#7
Wystawiałem go na olx.pl za 300 zł przez miesiąc, nikt nawet nie zadzwonił. Tak popatrzyłem na niego i pomyślałem, że chyba go sobie zostawię i robię go na ideał :) Jak już będzie w 100 % gotów to wstawię jego zdjęcie.
Specialized
Cilo

#8
Hej. Widziałem to ogłoszenie (Świebodzice??) i nawet się chwilę nad nim zastanawiałem, bo stan jest bardzo ładny, ale szukałem czegoś starszego i ostatecznie kupiłem Rockhoppera z 92.

Co zamierzasz robić przy tym rowerku?

Pozdrawiam
tommyride.bloog.pl

#9
Tak Świebodzice :). Wczoraj wymieniłem linki hamulcowe i klocki, siodełko wymieniłem na Avocet Touring (93 rok) i będę zakładał nowe opony Schwalbe i rogi na kierownicę.
Ostatnio zmieniony 2014-08-04, 23:30 przez Jaro, łącznie zmieniany 2 razy.
Specialized
Cilo

#11
Jaro pisze:Ale Tommy popatrzyłem na Twojego Rockhoperra, to muszę przyznać good work ;)
Dzięki, będziesz chciał to dam Ci się "karnąć".

Ciekawe te rowerki, chętnie bym się przyjrzał z bliska, choć kupnem na razie nie jestem zainteresowany. Raz, że spłukałem się na Speca, dwa że nie mam już gdzie trzymać a trzy, że poluję na GT najchętniej Karakoram.

Jakie opony zakładasz do niego?
tommyride.bloog.pl

#12
Będę miał jakieś Schwalbe do niego drutowane, ale jeszcze nie wiem jaki model :) Też byłem zainteresowany kiedyś GT, bo jeździłem wcześniej tym Torpedo, a on ma ramę taką samą jak w GT, przejechałem nim koło 1200 kilometrów.
Specialized
Cilo

#13
Widziałem, że masz jedną oponkę Speca do niego, jakbyś chciał to ja Ci mogę dać drugą, którą ściągnąłem ze swojego. Jest w dobrym stanie, sporo bieżnika ma. Miałbyś komplet i lepiej by to wyglądało jak ze "szkopami".
A siodło jakie dajesz?
tommyride.bloog.pl

#15
Jak nie będziesz jakoś hardkorowo szalał to zostaw. Zawsze można potem zmienić przecież.
Muszę zobaczyć jaki to model tej opony, w tygodniu podjadę do garażu i Ci napiszę. Możesz też zerknąć na zdjęcia z pierwszego postu w temacie mojego Speca - tam są jeszcze zdjęcia z aukcji więc zobaczysz jak wygląda. To nie muszą być dwie identyczne opony, niczemu to nie przeszkadza.
Jeśli zamierzasz na tym rowerze dużo jeździć to ja bym na Twoim miejscu zainwestował w dobre v-ki. Cantaliver tak dobrze jednak nie hamuje.

Nad siodłem też się zastanów - do swojego Speca dałem siodło Vetty z 95' i powiem krótko - gdyby to był mu rower do dłuższych wypadów to na pewno dałbym coś wygodniejszego nie patrząc zupełnie jakby się to komponowało z całością.
tommyride.bloog.pl
cron