarosław Kaczyński na premiera ... a do tego źle ustawione - totalnie GÓWNIANE zestawienie.
Sam rower może i ma dobre części oraz fajną ramę.
Ale jako całość wizualnie nie powala - jest mdły i bez wyrazu.
Opony są mocno za młode i bardziej pasują do mojego Scotta niż tutaj.
Ale co ja tam wiem według Sztopi17 mam gówniane rowery.

#99
Ale o co Ty masz ból dupy ? Skrytykowałem Twoj rower bo źygać mi się chce jak wszedzie czytam o Twojej endorfinie. Rower ma 23 lata nie bede szukał na siłe opon w tym wieku. A co do siodła jakie jest każdy widzi. Założyłbym Flita , ale jak dziewczyna chce Brooksa to ma. W koncu to jej rower.

#100
sztopi17 pisze:Ale o co Ty masz ból dupy ? Skrytykowałem Twoj rower bo źygać mi się chce jak wszedzie czytam o Twojej endorfinie.
Nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka ... krytykować mój rower bo o nim wspominam a nie dla tego że jest do dupy --> REWELACYJNY POMYSŁ 8-)
Ten rower to jest bardziej twój niż jej bo ty się tym jarasz co w nim jest i ty go sklecasz do kupy.
Ja mam to samo ze swoją ... chociaż czasami nawet łańcuch sobie wyczyści :mrgreen:
PS - mamy tu na tym forum korektę tekstu więc wypadało by z tego korzystać...
I na przyszłość - zachowuj się w stosunku do starszych z odpowiednim fasonem bo wódki razem nie piliśmy i jak by nie patrzeć jesteś sporo młodszy.

#102
polonezGLE pisze:A propos korekty, młodzieňcze hicior - wypadałoby pisze się razem.
To zależy czy bardziej czy mniej wypada, to tak jak przyszłem i przyszedłem, zależy od odległości.
Lodzermensch

#105
polonezGLE pisze:A propos korekty, młodzieňcze hicior - wypadałoby pisze się razem.
Widocznie nie podkreśliło na czerwono :lol:
Nie jestem hicior tylko hit 00 - zera i r na końcu :-D
Ale mnie korci żeby jemu tutaj nadmienić o mojej Endorfinie ... ale lepiej gościa nie denerwować bo jeszcze dostanie zawału :mrgreen:
Ciekawe ile taka tytanówka waży ... 1800 :!: :?:
Kiedyś chyba Wheeler też robił podobne ramy ale nie były z tytanu tylko kolor malowania był podobny + pomarańczowe akcenty.

#106
hit00r pisze:
polonezGLE pisze:A propos korekty, młodzieňcze hicior - wypadałoby pisze się razem.
Widocznie nie podkreśliło na czerwono :lol:
Nie jestem hicior tylko hit 00 - zera i r na końcu :-D
Ale mnie korci żeby jemu tutaj nadmienić o mojej Endorfinie ... ale lepiej gościa nie denerwować bo jeszcze dostanie zawału :mrgreen:
Ciekawe ile taka tytanówka waży ... 1800 :!: :?:
Kiedyś chyba Wheeler też robił podobne ramy ale nie były z tytanu tylko kolor malowania był podobny + pomarańczowe akcenty.
Jesteś hitler tylko się ukrywasz.
Lodzermensch

#107
corrado1111 pisze: Jesteś hitler tylko się ukrywasz.
No to się wzięło od hitler bo tak mnie nazywano ...
Ale przecież nie dam sobie hitler bo zaraz wyłapię bana :lol:

Re: H

#109
sztopi17 pisze:Sporo starszy? 6 lat rożnicy :shock:
Nie wiem ile waży rama ale podejrzewam, że poniżej 1800. Mam teraz 4 tytanowe ramy i wszystkie ważą po iżej tej wartości. [/list]
6 lat to nie jest mało ... kiedy ja jadłem pokarmy stałe i byłem w zerówce ty ssałeś matczynego cyca :mrgreen:

#115
Ja swoje amory trzymam w przedpokoju i kuchni - na kafelkach.
Olej nie wsiąka - ale co jakiś czas ktoś się ekwilibrystycznie wypier...ala na tym oleju robiąc np. efektowny szpagat z półobrotem. A to goście, a to my. Taki lajf.
Co jakiś czas zdarza się też rozszerzony program artystyczny. Nad amorami na ścianie wisi sprzęt do wspinaczki - kości, ekspresy. Wszystko na jednej taśmie. Jak ktoś się poślizgnie i w odruchu tonącego złapie ten cały szpej, to mu leci pięć kilo żelastwa na głowę. Śmiesznie jest.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#120
Mi żaden Marcok nigdy nie wypluł oleju 8-)
Widocznie Sztopi17 naraził się nie tylko mnie ale też Bozi :mrgreen:
W kuchni stojak z rowerami :!: :?:
Ja też tak chcę :!: :!: :!:
Na razie mam tylko ukradziony spod biedry stojak podłogowy na 4 rowery :-P
cron