#64
Szpachla to na samochód co Niemiec płakał jak sprzedawał. Bez przesady.
Po raz enty napiszę - poszedłem do mieszalni, dostałem buteleczkę lakieru na zaprawki, żadnego utwardzacza nie potrzebowałem. Jeszcze w zakrętce był zamocowany pędzelek.
Rozcieńczalnik owszem, dobrze mieć, ale to niech lakiernik powie jaki.
Aerografem też można prysnąć, ale do punktowych zaprawek moim zdaniem się nie nadaje (chyba że zakleisz przestrzeń dookoła odprysku). Na Twoim rowerze nie widzę wielkich placków rdzy wymagających natrysku.
Idź po prostu do mieszalni i powiedz o co biega.
Ja zaniosłem samą ramę, ale nie było problemu z odstawieniem całego roweru.
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#65
Przedstawiam aktualny stan rowera. Otrzymał oryginalne pancerze Shimano, zaciski kół oraz kilka drobnych detali. Rama zabezpieczona i generalnie zadbałem trochę o estetykę całości.
Teraz jeździ się jeszcze lepiej:)
Dzięki Skoliozie na podsiodłówce znalazła się fajna naklejka - dzięki;).

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-09-21, 20:06 przez kapelusznik, łącznie zmieniany 1 raz.

#71
Piotr pisze:a mnie wpieprzają rogi , są za nisko pochylone, ustaw je waćpan inaczej i zrób fote bo tak to wyglada jakbyś czasówke robił
Rower jest dość krótki (a niby taki longus;)) i takie ustawienie rogów wydaje mi się komfortowe - na asfalcie opieram o nie nadgarstki a nie zaciskam dłoni. Napewno potestuję inne ustawienie rogów. A zdjęcia mogę robić - jest fotogeniczny:)

#75
Super miejscówka do zdjęć, jak z możliwościami do jazdy, rower nie zapada się?

ps: rogi w górę, uszy do góry :mrgreen: siodło też ustawiłeś wg. zaleceń najwyższego?
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#76
PIasek jest mokry więc da sie jechać, jednak ja większość czasu prowadziłem.

Siodło wg zaleceń mojego tyłka jest nachylone do przodu. Dzięki temu jest dość wygodne.
Prawdopodobnie bedę miał drugie w lepszym stanie ale z czarnym spodem.
cron