#32
skolioza pisze:W sumie 2 blaty byłyby git i na 110,5 powinny pociągnąć - a na tereny nie bardzo górzyste spokojnie wystarczy jeśli założysz kasetę do 32 czy nawet 30
Ale lojalnie uprzedzam że zlotu możesz z taką korbą nie obskoczyć na lajcie ;-)
kasetki do 2 blatów stosuję 11-30, a do 3 11-28, więcej tutaj na pomorzu i kujawach nie trzeba :)

PS
niech Ci dodo powie jak łykałem wszystkie podjazdy bez młynka ;)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#34
więc tak:
suporta już mam i przyznam, że całkiem lekki. okazało się, że 110,5 pociągnie na styk 3 blaty w RF NEXT
Obrazek


sztyca będzie inna, super sztywna i lekka 215g (urywa dupę stylistyką!!!), koronki w korbie tez inne czekam tylko na alu śrubki z kominami....tamte zębatki nówki REAL źle wyglądały (zaprezentyję obie wersje) i będa 3 tarcze pasujące do tonacji kolorystyczno lansiarskiej
przerzutkę przednią XC EXPERT zamieniam na XC PRO (NOS oczywiście).
ciągle tylko nie wiem co z kasetą :evil: nie chcę shimano! ale chce coś retro na 8 spidów!
no, do weekendu juz skoczę na pewno bo w niedzele test na maratonie :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#38
Wygląda mi to na robotę Boone. Boone były też na 7 biegów więc wygląda na to że któś dorzucił ósmą zębatkę. Na moje oko też wydają się ok, mniejsze zęby były właśnie tak zakrzywione od nowości. Brać i nie pytać, rzadki okaz.

Edycja: Jakby udało ci się to zakupić i zdecydowałbyś się na 7 biegów to zestaw powinien ważyć jakieś 160-170 gram.
Ostatnio zmieniony 2012-04-11, 09:11 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#41
YvesMoi pisze:więc tak:
suporta już mam i przyznam, że całkiem lekki. okazało się, że 110,5 pociągnie na styk 3 blaty w RF NEXT
A jak z linią łańcucha z kasetą 8spd? Dobrze wygląda na piaście mtb 135mm?
--
Cypis

#46
YvesMoi pisze:jest i korbunia z całkiem ładnymi parametrami. wszystkie tarcze alu 44t FSA, 32t TRUVATIV, 22t TRUVATIV i alu śrubki
licząc blaty na 143 gramy i śrubki na 30g to wychodzi jakieś 400 gramów - fiu fiu!
Jak się ten model nazywa?

Co do malowania - proszkowe to se ne da, bo się karbon może rozpłynąć, ale na mokro to spokojnie,
jest masa plastyczna do maskowania elementów podczas malowania.
--
Cypis

#52
a jednak się znajdzie ładny supo nie dość że fajnej firmy to jeszcze w polskim sklepie 8-)

no a teraz koniec pitolenia jest temat do zrobienia:
Obrazek

Obrazek


oraz cała galeryja - https://picasaweb.google.com/1150353714 ... OdsOna2012#
kilka szpejów na wadze - https://picasaweb.google.com/1150353714 ... ery28KXxQE#

waga całego zestawu jak na foto - 9.81kg 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

sztyca lepiej kolorystycznie by wyglądała czarna, np roox'a ale nie mogłem sie powstrzymać bo ta jest lekka i śliczna. hample avid7 więc coś nowszego, kaseta m737 11-28, no i strasznie mocna sprężyna w fd wymaga na prawdę dużej siły na lewej minetce :/ - masakra jakaś
linia łańcucha wskazuje na to, że supo 107 by był chyba lepszy.
jest fajnie...
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#57
Witam.

Rower naprawdę spoko.

Zbrodnią byłoby zakładać tu amora.

Choć ja zaproponuję Ci tutaj najleżejszą przerzutkę Tył na świecie... 9.0 SL 188gr na wadze. Nie jesteś chętny na takie cudo?

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#58
Plazma fajniejsza, warta zostawienia a to dosłownie kilka gram różnicy. Także faktem jest że isnieją lżejsze mechanizmy niż ta, Sram RED waży poniżej 150 gram, szosowa co prawda.

Rower spoko, sądziłem że waga zejdzie do ok 9 kg ale to zawsze potem gdzieś te extra gramy się dodają. Trochę by się jeszcze zaoszczędziło na lżejszych oponach i dętkach, mostek waży tonę.

Co do suportu ISIS to ja wiedziałem że takowy controltech jest, dlatego napisałem że prawie bo odżuciłem jako opcję cenowo zupełnie nieopłacalną. Jednak widzę że w Polsce cena absolutnie bezkonkurencyjna w porównaniu do 120 funtów tutaj więc się może nawet na nią pokuszę 8-)