#31
Rowerek faktycznie jest w dobrym stanie, a ja po prostu na nim nie jeżdżę :-) Niech sobie trwa w swojej piękności. Ma oczywiście trochę rysek, odpryski też by się znalazły, ale jak na jego wiek to jest ok. Po uszkodzeniach lakieru widać, że pochodzą raczej od przestawiania, niż intensywnej eksploatacji, choć z drugiej strony, tylny Ritchey miał kompletnie zjechany bieżnik , może poprzedni właściciel po prostu o niego dbał.
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#32
Na początku lat '90-tych jeździł taki Scott w Bydgoszczy, ale chyba w trochę innych kolorach. Przeszukam archiwum, na 100% mam go na zdjęciu bo to kumpla był.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#34
Moja pamięć może być zawodna :-) Poczekajmy do czasu odnalezienia zdjęć.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#35
Spoko, taki offtop dozwolony, chętnie i ja się dokształcę :)
W rowerach mam albo thumby albo gripszifty i jednak nie pasują mi obecne w Scotku klamkomanetki XT. Jako, że to Amerykan, to chętnie zapodałbym set gripszifty i tylna przerzutka ESP ze starych wypustów SRAM, tyle że na alledrogo to ze świecą tego szukać...
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#37
W rowerze o którym wspominałem powyżej były właśnie thumby XT
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#40
Evo Pro przeszło delikatny lifting: thumby, klamki, mostek pancerze. Rowerek jest tak piękny, że aż mi szkoda go używać, pełni więc rolę eksponatu muzealnego ;-)

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-07-21, 21:35 przez polonezGLE, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#46
choc nie jestem fanem Scott´a
to wlasnie takie rowery maja dla mnie najwiecej pierwiastka RETRO
...piekny !!!

ps
natychmiast zrobic porzadek z pancerzami ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#48
Ta rama z aukcji to się do piaskowania nadaje bo chyba popowodziowa jest.
Waść jesteś Fan Scotta, ja poszedłem w kierunku klasyki lutowanej na mufach i mi Scott tematycznie nie pasuje. W związku z tym, jeśliś zainteresowan framesetem, to cynk na PW mi proszę daj :-)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#51
polonezGLE pisze:Uff, rama spakowana, nowy właściciel dostanie białej gorączki przy rozpakowywaniu zawiniątka :-D ;-)
Trzeba było nie wkładać ramy to by dostał zawału :-) :-)
Lodzermensch

#52
corrado1111 pisze:
polonezGLE pisze:Uff, rama spakowana, nowy właściciel dostanie białej gorączki przy rozpakowywaniu zawiniątka :-D ;-)
Trzeba było nie wkładać ramy to by dostał zawału :-) :-)
+5

#55
polonezGLE pisze:A w sumie Corrado, racja, cały czas podczas przygotowywania paki wydawało mi się, że o czymś zapomniałem :-D
Ale bym chciał zobaczyć minę Dyrekcji jak po odwinięciu 300 metrów streczu nie znalazłby ramy :-)
Lodzermensch
cron