#64
zaskoczył mnie dzisiaj na tych oponkach - SHWALBE marathon slick 1.35, rower jest baaardzo sztywny i szybki. na szoskę by się blacik 48t przydał. jutro się sprawdzi na nocnym alleykacie :evil:
a przy okazji fajnie wygląda teraz właśnie jak bad boy, chociaż ta nazwa jest zarezerwowana już...dla mnie ;)
skolioza, na razie chyba będę go katował na szosie, tak mi się to spodobało więc oponki terenowe idą w kąt!
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#68
Yves, wszystko ładnie i pięknie, ale dlaczegóż masz na nosie damskie okulary? :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#75
rekrutacja pisze:
chrzanek pisze:Yves, wszystko ładnie i pięknie, ale dlaczegóż masz na nosie damskie okulary? :)
Nie blużnij. To RayBany model Wayfarer, Blues Brothers takie nosili.

Obrazek
a czy to coś zmienia kto je nosił? Jak założy je Czak Noris, czy Boguś Linda to nadal będę twierdził że to damskie okulary (pewnie dlatego "twardziele" nie mieli ich na nosie :D)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#76
no nie wiem czy arnold nie miał przypadkiem podobnych w terminatorze jedynce. chrzanek jeśłi dla Ciebie twardzielem jest czak noris to ja przepraszam, dobranoc :P
boguś oczywiście był twardzielem, nawet w filmie "miasto prywatne" gdzie paradował w sandałach, skarpetach, dresach z kreszu i długich włosach. ale kozakiem i tak był!
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#77
norris i boguś to figury retoryczne ;)
Yves dobrze wiesz o co kaman ;)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#80
YvesMoi pisze:a która z gwiazd nie nosiła tych gogli. zresztą są troszkę przereklamowane i hipsterskie.
a z damskich fatałaszków to lubię jeszcze kabaretki i leginsy tak ponosić conieco ;)
zatem frogskins...i nikt Ci nic nie powie...nawet hipsters :mrgreen:
a wiadomo kto jeżdzi/ł w oakley'ach ;-)
śmietnik to nie retro!

#90
sztyca używka ale ładna, a kasetka ciasna 11-28 do tego ta wąska kierka i sztywna konstrukcja w sam raz na kręte singletracki do przeciskania sie między drzewkami gdzie nie ma czasu na rzucanie łańcuchem bo zębatkach. teraz podniecam się trasami dookoła zalewu koronowskiego gdzie mile widziane są takie przełożenia.
sztyca to jest ta co na alle leżała dość długo za 3 paczki, ale udało się ugrać rabacik :]
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<
cron