#301
Kuszący pomysł ... Ale krówka mi nie pasuje tutaj zupełnie. Dzięki za zaproszenie, ale to już tylko na samo imprezowanie i pogaduchy :D (za dużo towaru w stajni czekającego na ukończenie...).

#303
Może być słabo ze względu na malowanie samej ramy. W moim odczuciu to tak jakby założyć garnitur ze spodniami w kratkę i do tego marynarę w paski, ale ponieważ empiryzm mam w żyłach więc też mnie ta opcja kusi :) Ale to ty jesteś właścicielem tych szpejów więc kombinuj.

Re: Fockerowy Breezer Lighting 1994

#308
Czekałem na to zdjecie) Zarabiscie wygląda, ale w terenie w jakiejs grupie z innymi mtb musi robic dopiero wrazenie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

Re: Fockerowy Breezer Lighting 1994

#315
Piękny obraz, lepszy jak Dama z Łasiczką :-) Focker a nie lepiej powiesić tak jak Nasz kolega Yves? Zaoszczędzisz trochę miejsca no i amorek będzie stał na twardym a nie wisiał w powietrzu.
Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

Re: Fockerowy Breezer Lighting 1994

#317
marcin74 pisze:
2019-01-14, 19:27
bimbrownick pisze:
2019-01-14, 16:49
Wykuj niszę w ścianie i dawaj go do środka! :)
Moze nawet trafisz na lazienke sasiadki 8-) czego Ci z calego serca zycze :roll:
z tymi życzeniami to uwaga, a jak sąsiadka to brzydka, głupia i stara baba? Wiem, wiem, wszystkie kobiałki są piękne, te głupie, stare i brzydkie też -)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

Re: Fockerowy Breezer Lighting 1994

#319
bimbrownick pisze:
2019-01-15, 14:35
Jest jeszcze jeden problem. Od wilgoci (hehehe) na drogocennych częściach (stalowych) może pojawić się ruda szmata.
Nie mam rudej sąsiadki :P
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron