#31
Wisi ta maszyna na ebay za grubą kase teraz.....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#33
Uzywam tylko aplikacji na androida. Znajdziesz po nazwie
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20181130-092353_eBay.jpg

#36
mentos pisze:te koła wyglądają dziś jak z jakiegoś "marokesza" za kilka stówek, paskudne ;-)
Ciekawe stwierdzenie jak na forum o tej tematyce :idea:
mysle ze na mtb od niedawna :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#37
50'ka na karku, w MTB od 1992, więc z tym od niedawna toś se tak kulą w płot ;-), nigdy mi się nie podobały, nawet wówczas, a dziś po prostu wyglądają dla mnie jak dziadostwo z Oszołoma i tyle

#38
kudy im tam do prawdziwych, odlewanych kółek z wiejskich fuli, co to tak umiejętnie łączyły ahead z wpuszczanom fajkom. To spinergy to jakiś badziew jest, krowa to kopnie i się wygnie abo penknie, jobym nawet przewiązać krów tym nie pojechał, a co dopiero do sklepu po sznurek.

co powiedziawszy muszę, już serio, mentosowi oddać, że te spinergy czy tam spengle zawsze były brzydkie. Tiogi disk (jak już my są przy wynalazkach), o, to co innego.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#39
podobac sie nie musza ;) ale to ikona tamtych czasow jak Martinez i nasz Wiejak :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#40
marcin74 pisze:
mentos pisze:te koła wyglądają dziś jak z jakiegoś "marokesza" za kilka stówek, paskudne ;-)
Ciekawe stwierdzenie jak na forum o tej tematyce :idea:
mysle ze na mtb od niedawna :idea:
CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM I PATRZENIEM NA EMOTIKONY SIĘ KŁANIA :!: :idea:

#41
Problemem jest to ze niewielu na tym śmigało, ja miałem tą przyjemność mieć na własność, fajnie szumiały w czasie jazdy.
Czasy lat 90-tych miały jedyny problem exluzywny towar kosztował, no i jak coś się stanie to na ścianę . . . .

Dyski Tiogi? a o których mowa ? jeśli te sznurowane to jest bardzo dobre kółko na . . . ścianę, choć z relacji ówczesnych użytkowników było lepsze od standardowego, ale kłopotliwe w serwisowaniu.;

Mnie się nie podobają najnowsze merole, ale jakoś nie propaguję tych frustracji publicznie, no chyba że nabijemy posty . . .

Można wierzyć albo i nie, ale przyjeżdżając na maraton na tekiej wersji jak na foto wszyscy by go podziwiali a nie najnowsze zbryndzlowane maszyny.

Inna sprawa że został spaszczony szpejami , ja lubię oryginały :mrgreen: .
www.velotech.pl

#50
mentos pisze:bo co?
Nie byly pierwsze :-? ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#52
Nie widze zwiazku :idea:
podany przyklad mowi tylko o najwyzej wylicytowanym Ferrari ;-)
Ostatnio zmieniony 2018-12-02, 21:30 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#53
No widzę, że się kompletnie nie orientujesz w temacie. Nie jestem wielkim znawcą produktów Enzo, ale lubię motoryzację i to ogólnie dostępna wiedza, że wśród kolekcjonerów to Ferrari jest uważane za najbardziej kultowe, razem z Testarosom czy F40. Zresztą stąd się biorą te absurdalne ceny, a żadne z nich nie były pierwszymi, drugimi ani nawet trzecimi ;-) Krótko mówiąc to co było pierwsze WCALE nie musi być najbardziej "kultowe" choć "kultowość" to poniekąd kwestia indywidualna, no ale z drugiej strony to też statystyka=obecne ceny.

#54
Bart pisze:
mentos pisze:że były kultowe nikt mi nie musi mówić, ale te poniżej wyglądały by milion razy fajniej choć nowsze, nie pamiętam tylko który to był jer?

Oooo, teeee:

https://www.olx.pl/oferta/kultowe-kola- ... 6f4019bd50
Ale cegły :shock:
Cegły lżejsze od tych w twoim SUPie.....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#55
mentos pisze:wśród kolekcjonerów to Ferrari jest uważane za najbardziej kultowe, razem z Testarosom czy F40, zresztą stąd się biorą te absurdalne ceny, a żadne z nich nie były pierwszymi, drugimi ani nawet trzecimi
W swiecie motoryzacji na kult :idea: duzy wplyw ma sportowa historia konkretnego egzemplarza
takze wiesz ;-) ;-) ;-) ;-) takim zuczka jak my nie gra roli ale ci co maja kase kazda cyferka w tabliczce znamionowej robi roznice nie mowiac o osiagnietych wynikach w motor sporcie ;)

idac twoim tropem to wasnie pierwsze x rev osiagaja najwyzsze ceny ....:)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#56
mentos pisze:No widzę, że się kompletnie nie orientujesz w temacie. Nie jestem wielkim znawcą produktów Enzo, ale lubię motoryzację
zreszta ja od poczatku pol zartem pol serio a ty od razu ze sie nie orientuje .......a ja cholera jestem
milosnikiem wloskiej motoryzacji
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#57
Ja też fiaty lubie :-P
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#59
mentos pisze:nie no panowie, co wy chcecie od Fiatów? :mrgreen:
Ja nic :idea:

Obrazek


a ten na zdjeciu jest mocniejszy od "twojego" GTO o 60 KM i duzo duzoooo szybszy ;)
Ostatnio zmieniony 2018-12-02, 22:34 przez marcin74, łącznie zmieniany 2 razy.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#60
Gówno . .. . miałem dużego Fiata, kanapa biła na głowe wszystko . . .

a dlaczego te Spinergy na sznurkach nie ? bo nie, nie są kultowe, nie mają wyglądu, koniec i kropka i to moje osobiste zdanie i przy okazji jakiejś tam grupy retro maniaków na zachodzie.
Tak samo kultowy jest XTR seria 900, ale szarak już nie tak samo, jeśli chodzi o logikę.
www.velotech.pl
cron