#153
[quote="mekp
Obrazek
Hm... Z tym rowerem wiąże się pewna historia. Poszedłem wysłać paczki na pocztę w rynku we Wrocławiu, Zobaczyłem go i zrobiło mi się go żal, bardzo zniszczony, ogołocony, brudny i zardzewiały. Stałem patrzyłem i spotkałem właściciela. Zaoferwałem cenę, zgodził się bez wahania i poprosił o pomoc w znalezieniu miesczucha... Rockyego nasmarowałem, zmeniłem klocki, wsadziłem moje dyżurne IRC i śmigałem na nim jak głupi przez tydzień... Następnie trafił do Chrzanka, miałem nadzieję że on przywróci mu blask... Skończyło się tak że poszedł na graty... Aktulanie w Marianie mam z niego RD i kasetę, Mój brat korbę a i na forum znajdzie się parę osób które zostały obdarowane gratami z niego.... Rama leży u mnie i czeka na lepsze czasy... Gdyby był ciut większa... Jedyne co pozostało to dobra znajomość z poprzednim właścicielem.

pozdrawiam
xMekpx[/quote]

jak z ramą RM - PW??
www.velotech.pl

#161
dodo1989 pisze:Jak jechaliśmy do babci to w Limanowej z Elcią zobaczyliśmy nieprzypięty! rower na całkiem niezłym osprzęcie. To co rzuciło się w oczy:
szprychy dt;
klamkomanetka, pedały i klocki hamulcowe deore xt;
przerzutki, korba i hamulce deore dx;
z tyłu piasta - klasyczny ogryzek LXa.

Obrazek

Reszta fotek: http://www.pinkbike.com/u/dodo1989/album/simplon/
Tak z daleka Ci się te szprychy od razu w oczy rzuciły?Sokole oko:)
Lodzermensch

#174
Full m900 (poza piastami)nawet klocki, wyprodukowany w 91r,rama puszka-paskudny syf?Jakby miał naklejke Kony to była by petarda?W czym ten rower jest gorszy od skundlonych szarakami i biżuterią starych ram?Ma ktoś od nowości oryginalny rower na m900?

#175
mnie to wygląda - przynajmniej ze zdjącia ktorego jakość ze zrozumiałych względów jest jaka jest - na rocznik 95
o ile się nie mylę w klamkomanetkach są telewizorki (po przedniej wnioskuję) a klocki to szuflady wymienne
Nie zapominajcie, że 910 to kontynuacja M900, ale tak na prawdę większość komponentów - poza tymi które ewidentnie się różniły jak piasty czy STI - pozostała z logiem M900
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#177
jak mantki nie miały telewizorków to faktycznie ten element to m900
natomiast korba i szczęki pozostały te same (szuflady były wkładane do tych samych szczęk, a korby miały tytanowe śrubki - ale to akurat elementy które łatwo można zmienić)
Generalnie wiesz lepiej - widziałeś na żywo, ja staram się coś wywnioskować z pikseli
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#178
Dzisiaj w Kapadocji w Turcji spotkałem dwójkę Amerykanów. Jadą przed siebie na rowerach kupionych w Londynie. Kobietka dosiadała GT Talera.
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990
Załączniki
image.jpg
cron