#31
Super, żeś od tej czerniny odszedł. Dla mnie bomba.
I dobrze, żeś tego amortyzatora zzuł, i ten mostek ritcheya założył. Błysnęło od razu. Ten widelec też przykuwa oko. Ciekaw jestem, jak się na tym jeździ. Rower chyba nieciężki Ci wyszedł.

A za te fajeczki Ritchey'a Force to chcę Was podusić, jak jeszcze koleś miał ich od groma, proponowałem zrzutę, toście się wypięli.
A teraz, proszę, Skolioza ma, a ja nie. Patrzcie teraz, jakie fajne.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#32
nie no bomba. świetnie się prezentuje, wyścigowa geometria. super jest widelec, prosty, sztywny pod kolor główki ramy. sztyca, mostek i kiera też pod kolor :) niebieskie dodatki na wiosnę jak znalazł. jeszcze raz napiszę, że zmiana kokpitu na lepsze. ale ja tam zawsze lubie na sztywno.
skolioza fajnie, że jak juz zmieniłeś kolor to i korby i hample też na jaśniejsze. look good

#33
aldek pisze: A za te fajeczki Ritchey'a Force to chcę Was podusić, jak jeszcze koleś miał ich od groma, proponowałem zrzutę, toście się wypięli.
A teraz, proszę, Skolioza ma, a ja nie.
też chciałem wziąć wszystko ale już nie było... wziąłem więc co zostało :oops:
ja mam już takiego Ritcheya w biało zielonym Scottcie (tam był fabrycznie malowany na biało), więc obiecuję że jak trafię jakiś zacny srebrny most i wieszak na linkę, Ritchey jest Twój (wiesz że miliona km-ów na nim nie zrobię)

a co do roweru - cieszę się że sie Wam podoba ta konwersja :-D
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#37
Powiedz mi ile ważą, a powiem Ci które lepsze :-> Żarcik.
Na IRCach nigdy nie jeździłem, ale już widzę, że tych bym nie chciał - wolę klasyczny balon od wysokiej kostki na krawędzi, a widzę, że taka właśnie jest w tych Twoich czarnych, zwłaszcza z tyłu jest to widoczne. Poza tym jestem wielbicielem miętowych Michelinów, bardzo przypadły mi do gustu tak ze względów estetycznych (na czarnej obręczy wyglądają cool), jak i niskich oporów toczenia (przesiadłem się prosto z Tiog Factory - przepaść!)
A jak Ci się jeździ?

#38
ale to "epokowy" mezalians;) miski sa z okolic roku 97, a pianiom blizej wlasnie roku 93-emu... a tow. Skolioza - nawet na kilowej debicy by zapierniczal to nie problem;)

#39
jeździć się jeździ dobrze na obu kompletach - bieżniki są głębokie, agresywne i radzą sobie
szczerze - przełożyć kapcie zadna filozofia, więc chodzi jedynie w tym wypadku o względy estetyczne ;-)
A jakby kto poza mną wychwalał rewelacyjne właściwości toczne miśków, to zawsze mogę założyć Wilgrippery czarne z żółtym bokiem - komplecik leży spokojnie na półeczce
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#40
Opory mają byle jakie :mrgreen: przynajmniej moje zdanie.

Kolory mogą być obojętnie jakie chcesz .

Jedna rzecz nie pasuje do Scota - ten widelec sztywny, prosty nie pasuje i tyle, musi być Scotowski Spinner gięty i to ma wyglad klasyczny, a teraz to połaczenie Kony i Scota - jesli chcesz żeby zaklaskać na 100 %.
www.velotech.pl

#44
Carlos pisze:Tez mam sztywny widelec i jezdzi sie dobrze, moze ktos podpowie gdzie kupie oponki z zoltymi boczkami 26x1.95 /2.05
jeśli kapcie nie muszą być epokowe (na takie to trza polować) to na allegro pojawiają się sukcesywnie Duro Rocky Wolf, komplet za niecałe 40zł
a co do widelca - chodzi o to, że ten jest prosty a nie z wygiętym w łuk dołem ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#45
a co do widelca - chodzi o to, że ten jest prosty a nie z wygiętym w łuk dołem ;-)
czyli powinien byc sporo mniej wylapujacy - faktycznie jest sztywniej i bardziej przenosi na rece/cialo?
Obrazek

#46
to fakt proste widelce mają niesamowitą sztywnośc (lubię to) i rączki moga boleć. ja przerabiałem to już na dwóch P-bone'ach i to dopiero była miazga dla nadgarstków. ale czułem też że kontrola nad rowerkiem jest o wieeele lepsza, sterownośc super i agresywny nowatorski wygląd.
a oponki zielone najfajniejsze bo żadkość to
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#48
mały update - specjalnie dla tych co mi zarzucali że thumby kolekcjonuję ale ich nie używam :-P otóż w głowie jest pewna wizja, która pojawiła się wraz z niebieskimi zaciskami kół i sztywnym widelcem I owa wizja powoli konsekwentnie, kroczek po kroczku jest realizowana
I niniejszym przedstawiam ów kolejny kroczek do celu :) - w roli głównej thumby M732, klamki M900 (dobrze ze Corrado je ochlastał z mocowań, ja nie miałbym sumienia ;-)), anodowana na błękit kiera oraz mostek cr-mo sygnowany ładnym logo (i w dodatku lżejszy od ritcheya)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#50
kolejna ewolucja, choć częściowo totalnie przejściowa (XT w większości poszło do "bay-watch-a") - powróciła korba LX na standard z pedałami M737, kanty LX z coolstopami, wskoczyły kółka na parralaxach LXa ze szprychami DT i obręczami Sunrims, fd DX oraz rd XTR M910

Obrazek

Obrazek


dodatkowo są przygotowane do założenia przy finalnej koncepcji niebieskie końcówki na linki - prezent od Carol

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron