#31
Coś mi tu mocno nie gra. Sam pamiętam jak Gil jeździł na Judy z czarnymi wstawkami i z monolitycznymi goleniami, więc nie mógł się przesiąść na Gianta zaraz po Atlancie - która była w 1996r. i na której wszyscy jechali jeszcze na skręcanych podkowach. Może taki zwrot nastąpił gdzieś w trakcie sezonu 97, ale na pewno nie w 1996r. Zresztą - Galińskiego z Giantem kojarzę bardziej przez Optex niż przez kadrę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#32
Rower powala, był piękny w katalogach, tu jest jeszcze piękniejszy. Wielki respekt za odbudowanie tej "rejsingowej" maszyny, to jak spełnienie marzeń z dzieciństwa.

Był plan odbudowy takiego roweru na ramie HAWK którą posiadam, ale teraz widzę, że poprzeczka jest za wysoko na moje możliwości i budżet. Może kiedyś powieszę podobny na ścianie i będę podziwiał.

gratulacje !

#33
Matko, moje marzenie niespełnione. Pamiętam jak na MP w Wiśle podniecałem się tym Hawkiem. Gil dał mi się przejechać, byłem przeszczęśliwy. Do teraz mam przed oczami jak Gil i Galiński zapierdzielają.. Dobre czasy. Nocami zapierdzielałem by kupić Judy XC. SL był w sferze marzeń.

#34
arthurgreen pisze:Matko, moje marzenie niespełnione. Pamiętam jak na MP w Wiśle podniecałem się tym Hawkiem. Gil dał mi się przejechać, byłem przeszczęśliwy. Do teraz mam przed oczami jak Gil i Galiński zapierdzielają.. Dobre czasy. Nocami zapierdzielałem by kupić Judy XC. SL był w sferze marzeń.
takie to były czasy że u nas tylko kilka osób w kraju miało topowe rowery.
Pamiętam jak Piotr Formicki przyjechał na trening Giantem XTC na full wypasie - to był szok dla moich oczu :shock:
Później kolega , który też się ścigał miał Scotta Endorphin WC z 99 roku z SID'em Race i XTR 952.
Dodatkowo koła Spinergy SPOX ... :shock:
Dzisiaj można sobie młodzieńcze marzenia wcielić w życie mniejszym kosztem :mrgreen:
Hawka pamiętam z niebieskim SID'em :lol:

#35
mama oytanie , potrzebowałbym takie naklejki na rame , oraz szukam wkładek palstykowych pod pancerz hamulca tył te co do ramy wchodzą , chyba zrobie replike swoejgo jakim goniłem na maratonach na poczatku lat 2000 .
Jeździłem na czarnym ale mam też srebrną rame czyste alu szorowane i pokryte bezbarwnym , czarne napisy byłyby w sam raz .
www.velotech.pl

#37
Piotr pisze:mama oytanie , potrzebowałbym takie naklejki na rame , oraz szukam wkładek palstykowych pod pancerz hamulca tył te co do ramy wchodzą , chyba zrobie replike swoejgo jakim goniłem na maratonach na poczatku lat 2000 .
Jeździłem na czarnym ale mam też srebrną rame czyste alu szorowane i pokryte bezbarwnym , czarne napisy byłyby w sam raz .
Piotr jeżeli używasz Facebook-a to napisz do nich na profilu Veloart. Tutaj to oni tylko chyba na konkurs wpadli przelotem. Jeżeli nie używasz to daj cynka to podeślę im Twoje zapytanie. Może poratują.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#38
może jednak inna propozycja ......bo wiesz nie lubie jak ktoś obraża kogoś z branży po pierwsze ......a jakie ceny zaproponowali jednemu kolesiowi za robote przy rowerze ??? 10 razy taniej wyszło w normalnym serwisie .
www.velotech.pl

#39
Nie wiem skąd ta myśl o obrażaniu kogo kol wiek. Przynajmniej nic takiego nie miałem w zamyśle. Widzę po prostu brak odpowiedzi na Twój post więc pomyślałem, że szybciej skontaktujesz się z autorami Hawka w inny sposób.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#41
Spoko.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900