#122
sztopi17 pisze:hitler idź , gdzie indziej robić gównoburzę ok
A tobie to wolno :?:
Po za tym nie napisałem niczego co by nie było prawdą ... aaa zapomniałem że żartować to jedynie tobie wolno :?:
Sęk w tym że ty robisz to ze złymi emocjami a ja z pozytywnymi :lol:

#123
skolioza pisze:czyli zabawy nie ma ;-)
Cała ta sytuacja z olejem z marzoka bardzo mnie rozbawiła. .......Jest 1:26 a jak głupi czekam , żeby położyc drugą warstwe oleju tym razem właściwego he he . Dziewczyna pojechała do koleżanki bo w smrodzie nie chce jej się męczyć a ja leżę w kuchni w kącie na podłodze. Po co ja zmieniałem tego amora ?

#124
sztopi17 pisze:
skolioza pisze:czyli zabawy nie ma ;-)
Cała ta sytuacja z olejem z marzoka bardzo mnie rozbawiła. .......Jest 1:26 a jak głupi czekam , żeby położyc drugą warstwe oleju tym razem właściwego he he . Dziewczyna pojechała do koleżanki bo w smrodzie nie chce jej się męczyć a ja leżę w kuchni w kącie na podłodze. Po co ja zmieniałem tego amora ?
Bo tak to jest że gdy masz wszystko OK i działa to musisz coś "usprawnić" a później płacz i lament bo zamieniłeś siekierkę na kijek :lol:
Mi też się takie sytuacje zdarzyły i to nie raz :shock:

#127
Zakaz wjazdu :-) Popraw linka do grafiki.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#133
i dziob do gory ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

c

#141
skolioza pisze:Z widelcem mu dotwarzy
Fajnie teraz zagrałby czarny blat i sztyca
Od początku widziałem go z tym widelcem , ale niestety bardzo ciężko go było znaleźć. Chciałem sobie to zrekompensować MAGiem Ti , ale efekt finalny był raczej mocno rozczarowujący (przynajmniej dla mnie)

Robiłem kiedyś przymiarki i rower po wymianie tych części na czarne wygląda o niebo lepiej. Niestety, żal mi się pozbywać sztycy XC pro (to samo z korbą). Docelowo zmienię w przyszłości mostek i poprawię drobiazgi (siodło raczej zostanie to praktycznie nówka zdjęta z DB Apex z 1992).

#143
Rower skończony :)
5 lat po zakupie udało się złożyć tak jak go widziałem od początku.
Switchblejda zastąpił prosty tytanowy widelec. Kokpit jednoczęściowy również z tytanu.
Szukam jeszcze zielonych Miśków , ale to już przy okazji bez ciśnienia .
Obrazek

#147
sztopi17 pisze:Rower skończony :)
5 lat po zakupie udało się złożyć tak jak go widziałem od początku.
Switchblejda zastąpił prosty tytanowy widelec. Kokpit jednoczęściowy również z tytanu.
Szukam jeszcze zielonych Miśków , ale to już przy okazji bez ciśnienia .
Obrazek
gdzie galeryja ? dawaj go na konkurs od razu
www.velotech.pl
cron