Cannondale m800 Beast of East druga sztuka

#1
Ponieważ sporo jeżdżę to zmęczyłem :-) już poprzedniego m800 i nadszedł czas na zmiany.
Teraz taki rowerek uczyniłem: https://picasaweb.google.com/1003734519 ... tOfTheEast

Dzięki Aldkowi mam mostek , okupiłem to pogryzieniem przez psa Aldkowego ale co tam.Mostek będzie zmieniony na taki: http://allegro.pl/mostek-cr-mo-superove ... 06595.html tylko go na czarno przemaluję.Może jeszcze założę oryginalną krzywkę Cody do przedniego hamulca ale to jeszcze pomyślę.Poza tym nic nie będę ruszał(chyba).
Lodzermensch

#7
Stery mam w porządku , mostek tylko zmienię.Widelec jest fajny ale waży prawie 900 gr a tamten gwintowany waży 650 więc sporo doszło do wagi.
Flite to ten mój nietykalny:)
Lodzermensch

#8
corrado , swietna maszynka,zastanawiaja mnie te wysuniete haki tylnego kola, nie oslabia to jakos konstrukcji?? kolor miodzio, ale odcien nakladek na klamki calkiem zaburza wyglad roweru, nie pasuje gama kolorystyczna do ramy :), przezyjesz jakos moja uwage ? :)

#10
Andriu, przeżyję , ja się nie obrażam:).Mam gdzieś kolory a gumki są wypas więc zostaną:).Te haki były w chyba każdym modelu m800 , miałem ze dwa egzemplarze jak jeszcze jeździłem i nic mi się nie urwało wtedy.

Zimny, nie oddam moich gumek:)
Lodzermensch

#11
kurde a juz myslalem ze jak sa paskudne to mi je odssprzedasz i beda jeszcze bardziej zaburzac kolorystyke mojego schwinna he he,

#12
ANDRIUBIKER pisze:kurde a juz myslalem ze jak sa paskudne to mi je odssprzedasz i beda jeszcze bardziej zaburzac kolorystyke mojego schwinna he he,
W życiu, gumki , Flite i moja wycieraczka Marcoka są nietykalne:)
Lodzermensch

#14
Patrz Andriu! jednak można nie walnąć focha za napisanie uwagi, że coś w gdzieś nie pasuje kolorystycznie i Ci nie oplują za to, widać są jeszcze normalni ludzie, a nie nabuzowani goście z wiecznym syndromem PSM jak Ty :lol: ;)

#15
idz pobaw sie w piaskownicy, albo pojezdzij rowerem to mozg dotlenia, bo widac Ci tego potrzeba, gdzie sie nie pojawisz to zrobisz "syf" i OT w watku, chyba ze to twoj cel zyciowy i powolanie to ok :)

#16
Andriu, to Ty łazisz po różnych wątkach i nawiązujesz swoimy wypowiedziami do tego, że tydzień temu śmiałem skrytykować kolory Twojego roweru, więc kto tu jest dzieckiem... litości człowieku :roll:

Corrado, przepraszam za off'a ;-)

#18
zeby sie zrec to trzeba na tym samym poziomie, a ja do tak niskiego sie nie znizam, wiec koniec i zarcia i dyskusji z obywatelem C...n :)

#19
chłopaki, ostrzeżenia się Wam pokończyły to zaczynacie znów? trzeci wątek przeglądam i ciągle to samo! wrzućcie się nawzajem do ignorowanych i spokój będzie Koniec OT

A rower Michał - bajka! dużo ładniejszy niż Bestai nr1 IMO, jednak co czerwony Cannon to czerwony Cannon :-) ale Twoja Pani od czerwonego Cannona pewnie się nie ucieszy - nie tylko jej rower będzie teraz zwracać uwagę ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#20
potwierdzam czerwien to czerwien , ja bym mu jakiegos widla mimo wszystko zaaplikowal, nie myslales corrado na jakims mankiem sx np, bo fattego tam sie wsadzic niestety nie da

#23
Ładne :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#25
nie no to wiadomo, tylko mialem kiedys jakis aluminiowy rower ze szwabii sprowadzony, nalepek nie mial wiec nie wiem co to bylo, ale byl na pelnym deore dx, i wlasnie tak skonstruowane haki, ze wystawaly do tylu mocno (identycznie jak w tych cannonach , ale cannon to nie byl na bank) i rama zywota zakonczyla wlasnie dlatego ze ulamal sie hak, a wlasciwie rura dolna przed laczeniem z gorna rurka tylnego widelca...dlatego pytalem

#26
Ja ja lubię tę geometrię BoTE. Ogólnie to nie lubię Canonów ale bestia to jeden z lepszych klasyków. Już twojego pierwszego BoTE macałem tak mi się podobał na zlocie a nawet w połowie nie był taki fajny. No i ta klasyczna czerwień, kolokwialnie dodam - zajebiaszczy. Gdybym tylko miał miejsce na kolejny rower to taki Canon byłby następny w kolejce do zakupu.

Tylko nie szalej tak na nim jak na poprzednim ;-)

Edycja: A tak na marginesie tylko dodam że wrzucenie mu amora to byłaby moim zdaniem katastofa pod względem stylu i wyglądu. Zresztą te rowery najlepiej się prowadzą ze sztywniakiem.
Ostatnio zmieniony 2012-08-05, 21:52 przez Radziej, łącznie zmieniany 2 razy.

#27
Radziej pisze:Ja ja lubię tę geometrię BoTE. Ogólnie to nie lubię Canonów ale bestia to jeden z lepszych klasyków. Już twojego pierwszego BoTE macałem tak mi się podobał na zlocie a nawet w połowie nie był taki fajny. No i ta klasyczna czerwień, kolokwialnie dodam - zajebiaszczy. Gdybym tylko miał miejsce na kolejny rower to taki Canon byłby następny w kolejce do zakupu.

Tylko nie szalej tak na nim jak na poprzednim ;-)
Sweter zdjąłeś?:)
Lodzermensch