#32
michur pisze:Ja juz sie pogubilemmm........

Na czym sie teraz stawia bika aby byl lans , retro i bling bling....?

To codzi o to zeby ratowac klasyki aby nasze dzieci wiedzialy jak to sie zaczelo czy fajny jest ten kto wsadzi wiecej work kasy w szaraki?

Mnie jara sam fakt wynajdowanai szpeju i tu kwintensencja zawieszenia trupa na stojak i motanie...nawet jak jest na "aczerze" czy altusie...Wiadomka ze do konki bym wsadzil full szarego...ale proza zycia Panowie.

Wazne zeby dlubac i ratowac.

A jak poplyne do konca to posprzedaje swoje "nowoczesne " gorskie fulle i cala kase wydam na amerykanskim ebayu...

Bede wtedy Carem Retro!
.......Michur, człowiek o lwim sercu, dwóch twarzach i jednym penisie ...to będzie brzmiało dumnie
www.velotech.pl

#33
Piotr, planujesz odwiedzić każdy wątek w tych świeższych i napisać coś durnego, żeby nadrobić swoją weekendową absencję czy jak ? od rana pierd***** jak potłuczony :roll:

#35
cardamon pisze:Piotr, planujesz odwiedzić każdy wątek w tych świeższych i napisać coś durnego, żeby nadrobić swoją weekendową absencję czy jak ? od rana pierd***** jak potłuczony :roll:
tak planuje nadrobić , a co Tobie do tego ?? ani do Ciebie, ani koło Ciebie, w Polsce jest wolność słowa , jesli tylko nie tykasz kogoś osobiscie , a z Michurem se moż1emy jak chcemy , pilnuj swoich tematów bo zaraz wpadne i tam :lol:

Michur, rama ładna , reszta ...... stery zmień jak najszybciej bo uszkodzisz gwint, oryginalne Kony są niższe i pasują idealnie, tam nie ma żadnych dodatków własnie bo górna miska jets jednoczesnie kontrą , stad taka krótka sterówka w widełkach jest
www.velotech.pl

#36
Pojezdzone. Mega szybki rower. Ale fakt stery i rzezba z nimi zwiazana - kapitulacja. Przod wibrowal jak kobra zaklinana przez fakira...Powyzej 60 tki - widac swiatlo w tunelu . Taki strach.

Przerzuce stery wg sugestii Piotra.

I most inny trzeba. Krotszy niz 110 i bardziej stromy niz 0.

Daltego rooxa czarnego danego wymienie na cos w klimacie.

Lubie ja,ta kone.

#41
Musiałem bobra wsadzic...nie bylo szans...pare dni postal na polce...i ewidentnie umieral...teraz ma zycie jak w madrycie...nalotu juz ma 40 km i kolejne 20 go dzis czeka.

#42
Ja tam lubię takie pokręcone rowery. Mi się podoba :-)

A co do Czopera to na tym zdjęciu widać że geometria nie jest ekstremalnie naruszona tak jak to się miało w Cannonie więc przypuszczam, że i jeździ się całkiem spoko.

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#43
Dokladnie.Geo przyjelo bobra az milo.Lata sie swietnie. Mysle zezabiore konkena single pod smrekiem i rychleby niebawem.

A ze zmian to koniecznie szersza kiere...Normalnie latam na 780...wiec 580 lekko mi waska noite nieszczesne xt hample. Najgorsza grupa jaka mialem w zyciu.

#44
Hmm, w sumie to Twój rower i każdy sobie jeździ na czym chce, ale jak dla mnie tutaj sie nic kupy nie trzyma stylistycznie, osprzętowo i zadaniowo. Uważam, że rama się marnuje i zrobiłes totalny regres i downgrade w stosunku chociażby do wczesniejszej, niezbyt szczesnilej wersji. Szersza kiera, pedały rodem z DH, korba? Do latania w dół po kamorach lepszy chyba byłby jakis full?
/// 4x Specialized /// ;)

#46
Ona sluzy do naparzania kilometrow treningowo po plaskich jak stol walach wrocławskich.Wg mnie sprawdza sie idealnie do tego...Inaczej mi sie elegancko ciska na niej .Dzis 60 km poszlo.

Pedaly,platformy bo w 5.10 butach jedzze...Ja nie jestem retro ortodoksem. Lubie rowery zlozone wlasnorecznie i wnoszace troche radosci do tego smutnego kraju...

580 kiera to szeroka...No bez przesady?To nie ostra kurierka...

Na kamory i hory mam to ...



Obrazek

#51
Michur a to nie jest ten Bombardier 130 Drop Off co w Cannonie miałeś przypadkiem wstawionego? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#54
michur pisze:Dokladnie.Geo przyjelo bobra az milo.Lata sie swietnie. Mysle zezabiore konkena single pod smrekiem i rychleby niebawem.

A ze zmian to koniecznie szersza kiere...Normalnie latam na 780...wiec 580 lekko mi waska noite nieszczesne xt hample. Najgorsza grupa jaka mialem w zyciu.
gów...o prawda, Michur, to że w dół jedzie fajnie i elegancko wybiera - -widać kąt głóowki łagodny , to nie oznacza ze pod gór i po płaskim nie zawijał pod siebie , ale wg Twoich teori to i Monster będzie pasował :-P
www.velotech.pl