#211
Fanty mogą być ok, ale czy całość będzie miała sens ? poczekajmy na komplet.
Piasty Syncrosa by się przydały jeszcze . . . ale to drogi temat.

Mam opony Syncrosa, ale niekoniecznie che się ich pozbywać, choć do całości by pewnie pasowały.
www.velotech.pl

#212
O jakich piastach mówisz? Była tylko przednia. Dwóch przednich nie założę. Poza tym skoro mam komplet Ritcheya to nie jest źle.

A.kiera faktycznie fajna. Robi wrażenie kiedy się ją trzyma w ręce. No i złota obejma robi robotę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#213
Złote szybkozamykacze i podsiodłowy już masz ? ;)

.edit
Myślałem, że mam 1 komplet, ale mam 2 ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


breloczek-otwieracz do butelek jako klucz do zacisków antykradzieżowych

#217
a jaka tam średnica podsiodłówki siedzi?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#220
Ale czarna jest brzydsza, młodsza i bardziej pospolita. Jakość wykonania jarzma też jest dużo gorsza. Poza tym nie wiem, czy nie będzie za dużo czarnego.
Z kolei tytanowa fajnie się komponuje z Magiem, ale już niekoniecznie z mostkiem.
Wszystko wyjdzie w praniu, jak już rower będzie poskładany.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#224
No co ty, w takim "obsranym" kolorze, nie rób nam tego? :mrgreen: Ciorny Flite na tytanowych prętach to będzie i leciutko, i klasycznie, i ładniutko :roll:
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#228
Wydaję mi się że może być trochę za dużo tego złotego koloru. Dla mnie najlepsze siodło to Flite ale skoro nie lubisz.... :-) Może jakieś Turbo, Avocent? Chociaż Avocent może być za stary troszkę. No albo Vector, idealnie by spasował z innymi częściami Ritchey-a.
Ale to ze zdjęcia stanowczo jak dla mnie odpada... Nie jestem jakoś zwolennikiem kanap, które mają naleciałości z rowerów miejskich w MTB. Zupełnie mi to nie podchodzi.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#229
Skeevo pisze:Nie jestem jakoś zwolennikiem kanap, które mają naleciałości z rowerów miejskich w MTB.
Rolls wywodzi sie wprost z " szosy " tamtej epoki :idea: nie ma nic wspolnego z mieszczuchami :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#230
ExquisiteCycles pisze:
focker pisze:A co sądzicie o siodełku?
Reedycja? :-/
Wygląda jak oryginał ... mój jest przetyrany strasznie więc nawet skóra zrobiła się błyszcząca 8-)
Siodło jest GENIALNE :!:

#231
mentos pisze:No co ty, w takim "obsranym" kolorze, nie rób nam tego? :mrgreen: Ciorny Flite na tytanowych prętach to będzie i leciutko, i klasycznie, i ładniutko :roll:
Tyle że Flite to gówno , które nie nadaje się do jazdy ... zero komfortu.
Po za wyglądem i niską masą nic nie oferuje.
Jeśli rower ma nie jeździć to OK ale właściciel chyba czasami posadzi swój zad i się przejedzie ...
Flite pasuje do rowerów ze sportowym zacięciem a Rolls raczej kanapowiec :mrgreen:

#232
Jesteś obsceniczny.
Flite to nie gówno tylko siodełko, ma swoich wyznawców na całym świecie i twierdzą oni ze jest arcywygodne.
Wiec albo siema dupę do Flite, albo do innego, kwestia indywidualna.
Mnie do końca nie pasuje a mam ich ze 4 i w szufladzie się kurzą.
www.velotech.pl

#233
Wy się znacie lepiej, ale kolega który w 1999 roku zamówił ( odbiór w 2000 był- program ARP - author racing program ) authora magic z rolls due strasznie narzekał na twardość tego siodła. Było rzeczywiście okropnie twarde i nic nie amortyzowało ( samo w sobie ) nie uginało się pod ciężarem. Pewnie było dużo wersji tego rollsa ?

/edit
Podobne było :
https://www.ebay.com/itm/NOS-Selle-San- ... 3278278733
które kupiłem sobie nowe i za cholerę nie mogłem się do niego przyzwyczaić, dupa bolała jak diabli.

#235
SoloTM pisze:Pewnie było dużo wersji tego rollsa ?
Masz na mysli marke San Marco :idea: ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#237
to jest 120ka?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm