#63
skolioza pisze:XC500 do testów mogę dostarczyć jakbyś chciał ;-)
Co do Maga - kolor '94 szampański (nie zielonkawy, nie szary) to moim zdaniem klasyka, która w rowerze w większości wypadków wygląda dobrze
To taki kolor jak ten mój z Wheeler-a? Czy mój zielonkawy? Sorry ale dalton jestem :-) Wydaje mi się, że kolor mojego Mag-a pasowałby do tej ramy.

Obrazek


Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Wy

#64
Wydaje mi się , że Focker ma rację. Kolor szampański zleje się z tytanem i będzie wyglądać: "nijako" jak teraz.
Skłaniam się ku opcji zakupu marcoka xc ??? i przemalowania go na kolor pomarańczowy lub....
A co powiecie na Answera I ? :roll:

#65
Tytanowa rama zasługuje na coś z jajem. Taki Mag - choć ładny - będzie wiał nudą jak cholera. Już lepiej cosik przemalować.
Manitou I jest fajny, ale system amortyzacji i sztywność pozostawiają wiele do życzenia. Tam jest elastomer pod górnymi goleniami (inaczej niż w III-IV) - więc nie może to za dobrze hulać. Sztywność też jest bardzo mała, bo to bardzo filigranowe jest. Podsumowując - z wyglądu może nawet ok, ale jak rower ma być do jazdy to nie bardzo.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#67
I jeszcze dla przemyślenia: mój ulubiony od zawsze zestaw z Magiem:
http://www.therustychainring.co.uk/post ... vy-6525260
Swoją drogą - za zdjęcie gum i niezałożenie uszczelek kurzowych powinno się delikwenta nabić na pal. Chociaż odrobinkę ;)
Ostatnio zmieniony 2014-08-27, 21:16 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#68
Zgadzam się z tobą w pełni co do tych osłon. Ale z czasem po prostu widelce nie miały miejsca na te osłony i z tego powodu z nich zrezygnowano a szkoda. Mi w tej ramie się widzi XC700 lub coś innego CNC Rond czy coś AMP taki zbyt błyszczący mi się wydaje do tej ramy. Poza tym rowerek naprawdę fajny.

#69
To, że nie ma osłon jest dla mnie ok. Nic w tym złego. Tylko w takim układzie muszą być założone uszczelki kurzowe, dostępne do tego widelca. Inaczej cały brud zbiera się nad uszczelkami olejowymi. Zarysowanie murowane.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#71
Fajny kokpit! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#73
Skeevo pisze:Fajny kokpit! :-)
fajny to on bedzie jak sie wlasciciel z ta PAJECZYNA upora ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

z

#74
Z pajęczyną uporam się pod koniec roku jak wpadnie trochę wolnego czasu :)
Na koniec roku chcę wymienić wszystkie pancerze, gruntownie wyczyścić osprzęt, wymienić część naklejek, szarpnąć się na nowego Brooksa C17 hmmm no i w końcu podjąć decyzję co z amorem :)

Parę fotek na szybko

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

#77
Osłona bardzo dobra służy mi już drugi rok deszcz, śnieg, piach, kurz, pył... Ma taki kolor przypominający karbon i jest firmowa "Authora" w moim przypadku. Zawsze to lepsze niż ze starej gumy z opony lub dętki :D To dopiero wiocha :P
-- 0
-- \ - /\ -
(O) ^ (o)

#84
Raczej ostatni update :)
W przyszłym roku zmienię naklejki judy na pomarańczowe na razie nie chce mi się z tym bawić :)
Rower miał zdobić ścianę ostatecznie stał się w 100% użytkowy.
Obrazek

#87
focker pisze:A może w ogóle zaszaleć i dać do Mistrza H tak, żeby był w całości pod kolor ramy?

ooooooo toooooo własnie tooooo :mrgreen: żeby białe było szare a czerwone pomarańczowe 8-)

#88
Dzięki odciążonym dłoniom ma więcej siły by stać przy ....
Obrazek



Kurdę , że sam na to wcześniej nie wpadłem:) Szara Judytka z pomarańczowymi naklejkami .Taki proste a jakie genialne :) No nic w styczniu będę działał na razie za wszelką cenę chcę postawić Tequeste .

#89
Sprawdzam pocztę a tutaj miła niespodzianka :-)

Dan Falvey napisał krótkiego maila , że będzie w domu swojego syna w San Fransisco i podeśle mi kilka fotek bliźniaczego Kastla oraz kilka szkiców projektowych tego modelu. :)