#242
Zedytowałem link. Dla leniwych: link . Swoją drogą dodam, że sprzęt prawie nie używany. Obręcze Campagnolo z nie do końca zdartą anodą! Opony świetne, stan świetny! A w tle nasze poczciwe maszynki :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#243
Gerber fajny:) taka naklejka na sztycy chyba oznacza, że rower pochodzi ze szwajcarii, nie?
Ja dziś spotkałem Marina na mieście- nie miałem czym zrobić zdjęcia, choć z drugiej strony może to i lepiej ;)

#244
Ja miałem tak oklejonego Scotta i mój pierwszy żółty rower, którym się wpisałem w to forum. Podejrzewam, że to jest kwestia związana z OC dla rowerów. Swoją drogą ja jestem za tym by rowery były rejestrowane. Utrudniłoby to kradzież. Bez papieru nie dałoby się sprzedać, więc można by było tylko kraść na części, a to by się już tak nie opłacało.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#245
kapelusznik pisze:Gerber fajny:) taka naklejka na sztycy chyba oznacza, że rower pochodzi ze szwajcarii, nie?
Ja dziś spotkałem Marina na mieście- nie miałem czym zrobić zdjęcia, choć z drugiej strony może to i lepiej ;)
Niech pozostanie w pamięci w mojej specyfikacji :-)
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#249
elcia3009 pisze:Takie "teleskopy" to by z pewnością chciał nasz kumpel - Krzysiek.
Swoją drogą ramę ma prawie identyczną. Wiesz Corri, może co to za rama ?
rower Kota :)
Rama to chyba Hot Chili:)
Po dzielnicy jeździ tym jakiś szaleniec. Siodło ma fajnie ustawione.
Lodzermensch

#251
elcia3009 pisze:No siodło rewelka :)
no właśnie nie Hot Chili :-P Porównałeś sobie z tą co wrzuciłam link ?
Szukaliśmy i nie znaleźliśmy identycznej w internetach
Nie widziałem że tam jest link. Ale ta rama to musi być jakiś custom.
Lodzermensch

#252
Jak on siedzi? Co za typ)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike