#65
ni szukaj zbyt starych opon do jazdy bo są podeschnięte , twarde , jak chcess śmigać cały czas to weż jakies czarne normalne opony

Kona raczej na czarnych składała rowery

Jasny bok podkreśli opony ale zniszczy delikatną linie ramy , będzie to jak pajęczynka na klocach ...

siodełko ładnie by pasowało , jakaś epokowa Vetta , Flite to nie pasuje

tanie i fajne oponki Kenda k922 , na sucho np Khan są nawet z brązowym ciemno bokiem ewentualnie ,
www.velotech.pl

#66
Ze względu na przeprowadzkę muszę ograniczyć liczbę rowerów do tylko jednego (cholera!). Kona chyba pójdzie pod młotek ale zupełnie nie wiem ile mogę za nią wołać. Nie mam parcia na zarobek ale chciałbym sprzedać za uczciwą cenę. Jakieś rady?

#68
jacob pisze:licytacja od 1zł
Aktualnie nie polecam...

Zależy jak szybko musisz się go pozbyć. Ładny jest i chyba trochę szkoda... może dałbyś radę ją rozebrać, powsadzać do pudeł i czekać na lepsze czasy...

A jeśli nie to... Kona, XT, pełny serwis i ładne fotki - może nawet 1000zł....
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

kupi...łbym

#71
Ojejkujej - toż to najpiękniejszy rower, jaki tu widziałem! Jeśli pieniążki mi pozwolą i nie krzykniesz za niego zbyt wysokiej ceny, to kupiłbym! Wiem, że jestem na tym forum szczawiem, ale absolutnie się zakochałem! Wow wow, ile wykrzykników :-)

A cóż to za rozmiar ramy i z czego wykonana? Pozdrawiam i gratuluję złożenia takiej maszyny :-)

#73
to nie allegro , albo wystawiasz sie z cena albo wynocha na allegro i nie rób zamieszania , bo tak to mozna napipcać posty w nieksończoność podniecać sie czymś czego i tak sie nie kupi , a Ty sie będziesz nabijał po cichu z biedaków co sobie robią smaka .

Sprzedajesz ? jest dział odp do tego . bo pózniej będzie jak ze Sztopi - sprzedałbym , ale sie boje , a kto da więcej , a może nie i takie pierdzielenie smutków .
www.velotech.pl

#74
Pomożecie mi ustalić rozmiar mojej ramy?
Wymiar mierzone po rurach to:
Rura górna (center-center) - 56cm
Rura pionowa (center-center) - 41cm
Rura pionowa (center-top) - 49cm
cron