#191
Dzisiaj w zaznajomionym serwisie znalazłem coś takiego.
Niestety trochę wykastrowany z oryginalnych części ale okaz wydał mi się być kultowym :!:
Może ktoś coś więcej napisze o tym modelu ?
Z tego co zauważyłem ktoś wepchnął tam napęd 9 rzędowy :-/
Klamkomanetki to idiotyczne dualle XT ... z taką przerzutką jak 739 raczej nie ma na moje oko szans aby to działało :!:
Hamlulce canty koga też nie będą z tego powodu zadowolone :-|
Korba to jakiś syfiasty LX pod octalink ... dziadoski mostek kalloya przelał czarę goryczy :-(
Dobrze że sztyca z siodłem są oryginalne z tego roweru.
Generalnie kupujący nie wie co ma , wie tylko że 6 stów na alledrogo zapłacił.
Załączniki
Obraz 060.jpg
Obraz 059.jpg
Obraz 058.jpg
Obraz 057.jpg

#195
Ten Trek też jest piękny. A Bombardier miodzio kolor ma :-)

Edit.:

A u mojego kumpla w serwisie takie coś czeka w kolejce:

Obrazek


Taki ulep, nie wiem czy rama już współczesna czy jeszcze retro ale ma parę fajnych części. Amortyzator RST Mozo Pro (działa super mimo kiepskiego stanu wizualnego więc pozory mogą mylić), do tego przednie V-ki M739, klamki XT, felgi Rigidy, piasty czarny LX (przód z osią pod amortyzator), oponki IRC Mythos.
Tak się zastanawiałem z którego roku mógłby być ten rower bo rama wygląda jak po 2000 roku, rurki w komplecie AMOEBY razem ze sterami, a z drugiej strony parę smaczków lat 90 i to takich droższych.
Ostatnio zmieniony 2015-06-10, 19:30 przez Skeevo, łącznie zmieniany 1 raz.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#196
Może posiadacz chciał by się go pozbyć :mrgreen: ?
Właśnie nie. Pierwsze moje pyatnie było, jak przyjmowałem rower na serwis, to czy na sprzedaż.. Gościu nie wie co ma, muszę coś pomyśleć, najwyżej mu jakiś nowy dam w zamian.
Cadex cfr 3 199? x 2, checker pig cpx 4025, mielec '99. Madone 5.5 sl 2007, trek emonda slr project one da '16,scott genius xtr di2 '15, cannondale m900 '96

#197
mazic pisze: najwyżej mu jakiś nowy dam w zamian.
To może być dobre wyjście. Pewno połakomi się na jakiegoś nowego Suntora.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#198
Skeevo pisze:To może być dobre wyjście. Pewno połakomi się na jakiegoś nowego Suntora.
Mieszkam i pracuje w Irlandii :) fula akurat Irlandczyk przyprowadził "z jakiejś szopy" jak sam to określił.
Zobaczymy.
Hardtail już odebrany przez jakąś babeczke co ledwie jeździć umie.. był 100procent stock orginał i ze 200km przebiegu.
Cadex cfr 3 199? x 2, checker pig cpx 4025, mielec '99. Madone 5.5 sl 2007, trek emonda slr project one da '16,scott genius xtr di2 '15, cannondale m900 '96

#199
mazic pisze:
Skeevo pisze:To może być dobre wyjście. Pewno połakomi się na jakiegoś nowego Suntora.
Mieszkam i pracuje w Irlandii :) fula akurat Irlandczyk przyprowadził "z jakiejś szopy" jak sam to określił.
Zobaczymy.
Hardtail już odebrany przez jakąś babeczke co ledwie jeździć umie.. był 100procent stock orginał i ze 200km przebiegu.
Widzę że kolega nowy z bliska jest bo ja z Urzędowa ;)

#200
mazic pisze:
Może posiadacz chciał by się go pozbyć :mrgreen: ?
Właśnie nie. Pierwsze moje pyatnie było, jak przyjmowałem rower na serwis, to czy na sprzedaż.. Gościu nie wie co ma, muszę coś pomyśleć, najwyżej mu jakiś nowy dam w zamian.
Hahaha! Jaki przekręt :-P
Ja gdy pracowałem w serwisie też miałem przyjemność robić rower z takim właśnie amorem ... i podmieniłem sobie pod kolor te regulatory sprężyn bo chciałem mieć niebieskie a nie czarne :mrgreen:
Ten amor chodzi przewspaniale ... to jest stare jak węgiel a masakruje pracą te nowe wynalazki jakieś FOX'y nie FOX'y ,Rock Shox'i i inne bez porównania :!:
Tamten full był w zasadzie nowym rowerem ... manetki - szare 9 biegowe LX'y w stanie jak nowe też mu wymieniłem bo w serwisie nie ma czasu na ich naprawę ... rower dostał jakieś nowe szajskie Alivio ... a te manetki z niego są u mojej kobieciny w rowerze po dziś dzień - starczyło że je dobrze wyczyściłem bo stary smar się zakleił.

#201
hit00r pisze: Ten amor chodzi przewspaniale ... to jest stare jak węgiel a masakruje pracą te nowe wynalazki jakieś FOX'y nie FOX'y ,Rock Shox'i i inne bez porównania :!:
ale Pan pitolisz, mam kilka Bomberów (~98r.) w tym jednego z idealną powłoką i pracuje prawie tak ładnie jak nowy RS Pike, FOXy na Kashimie też pracują bardzo ładnie MIMO że są na powietrze :)

#202
cardamon pisze:
hit00r pisze: Ten amor chodzi przewspaniale ... to jest stare jak węgiel a masakruje pracą te nowe wynalazki jakieś FOX'y nie FOX'y ,Rock Shox'i i inne bez porównania :!:
ale Pan pitolisz, mam kilka Bomberów (~98r.) w tym jednego z idealną powłoką i pracuje prawie tak ładnie jak nowy RS Pike, FOXy na Kashimie też pracują bardzo ładnie MIMO że są na powietrze :)
No dobra ale bomber bomberowi nie równy i powinieneś o tym wiedzieć ... wyższe modele miały inne tłumiki więc jeśli już piszesz że coś masz to napisz jaki dokładnie model.
Ten o którym ja wspomniałem był po przebiegu mniejszym niż 1000 km więc jak nowy 8-)

#204
cardamon pisze:Z1 BAM 100mm i 130mm
No to fajne sprzęciory :mrgreen:
Może chciał byś się pozbyć / zamienić za tego Z1 o skoku 130 ?
Poszukuję czegoś do mojego retro dualla wystawowego a X-Fly do jazdy za bardzo w tym rowerze nie pasuje :-/
Podeślij mi jakieś foty na PM ?

#209
mekp pisze:Nic specjalnego. Ciewasze na mieście widuje.
Masz racje - ten rower to szajs totalny ale wkleiłem go bo jest Retro MTB jak by nie patrzeć :-D
W sumie to moje Porsche też jest do niczego bo lepsze na mieście widuję - Bugatti Veyron , Koenigsegg CCXR itp :lol: :lol: :lol:

#210
hit00r pisze:
mekp pisze:Nic specjalnego. Ciewasze na mieście widuje.
Masz racje - ten rower to szajs totalny ale wkleiłem go bo jest Retro MTB jak by nie patrzeć :-D
W sumie to moje Porsche też jest do niczego bo lepsze na mieście widuję - Bugatti Veyron , Koenigsegg CCXR itp :lol: :lol: :lol:
Już gdzieś pisałem, toż to kwintesencja retro.
Lodzermensch