#248
focker pisze:Czerwone klocki. Już kiedyś o tym rozmawialiśmy...
No, była taka rozmowa. Ja wtedy na fotkach też nie widziałem wizualnej łączności tych czerwieni. Mam jedną parę tych klocków i kiedyś je z ciekawości założyłem. Faktycznie są widoczne.

Ale nie zaśmiecajmy wątku Bruksem! ;-)
Wiem, są ludzie, którym się podoba/pasuje do dupska, ale ja mam na niego alergię.
Riczejowe będzie bardzo dobre.
A mostek jest uroczy. Ten złoty insert śruby...

Będzie piękny rower.

#252
To siodło kompletnie nie pasi tu, ale i tak piękny, gratuluję. Z pancerzami faktycznie widać teraz o co chodziło. Na ile byś go tak z ciekawości wycenił? Poważnie pytam, nie że bym chciał kupić ale tak z ciekawości.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#253
Nie jest na sprzedaż - nie ma sensu gdybać nad ceną.
A z siodełkiem już byłam kiedyś dyskusja. Jednemunpasi innemu nie. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Gdyby mi nie pasiło to bym go nie wstawił, bo zbyt wiele kompromisów nie ma w tym rowerze. Musiało w nim być coś z kolorystycznym akcentem. Klocki i siodło fajnie spełniły tą rolę. Miałem nawet drugi komplet hamulców Ritcheya z czarnymi klockami ale w połączeniu z całym czarnym siodłem wyglądało to mdło.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#254
Dla mnie najdziwniejszy rower roku :lol:
Z jednej strony graty które w moim odczuciu zupełnie nie pasują do Breezera , z drugiej strony tworzy to jakimś cudem spójną całość :roll: Może i z czarnym siodłem byłoby lepiej , ale wtedy rzeczywiście rower wyglądałby nudno . Co by nie powiedział kawał dobrej roboty i gratulacje ... Świetny rower 8-)

#255
Ja się już odezwałem kiedyś i . . .. . . . rower wygląda jakby ktoś zaczął i po prostu z braku czasu dolepił co było pod ręką na szybko.
Mag kolorem nie pasuje, rogi . . . siodełko, tylna przerzutka czy sztyca.

Jakoś nie widzę spójności a tylko drogie części, ale to mój punkt widzenia i może się nie podobać.
Gdyby nie siodełko - ten czerwony akcent jeszcze mogło by to ujść, ale tak samo jak w poprzednim wcieleniu i w tym widać ze ono nie pasuje, tak samo kąt jego może sugerować za mały rozmiar ramy ? za duża różnica między poziomem siodła i poziomem kierownicy co uniemożliwia jego wypoziomowanie.
Przyjęto że różnica poziomu siodełka i kierownicy to max 10 cm.
Tak mi z fotek wychodzi, chyba że się mylę.
Zaraz pewnie opiernicz dostanę, no ale jakby tak dopieścić projekt ( może z czasem ) byłby super.
www.velotech.pl

#256
sztopi17 pisze:Dla mnie najdziwniejszy rower roku :lol:
Z jednej strony graty które w moim odczuciu zupełnie nie pasują do Breezera , z drugiej strony tworzy to jakimś cudem spójną całość :roll: Może i z czarnym siodłem byłoby lepiej , ale wtedy rzeczywiście rower wyglądałby nudno . Co by nie powiedział kawał dobrej roboty i gratulacje ... Świetny rower 8-)
Dzięki sztopi. Powiem Ci, że jak go złożyłem, to aż mi się gęba śmiała jak zobaczyłem końcowy efekt. Do tej pory z żadnego roweru nie byłem do końca zadowolony, a tu jakoś tak patrzę i czuję że jest ok. Nawet ze sztycą miałem ten komfort, że mogłem sobie zamontować czarną i rower nie wyglądał dobrze. Za dużo było czarnego, wszystko się zlewwało. Wcześniej kombinowalem też że srebrnym mostkiem i kierownicą i też było kiepsko. Dopiero z takiej konfiguracji jestem zadowolony.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#257
Pięknie wyszedł! 8-) Fajnie że odnowiłeś ranę, teraz jest zupełnie inny... pozytywny efekt. Zazdroszczę roweru bo na pewno na żywo prezentuję się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#258
Dzięki za miłe słowo. Bardzo mi miło.
Rower faktycznie na żywo wygląda inaczej. O tej porze roku jednak trudno zrobić dobre zdjęcia przy świetle dziennym - szczególnie, że pogoda nie rozpieszcza.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#259
Generalnie super rower - gratulacje! Sztyca gra choć się obawiałem Pancerze grają choć też się obawiałem
Dla mnie jednak Sachs + gripy to nie najlepsze wyjście w tym rowerze Wg mnie przy opcji non-shimano lepiej zgraloby się jednak Xc suntoura
Ale w ogólnym odbiorze na prawdę ładna maszynka i te detale nie rzutuja na dobre wrazenie calosci
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#260
skolioza pisze:Generalnie super rower - gratulacje! Sztyca gra choć się obawiałem Pancerze grają choć też się obawiałem
Dla mnie jednak Sachs + gripy to nie najlepsze wyjście w tym rowerze Wg mnie przy opcji non-shimano lepiej zgraloby się jednak Xc suntoura
Ale w ogólnym odbiorze na prawdę ładna maszynka i te detale nie rzutuja na dobre wrazenie calosci
https://get.google.com/albumarchive/102 ... dG8_zgfXNz

Te pancerze musiały pasować:)
Lodzermensch

#262
czajnikmtb pisze:Całościowo rower prezentuje się świetnie :shock:
Top części układają się pięknie w całość.
Mi jedynie nie pasują rogi ;-)
Mi też, mój człowiek.
Lodzermensch

#263
Rogi są syncrosowe, są rocznikowe, są w kolorze, do tego super wygodne i wg mnie świetnie wyglądają. Pewnie zresztą jakby ich nie było to by się znalazł taki, co by to wytknął. Tak więc zostają zgodnie z zasadą, że jeszcze się takie nie urodził, co by każdemu dogodził.
Ostatnio zmieniony 2018-12-25, 22:37 przez focker, łącznie zmieniany 1 raz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#264
focker pisze:Rogi są syncrosowe, są rocznikowe, są w kolorze i do tego super wygodne.
Mnie się podobają, więc zostają :D
Taki świąteczny renifer, ale mnie nie słuchaj. Ja nie lubię rogów w rowerach ogólnie. Zdrowie.
Lodzermensch

#267
czajnikmtb pisze:Wiadomo że takich rogów ze świeczką szukać :D
mi chodzi o aspekt wizualny w takim sensie że bez rogów był by taki bardziej rasowy(PRO) 8-)
I znów my man:) Taki krótki rasowy by był. Ale Grześ, wiem jak miało być.

Jak chcesz to mam do fotek jeden róg ten kanciaty Syncrosa, drugi zaginął bez wieści.
Lodzermensch

#269
focker pisze:No co Wy? Rower retro bez rogów rasowy? Może dzisiejsza nowizna tak, ale retro? Być musi.
Co bardziej rasowo wygląda? :D

Obrazek

Corrado - kanciaty mniej by tu pasował. Szczególnie jeden :)
Wolę sarny:)
Lodzermensch