#241
Gerwazy pisze:Nic z tego nie rozumiem. Co ma do rzeczy ten Klosz? :roll:
znalazlem identyczna rame jak moja Wloszka :!: ma na imie Klösch :idea:
a ta szoska tak przy okazji ...znalazlem tam jedyna informacje dotyczaca marki

..................................................................................................................

zdjecia zapoda Himayer bo ja nadal nie moge dojsc do ladu z picassaa
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#243
Kupiłeś tego Klosza? Bo cena była skandaliczna :!: :!: ;-)

Jeśli chodzi o związek z Pinarello to można to traktować jako tezę do potwierdzenia/obalenia bo wydaje mi się że za mało jest danych żeby to uznać za pewnik.
Porównując ramę Klosza/włoszki do możliwych do odszukania górskich Pinarelek w sieci nie widzę zbyt wielu podobieństw.
Z drugiej strony rzeczywiście logo Pinarello pod suportem szosowego Klosza może dawać do myślenia :roll:

Edit: coś rzeczywiście jest na rzeczy: http://www.bikeforums.net/classic-vinta ... frame.html
Z dyskusji pod ww linkiem można się dowiedzieć że firma Klösch była austriackim importerem/dealerem marki Pinarello

#244
Gerwazy pisze:Porównując ramę Klosza/włoszki do możliwych do odszukania górskich Pinarelek w sieci nie widzę zbyt wielu podobieństw.
tez bym sie nie doszukiwal zbyt wielu podobienstw miedzy wloszka a pinarello ;-)
ale jesli chodzi o moja ramke i klosza ze zdjec :idea: to sa identyczne w kazdym najmniejszym szczegole :shock: oczywiscie oprocz koloru ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie