#31
Co do żółtych RooXów - mam takowe od Yvesa, jednak jeszcze nie wiem czy na sprzedaż. Kończę kompletować purpurę i w tej chwili mam żółte rogi, mostek, amor i prawdopodobnie klamki, więc możliwe, że odezwę się jakby jednak od tej żółci robiło się niedobrze... ale nie obiecuję - to się wyjaśni w 2,3 tygodnie gdy trochę ogarnę temat.

#33
No więc po koleji...
Dziki już jeżdzi
Koncepcja kolorystyczna się zmieniła
Jak narazie poszukiwane są jeszcze
1. Wkładki do wsówek XT CANTI
2. Koło przednie na piascie XT - niestety mimo posiadania 2 kompletów kół akurat obydwa przody są skatowane....
3. Sztyca 26,8 x 400 jakas fajna :)
4. opony semislick- cos z epoki....

Generalnie ... tyle...
mam nadzieje jutro wrzucę foto
Kombinuję jeszcze naklejki jakieś....
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#34
No to wyszło takie coś....
Zaskar wyprodukowany ( patrzac po numerach) w 1993 roku
Amortyzator RS Judy
Osprzęt po całości XT+ łańcuch CNHG91
Koła... piasty Xt szprychy DT- obrecze.... no cóż wspólczesne :( bo nic nie udało sie trafić....
nadal szukam fajnej sztycy i siodełka... bo to co jest to tak mało retro....
Nadal szukam zestawu opon....
Ale generalnie fajnie jest...

Komentujcie proszę....
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów
Załączniki
P5180026.JPG
P5180020.JPG
P5180023.JPG
P5180019.JPG

#35
po tej wyciagnietej sztycy wnioskuje ,ze ty KAWAL chlopa jestes :roll:

siodelko koniecznie do wymiany ,a nowe lekko czubkiem do gory bym dal ;-)
i torebeczka na czas sesji ...out
Ostatnio zmieniony 2012-05-18, 17:12 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#37
bikeservice pisze:1970 mm :)
o cholera !!!!!
to nie zadzieram :shock: :shock:
wszystko mi sie podoba siodelko jes OK i torebka tez super
UCIEKAM :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#38
Witam.

Trafiłeś idealnie w mój gust :D

Właśnie coś w tym stylu planuje w kolejnym rowerze.

Możesz mieć problem z taka sztyca w rozmiarze... ostatnio na Allegro był Thomson srebrny. Wiem że nie z epoki ale napewno lepiej tutaj podpasuje.

Ew możesz polszukać jakiegoś fajnego NN albo z kijową marką a potem rozpuszczalnikiem zrobić NN. (Yves wrzucał TranzX całkiem spoko do obserowowanych)

ach... nie mogę uwierzyć że to powstało z tego roweru z Aukcji...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#40
Milion lat temu kolega miał avalancha, obiekt marzeń zaskar był nie osiągalny
finansowo i logistycznie a i tak na samą ramę avalancha wydał 2 pensje górnicze :)
Sprzęcik o czystej linii i nie spieprzony vkami :)
Możesz napisać jakiego made'a jest kółeczko przy rd ?
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#44
ŁO TO TO :)

Żeby było smieszniej jest to sprzęt zdobyczny- w jednym z serwisowanych rowerów robiło toto za fajke do V-breaka. szybka negocjacja z włascicielem i lezało sobie czekając na okazję :)
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#45
bo TO TO m.in. służy za fajkę vbreaka :)
w połączeniu z robakiem napęd działa miodnie :-)
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#48
Ok- potrzebuję podpowiedzi.
naklejki - co sadzicie o tych z aukcji http://allegro.pl/gt-specialized-mongoo ... 43107.html
Wiem że to nie pełny zestaw ale się zastanawiam- szcególnie że costam zostało w oryginale... brakuje mi napisu all terra ale co zrobic....
Kolor...
Żółty z czarną obwódką podług oryginału ??
Złoty z czarną obwódką pod kolor widelca ??
Co radzicie bo ja rozróżniam tylko trzy kolory.... :D
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#50
Czarne są fajne ale po pierwsze drogie, po drugie nie ogarniam PayPal-a i zakupów za granicą... :(

Gdybym miał dostęp do wzoru mógłbym sam zrobić zarąbistej jakości...
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#51
bikeservice pisze:Czarne są fajne ale po pierwsze drogie, po drugie nie ogarniam PayPal-a i zakupów za granicą... :(

Gdybym miał dostęp do wzoru mógłbym sam zrobić zarąbistej jakości...
Jak miałem mojego żółtego LE to miałem go malować i kupować naklejki z ebaja.Z Paypalem płaci się tak jak z PayU na allegro z tym że najpierw trzeba wpłacić kasę na swoje subkonto u nich a oni to przeliczają na dolce czy inne jeny jakbyś np. kupował w Japonii:), później tak jak na allegro.Kupujesz , robisz zapłać i już.No ale cena jest tez amerykańska , nie przeczę.
Lodzermensch

#52
cene jeszcze bym zniósł gdyby to była grafika z napisem all GT terra na głównej rurze- czyli tak jak miałem w oryginale tylko w czerni....
Szukałem ale nie mogę nigdzie w necie znależć tych napisów w wektorach....
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów

#53
Ja te z jebeja kiedys kupilem - byly imo ok (zapytaj siedem3 - on je ode mnie przejal wraz z Zaskarem). Bylo i All Terra i wszystko co potrzebne - poszukaj, poczekaj - na prawde warto.

#54
Tak wygląda mój zestaw wspomniany przez docenta:
Obrazek


Korzystając z wątku z jednej strony zakończonego a z drugiej poruszającego temat Zaskara, tak przedstawia się temat mojej wersji po przejęciu od docenta:

Rama przed "zabiegami upiększającymi", na główce widać próbe ręcznej polerki "na szybko"
Obrazek


Pierwszy pomysł/koncepcja - srebro i zieleń:
Obrazek


Zieleń jednak trafi do innej ramy, obecnie trwa polerka i drobiazgowe zbieranie części a wersja ostateczna będzie przedstawiał się następująco:

Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#56
Jutro w ciągu dnia założę watek dotyczący mojego Zaskara, załączę zdjęcia i tam możemy sobie podyskutować na jego temat. Skopiuje powyższe pytania i tam odpowiem.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#57
Zdjecie z katalogu praktycznie oddaje moja pierwotną wersję kolorystyczną z tym że u mnie jeszcze lezał żółty mostek Kore , żółte rogi ROOX-a i żółte siodło...
I dokładnie takie naklejki chciałem....
Z tym ze nie maiłem żółtej judyty z wieszakiem pod canti :(
Judyta trafiła mi się dokładnie taka jak na zdjęciach więc i koncepcja kolorystyczna poszła się....
Chociaż jak bym trafił amortyzator ... kto wie....
Masz problem ze swoim staruszkiem?? Serdecznie zapraszam. www.bikeservice.com.pl
Profesjonalny serwis rowerów i amortyzatorów
cron