#211
corrado1111 pisze:
hit00r pisze:
mekp pisze:Nic specjalnego. Ciewasze na mieście widuje.
Masz racje - ten rower to szajs totalny ale wkleiłem go bo jest Retro MTB jak by nie patrzeć :-D
W sumie to moje Porsche też jest do niczego bo lepsze na mieście widuję - Bugatti Veyron , Koenigsegg CCXR itp :lol: :lol: :lol:
Już gdzieś pisałem, toż to kwintesencja retro.
No korba , tylna przerzutka , kierownica z mostkiem do najstarszych nie należą :-P :-P :-P
A że przypięte do słupa to pasuje :mrgreen:

#212
hit00r pisze:
mekp pisze:Nic specjalnego. Ciewasze na mieście widuje.
Masz racje - ten rower to szajs totalny ale wkleiłem go bo jest Retro MTB jak by nie patrzeć :-D
W sumie to moje Porsche też jest do niczego bo lepsze na mieście widuję - Bugatti Veyron , Koenigsegg CCXR itp :lol: :lol: :lol:
Wrzuciłeś go tutaj bo czego się spodziewałeś? Kundel i tyle.

Do "chwalenia się" jest inny dział. Tam Ci nie wystarczyło miejsca czy zabolało że w Twoich wątkach dziś cisza?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#213
mekp pisze: Wrzuciłeś go tutaj bo czego się spodziewałeś? Kundel i tyle.

Do "chwalenia się" jest inny dział. Tam Ci nie wystarczyło miejsca czy zabolało że w Twoich wątkach dziś cisza?

pozdrawiam
xMekpx
Ale z ciebie menda :cry:
A skoro przypięte do słupa to przypięte ... bez znaczenia jest czy to mój , kolegi czy Donalda Tuska ... :shock:
I u mnie nie ma ciszy :lol:
Pewnie jak się uda naprawić tą przednią przerzutkę XTR FD M900 to też będziesz marudził.
Jesteś jak baba :-/
pozdrawiam

#214
Chyba lekko przeginasz... Jak cokolwiek naprawisz to Ci tylko pogratuluję.

A skoro nie ważne czyj to rower to po co Twoje motoryzacyjne porównanie? Będź przynajmniej konstruktywny w tym co piszesz.

Ja wracam do początku... Nic specjalnego kundel i tyle :-)

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#215
Mam nadzieję, że to odpowiedni temat, żeby zaprezentować dzisiejsze znalezisko.
Stał sobie notabene przypięty do słupa na Kościuszki w Krakowie. Piękny Hrinkow Nevada XT. Calusieńki na starym Deore XT. Nawet klocki hamulcowe i pedały miał z tej samej grupy. Po prostu cudeńko!
Obrazek


Wstawiam zdjęcie z zewnętrznego hostingu, bo nie wiem jak tutaj ładuje się fotkę. Niby mechanizm taki sam, jak na wielu forach, ale opcja "dodaj załącznik" jest dziś nieaktywna...
Ostatnio zmieniony 2015-08-04, 16:46 przez Raf, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

#217
Po cichu przyznam, że liczyłem na jakąś garstkę informacji o tym tajemniczym austriackim rowerze...
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

#219
No tak, człowiek ma pięć postów na krzyż, to go od razu traktują jak idiotę. No, ale cóż mi pozostaje - udam że się cieszę ;)
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

#221
No fakt, skrycie liczyłem że to ktoś z forum i da mi się przejechać albo sprzeda tanio ;)
Bez spiny, pozdrawiam! :D
Jest:
93' GT Avalanche AL
97' Giant MCM
98' Giant Escaper Expert
99' Giant 880 ATX
97' Trek 730 MultiTrack

#229
Odnośnie wstawiania zdjęć - to wklejasz jako załącznik. Najlepiej mieć własne konto hosting i wtedy tylko wklejasz link do zdjęcia. Z darmowego konta te zdjęcia będą z czasem usunięte.

#230
cembe pisze:Odnośnie wstawiania zdjęć - to wklejasz jako załącznik. Najlepiej mieć własne konto hosting i wtedy tylko wklejasz link do zdjęcia. Z darmowego konta te zdjęcia będą z czasem usunięte.
a tobie co :?: :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#231
marcin74 pisze:
cembe pisze:Odnośnie wstawiania zdjęć - to wklejasz jako załącznik. Najlepiej mieć własne konto hosting i wtedy tylko wklejasz link do zdjęcia. Z darmowego konta te zdjęcia będą z czasem usunięte.
a tobie co :?: :idea:
Czego nie rozumiesz?
Lodzermensch

#232
corrado1111 pisze:Czego nie rozumiesz?
yyyyyyyyyyy jakby to powiedziec :roll:
lepiej przemilcze zeby nikogo nie obrazic :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#234
Maszyna widac sporo uzytkowana)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_2016-04-09-12-07-33.png

#236
Strach cos pisac na tym forum...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#238
corrado1111 pisze:
Retromen pisze:Strach cos pisac na tym forum...
Hitler sieje strach.
Dodatkowo smród ... bo puszczam super śmierdzące bąki a moje skarpety śmierdzą tak bardzo że nawet komary w moim pokoju nie czują się bezpiecznie :-P :mrgreen: ;-)

#239
Klasyk najgorszego sortu...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_2016-04-10-17-24-14.png