#34
skolioza pisze:słabe zdjęcie, słabo widać detale
Ale czerwony jest, to pewnie szybki będzie ;-)
Dokladnie pomaranczowy, Super V 600 :mrgreen: cena mega biedronkowa :mrgreen:
Duzo do zrobienia przy nim, i napewno zaloze osobny temat.

#35
Maly apdejt, szukalem, szukalem, az znalazlem, mimo ze nie jest dokladnie ten model, bo znalezienie go graniczy z cudem, wszak moglbym zabrac zone, ale rownaloby sie to z wieczna banicja, kupilem na allegro. Sztyca kalloya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki
sztyca.JPG
sztyca1.JPG

#40
Hej, mógłbyś zdradzić co to jest "mega biedronkowa cena" czy to zbyt intymne pytanie?. A tak nawiasem mówiąc to kolor bardzo fajny i dodaje uroku tej ramie. Z lampą pralki wygląda na jasny pomarańcz ale w dzień kolor nie jest już tak jednoznaczny i jak dla mnie blisko mu do czerwonego...

#41
Kiedyś miałem taką ramę Super V 1000 w kolorze niebieska perła + carbonowy wahacz.
Coś pięknego :-D
Ta twoja nie jest już taka ładna bo ma przeprojektowany tył ale co za tym idzie lepiej pracuje jak sądzę.
W sumie po za tą ramą nie ma w twoim rowerze żadnych fajnych części ... warto by było zamontować jakiś lepszy zestaw bo chyba stan lakieru jest OK :?:
Jak jest obecnie z serwisem Fatty ?
Wtedy gdy ja miałem swojego to się go pozbyłem bo nie było gdzie przeprowadzić serwisu w tym zacofanym kraju :-|

#42
starlees pisze:Hej, mógłbyś zdradzić co to jest "mega biedronkowa cena" czy to zbyt intymne pytanie?
Ponizej 1000zl/szt
starlees pisze:Z lampą pralki wygląda na jasny pomarańcz ale w dzień kolor nie jest już tak jednoznaczny i jak dla mnie blisko mu do czerwonego...
To z lampa to praktycznie rzeczywisty kolor, a robione aparatem, tylko pomniejszone w pencie, bo za duze bylo :mrgreen:
hit00r pisze:Kiedyś miałem taką ramę Super V 1000 w kolorze niebieska perła + carbonowy wahacz.
Coś pięknego :-D
:shock: :shock: :shock:
hit00r pisze: Ta twoja nie jest już taka ładna bo ma przeprojektowany tył ale co za tym idzie lepiej pracuje jak sądzę.
:shock:
hit00r pisze: W sumie po za tą ramą nie ma w twoim rowerze żadnych fajnych części ... warto by było zamontować jakiś lepszy zestaw bo chyba stan lakieru jest OK :?:
:shock:
hit00r pisze:Jak jest obecnie z serwisem Fatty ?
Nie wiem, sam robie.

#47
Dokladnie, jaz redzinski, tyle razy widzialem go z obwodnicy i nigdy tam nie podjechalem.
Nie mialem za wiele czasu, z reszta ostatnio wciaz mi go brakuje. Takze te 20km to jak .......... :mrgreen:

#48
Na portalu aukcyjnym kupilem dlugo szukane siodelko, nie jest to model z tego roweru, rocznik '98 czyli tez rok pozniej. Ale lepsze od tego co jest, przynajmniej oryginalne i mam nadzieje ze wygodniejsze. :mrgreen:
Niestety zeby nie bylo za latwo, stan sredni :-(
Załączniki
P1020523a.JPG
Tapicer amator :P
P1020522a.JPG
Usuwanie starego kleju
P1020521a.JPG
Tu juz gorzej :/
P1020520a.JPG
Wyglada niezle

#51
kapelusznik pisze:Czym to kleisz?
Mam flite który się rozkleja i butaprem nie dał rady.
Dziwi mnie fakt kupowania siodła w stanie złomu ... przecież takie nowe nie kosztuje więcej niż 100 zł.
I jeszcze szarpanie się z tym ... po za sklejeniem należało by je potraktować zszywaczem tak jak robiła fabryka.

#52
2ass pisze:
kapelusznik pisze:Czym to kleisz?
Mam flite który się rozkleja i butaprem nie dał rady.
Nie zalamuj mnie :-(
U mnie klej puścił kiedy rower postał na słońcu:)
Myślę spróbować pokleić to dwuskładnikowym jeszcze.

#53
Szkoda ,ze napis z tylu siodla wytarty... Lepiej usunac go do konca.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#55
kapelusznik pisze:U mnie klej puścił kiedy rower postał na słońcu:)
Myślę spróbować pokleić to dwuskładnikowym jeszcze.
Kleilem czyms taki :mrgreen:

Obrazek


Zastosowalem sie do wytycznych. Mysle ze trzeba w tych sciskach zostawic tak jak zalecaja 48h.
Mniemam ze jak bym sie postaral to oderwe ta palchte, ale wyglada solidnie. Wzialem sobie Twoje slowa do serca i zostawilem na rozgrzanym grzejniku siodelko, bardziej balem sie o ten material, generalnie nic sie nie stalo, mam nadzieje ze test byl miarodajny i w lecie nie zrobi sie z niego spodniczka :-P

A tak to wyglada :mrgreen:
Załączniki
P1020528a.JPG
P1020527a.JPG
P1020526a.JPG
P1020525a.JPG

#58
hit00r pisze:Zrobił byś foto czymś lepszym - TEGO SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ :!:
Taka długa sztyca wygląda w tym rowerze bardzo źle :-/
Się znalazł artysta-fotografik.
Lodzermensch

#59
hit00r pisze:Zrobił byś foto czymś lepszym - TEGO SIĘ NIE DA OGLĄDAĆ :!:
Taka długa sztyca wygląda w tym rowerze bardzo źle :-/
Obrazek

To zly aparat :?:

Zdjecie robione po ciemku bez lampy z reki, bo zawsze takie robie. Gdybys sie choc troche na tym znal odrazu bys to wylapal.

A jaka powinna byc sztyca zeby wygladala dobrze :?: :!:

#60
Hitoor ma czarno-bialy monitor)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike