#64
Cineli tak wiem. mam reszte do nich .ale tak robia tez robote.

Mam malo czasu na rozczlonkowywanie i robienie fot itd. Do konca miesiaca musze sprzedac i kone i nth.

Jestem pod sciana, musze kase kolowac na szybkosci.

Za kone cala z 1400.
Za nth 400

#68
michur pisze:Ona sluzy do naparzania kilometrow treningowo po plaskich jak stol walach wrocławskich.Wg mnie sprawdza sie idealnie do tego...Inaczej mi sie elegancko ciska na niej .Dzis 60 km poszlo.

Pedaly,platformy bo w 5.10 butach jedzze...Ja nie jestem retro ortodoksem. Lubie rowery zlozone wlasnorecznie i wnoszace troche radosci do tego smutnego kraju...

580 kiera to szeroka...No bez przesady?To nie ostra kurierka...

Na kamory i hory mam to ...



Obrazek
Ten killer piękny!
Masz więcej lepszych ujęć ?

#70
najpierw nowy wideł wisiał za ponad 1000zł jako wyprzedaż z jakiegoś sklepu a potem identyczny lub ten sam (obstawiam że ten sam bo folia z naklejek na tej samej ladze była zerwana) z aukcji prywatnej michur łynał za 450zł, ogólnie fajna cena jak za nówke, sam byłem wtedy niestety spłukany bo bym się nie zastanawiał

#71
cardamon pisze:najpierw nowy wideł wisiał za ponad 1000zł jako wyprzedaż z jakiegoś sklepu a potem identyczny lub ten sam (obstawiam że ten sam bo folia z naklejek na tej samej ladze była zerwana) z aukcji prywatnej michur łynał za 450zł, ogólnie fajna cena jak za nówke, sam byłem wtedy niestety spłukany bo bym się nie zastanawiał
450 zł za taki nowy !?
To jakiś totalny FRAJER go sprzedał! :shock:
Masakra jacy ludzie są durni.
No ale przynajmniej nie kupił go jakiś idiota katujący w błocie kat maratonowy :mrgreen:

#72
Dokladnie to ten widel.

I teraz siedzi w konie. Tez sie zastanawialem czy na polke i do gabloty czy dac mu zycie.

Ja nie jestem jednak typem chomika tylko dalem mu zycie. I ma nalotu a tak z 150 km. Fajny widel!

#76
nie przesadzaj Piotrze z tym amorem, to jest 2kg klocek z małą ilością skoku i powietrzem jako medium ściskane, a te modele jakoś mega szczelne nie były, on był wart sporo (nie tyle co piszesz) jak był NOSem z niedociętą rurą nówka sztuka a teraz... :roll:

#78
Piotr pisze:co 1400 to drogo ??? sam amortyztor tyle wart jest
Pytałem ile dla niego to tanio a nie że drogo ... bo niby skąd miał bym wiedzieć jaka jest kwota.
Sam widelec by mi się przydał bo do tej ramy i tak pasuje jak pół dupy z za krzaka :-D
A ja mam tego RB Monster HT i to by grało IDEALNIE!

#79
michur pisze:Do konca miesiaca musze sprzedac i kone i nth.

Jestem pod sciana, musze kase kolowac na szybkosci.

Za kone cala z 1400.
Za nth 400
następny ? Alimenty?
jaka waga i rozmiar ramki?
i jaka waga całości?
pozdro
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#80
mi sie wydaje ze szycbiej sprzedasz na części Kone , dla mnie rama za wysoka , ale i tak raytas jest wiec chętny będzie , amora spylisz to juz cześc kasy jest , sztywne widły chyba masz do kony jeszcze a reszta szpejów też ładna jest , przemysl i przynajmniej teoretycznei napisz i wylicz a nóz widelec pójdzie
www.velotech.pl
cron