#61
TAK na poważnie bo codziennie jestem na forum i miałbym na to czas i chęci, no tylko już bym nie mógł dogadywać ale to przeżyje. Nawet chociaż jednego działu. 100% szczerze i bez jaj.

#62
Nas mało obchodzi kim byś z chęcią został. Zadaje sobie pytanie skąd ten Hubert się wziął, czy to jakaś kara? Gościu, siedź sobie na tym forum, czytaj wszystko najlepiej kilkanaście razy aby coś do ciebie dotarło, i proszę nic nie pisz, a wszyscy cię polubimy, no może przesadziłem z tym polubimy.
Bocian

#68
Skeevo pisze:
szpila68i pisze:Opony tymczasowe, chcę coś lżejszego docelowo (obecnie 2x580g), ale chciałem też już skończyć ten rower a one pasowały do reszty.
A ten Notosy to te drutowane co ostatnio wstawiałem w obserwowanych aukcjach czy zwijane?

Rower na prawdę super. Gratuluje!
po wadze
drut
i tak lepiej niż moje tiogi zwijane 710 g
ps. rowerek zacny, a że pstrokaty, to retro kolorki
ps. hubert złoż podanie do Ojca dyr.
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#69
veng pisze:Kolejny wątek zapaskudzony przez Huberta :(
Od maja prawie 1000 postów o niczym :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#71
Nic, tylko brać na maratony MTB. Zmieniłbym tylko opony, ale to rzecz gustu. Reszta świetna. Nie sądziłem ,że klamki Avid będą lepiej wyglądać od XRT.
Nie za duży skos siodło-kierownica? Bo widzę ,że masz odwrócony mostek
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#74
Śliczny!
Ale te chwyty wywal w cholerę bo psują cały efekt swoją tandetą i kolorem :-/
Ile to waży ? 10 kg ?
Naprawdę zacny i chętnie bym go ukradł ogłuszając ciebie jakimś sporym kijem :mrgreen:

#76
hit00r pisze:Śliczny!
Ale te chwyty wywal w cholerę bo psują cały efekt swoją tandetą i kolorem :-/
Ile to waży ? 10 kg ?
Naprawdę zacny i chętnie bym go ukradł ogłuszając ciebie jakimś sporym kijem :mrgreen:
i do dziupli heja przekręcać fanty :roll: :lol:

ja piernicze ....... wiesz ze to jest groźba karalna ??
www.velotech.pl

#78
suchy1704 pisze:
Naprawdę zacny i chętnie bym go ukradł ogłuszając ciebie jakimś sporym kijem
To komplement? :lol:
No raczej .
Daj i foto swojej Univegi - porównam ze swoją :mrgreen: