#153
hit00r II, A co ma tam wiecej ważyć...?
sztopi17, Mam pedaly Kastle z noskami i paskami w pieknym stanie, jak cos daj znać.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#154
Dzięki za info , ale pedały zostają Osprzęt to kompletny Sountour

Hitler wlazłem sam na wagę a później zważyłem się z rowerem. Nie jest to dokładny pomiar , ale zawszę jakiś obraz daje. Sam widelec waży 600 g więc było na czym uciąć kg

#159
Dokładnie :)

Jedno z moich ulubionych miejsc nad Bałtykiem (czy jak kto woli na Zatoką Gdańską ) cisza spokój praktycznie zawsze tylko garstka spacerowiczów. Miasto dogadało się z wojskiem i można teraz spokojnie dojechać rowerem czy autem praktycznie pod samą wodę.

#160
Zgłoszę Kastla do konkursu jak już będzie można, nie wymigasz się od adrenaliny :-) Jeden z fajniejszych rowerów na forum no i chyba jeden z nielicznych, który nie jest krótkim romansem, to się szanuję :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#163
Tytanowe ramy wymagają trochę: szacunku: nie tylko z powodu że są rzadkie, drogie, kultowe, ale że wymagają odpowiedniego dobrania choćby kolorystyki, żeby "tytanowy" oznaczało coś wyjątkowego.
Ja nie widzę tutaj nic szczególnego i harmonijnego, osprzęt tak dobrany na łapu capu, bardzo ładnie wyglądał by tutaj full xtr 93 albo szarak, ewentualnie homologiczne szara XT, czy nawet cały kompletny LX czarny, zaciski wręcz burzą harmonie.
Pól biedy jakby te napisy nie było pomarańczowe . . . . ale moje zdanie można pominąć . . .
www.velotech.pl

#164
Piotr pisze:Tytanowe ramy wymagają trochę: szacunku: nie tylko z powodu że są rzadkie, drogie, kultowe, ale że wymagają odpowiedniego dobrania choćby kolorystyki, żeby "tytanowy" oznaczało coś wyjątkowego.
Ja nie widzę tutaj nic szczególnego i harmonijnego, osprzęt tak dobrany na łapu capu, bardzo ładnie wyglądał by tutaj full xtr 93 albo szarak, ewentualnie homologiczne szara XT, czy nawet cały kompletny LX czarny, zaciski wręcz burzą harmonie.
Pól biedy jakby te napisy nie było pomarańczowe . . . . ale moje zdanie można pominąć . . .

Piotrze w każdym rowerze widzisz tylko wady...zmień to , zmień tamto . Ja nie szukam tutaj inspiracji i wsparcia tylko pragnę zaprezentować swój projekt. Nie każdemu musi się podobać , ale już mi się czytać Twoich postów nie chce. Co drugi Twój rower to jakiś gruz wyłowiony z kanału w Amsterdamie i jarasz się nimi jakbyś ***** wie co upolował. Suntrou XC Pro to konfiguracja fabryczna. Nie chce jej zmieniać bo rowerów na Suntorze jest na tym forum tyle co kot napłakał.

#165
pisze swoje opinie o rowerze a ty dopierdalasz się do mnie osobiście, weź zdupcaj i się mamie wyżal i nie wystawiaj tutaj jak nie chcesz czytać zdania innych załóż se swoje forum i jaraj się sam.

Aha, chciałbym zobaczyć papiery na tego tytana, oczywiście masz dowód zakupu na swojego złom z nie Amsterdamu tylko wsiowego strumyka za Berlinem.
Jest kradziony ? bo tak wygląda ze tak.
www.velotech.pl

#166
Piotr pisze:pisze swoje opinie o rowerze a ty dopierdalasz się do mnie osobiście, weź zdupcaj i się mamie wyżal i nie wystawiaj tutaj jak nie chcesz czytać zdania innych załóż se swoje forum i jaraj się sam.

Aha, chciałbym zobaczyć papiery na tego tytana, oczywiście masz dowód zakupu na swojego złom z nie Amsterdamu tylko wsiowego strumyka za Berlinem.
Jest kradziony ? bo tak wygląda ze tak.
Piotrze, przystopuj ze słownictwem, robisz rynsztok tak pisząc.
Lodzermensch

#168
Piotr pisze:bo co można kogoś obrażać ? można ? staram sie być łagodny ale tego nie będe tolerował bo mam prawo się bronić..
Bronić ale bez wulgaryzmów, szanujmy nasze forum i tak już jest śmietnik. Po co robić większy.
Lodzermensch

#170
Najdłużej rower to chyba przez rok kompletowałem, nie jestem w stanie sobie wyobrazić momentu, kiedy po 5 latach mówisz 'zrobione' i idziesz się karnąć :D
Jedyną rzeczą, która mnie wizualnie razi jest chaos pod mostkiem - podkładki różnej grubości i wygląda jakby pokrywka łożysk od kingów była w nieco innym odcieniu od misek. Ale wygląda szybko, najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony.

#171
Rower ukonczony ,a co z dziewczyna ,przez 5 lat mogla sie sytuacja zmienić hehe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#173
beret pisze:Najdłużej rower to chyba przez rok kompletowałem, nie jestem w stanie sobie wyobrazić momentu, kiedy po 5 latach mówisz 'zrobione' i idziesz się karnąć :D
Jedyną rzeczą, która mnie wizualnie razi jest chaos pod mostkiem - podkładki różnej grubości i wygląda jakby pokrywka łożysk od kingów była w nieco innym odcieniu od misek. Ale wygląda szybko, najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony.

Kingi to komplet jakoś tak na zdjęciu wyszły . Co do podkładek to faktycznie przydałoby się je ogarnąć :oops: muszę się szarpnąć i kupić jakiś zestaw z jednej parafii .

#174
skolioza pisze:
Skeevo pisze: jeden z nielicznych, który nie jest krótkim romansem, to się szanuję :-)
widzę że to nie tylko dla mnie ważny aspekt ;-)
Dla mnie jeden z decydujących o oddanym głowie, my się zawsze z Dyrekcją rozumielim :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Kastle Titanium

#178
Ten widelec i kiero-mostek pasowałby idealnie do mojego ruskiego tytana :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900