#34
Kiedyś miałem żółte obręcze Rigida ZAC2000. Wysokie, całkiem fajne. Chyba mi jeszcze gdzieś leżą całe koła na STX RC- masa nie była powalająca, ale mieściła się w granicach przyzwoitości.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#36
zac 2000 to w zaleznosci od wersji (kapsle/bez/stozek/ta nizsza) od 500 do prawie 600g

Obrezce disc tez czesto mozna uzywac pod v-ki, trzeba im zrobic tylko troche bardziej korzystny rant, no i oczywiscie bedzie go troche mniej (nizszy i cienszy) niz w dedykowanych... koniecznie zolte? mozesz miec fioletowe anodyzowane shoguna albo zwyczajne czarne...bez kombinowania, to opony "robia" wyglad, a tu masz wieksze pole do popisu - od zielonych, przez skinwalle, creme, czerwone-boki irc, z paseczkiem itp itd...
Obrazek

#39
Odkopuję temat. Wiele nie mówię, na razie tylko fotka

Obrazek


Ponadto jeszcze kilka innych gratów.. powinny się pojawić u mnie w ciągu tygodnia, dwóch gdy to tylko mi się budżet rowerowy trochę poprawi :) Maszyna na zlot bedzie gotowa :)

#41
Ty pewnie zobaczysz przed zlotem, bo na czymże ja się wozić będę :)

A z tą zimą to faktycznie trochę nie wyszło - no ale biorąc pod uwagę, że przez 70% czasu w domu panowała epidemia - ciągła i ciągła to i tak jest nieźle ;)

#42
Kolejna część na stanie (tym razem od Yvesa). Siodeł się świeci jak psu jajka - jest na prawdę śliczny :) purpurę chciałbym skończyć przed czwartkiem i wtedy to też objechać na niej kawałek lasu - wszystko zależy od tego kiedy Magury przyjdą (już powinny być :( ).

BTW: zauważcie, że skorzystałem z opcji dodawania załącznika na forum - co i Wam polecam w takich przypadkach :)
Załączniki
2012-04-30 13.39.08.jpg

#45
Wizualnie faktycznie średnio, ale rama jest w podobnym stanie, więc nie będzie widać ;)

A co do planów - zawsze marzyłem o takich Magurach... ;) Już je zamontowałem na Zaskarze - bardzo ładnie się prezentują imo :) Choć ciągle mam problem z tym, czy przewody do ramy zaciskać zipami czy coś innego szukać - bardziej ludzkiego..

#49
Tak mam właśnie w Karakoramie - ilozacja pod spodem, zip i izolacja na wierzchu (akurat izolacje miałem w kolorze a zipy nie). Ale ta prowizorka na Karakoramie tak wisi kolejny rok... działą dobrze i obawiam się, że jak zastosuję tutaj to zostanie na wsze czasy :)

#50
Witam.

Accent ma w swojej ofercie taki przypinki do przewodów... W każdym "dobrym sklepie rowerowym" powinno być ew możesz pytać. Ja się zipem męczyłem... Skończyłem na regularnej szramie po każdym wyjeździe bo o takiego się ocierałem.

Drogie to było bo ok 5/szt ale dobrze się sprawdza.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#53
Kiera jest czarna bo raz) GT, dwa) sztyca tyż czarna, więc niech tam coś współgra :)

Gorzej teraz, bo klamki Magury zupełnie nie współgrają z manetkami, które tutaj miałem przygotowane :( Macie jakieś obeznane manetki 3x8, które współgrają z Magurą..?

#55
docent.net pisze:Kiera jest czarna bo raz) GT, dwa) sztyca tyż czarna, więc niech tam coś współgra :)

Gorzej teraz, bo klamki Magury zupełnie nie współgrają z manetkami, które tutaj miałem przygotowane :( Macie jakieś obeznane manetki 3x8, które współgrają z Magurą..?
Shimano XTR M900 + adaptery od Magury lub Grip Shift wszelkiej maści, w tym przypadku najlepszy "800" X-Ray.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#59
Witam.

jesteś pewien że się nie da? U mnie jak zakładałem to klamka zmieniała mi bieg przez chwilę ale po ustawiałem i efekt zniknął.

Tyle że ja mam SLX 9sp.

Czekam na całość bo trochę mnie narazie to połączenie odrzuca ale... Czekam

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996