Atala Eagle

#1
Przedstawiam swój pierwszy retro bike kupiony na alledrogo.pl Rower wyróżniał się prawie fabrycznym stanie, pierwszo myślałem że jest odpicowany ale przy bliższym obejrzeniu kasety, korby i ich zębów wynika ze jest bardzo mało używany. Osprzęt w jaki go wyposażono to stara dobrą grupa Stx(zwykłe nie se ani RC) grupa jest prawie pełna bez sztycy i sterów. Rama wykonana na mufach z stopu sm-08 (o którym nie mogę znaleść informacji widziałem go w kilku kolarzowkach atali) Była to licytacja, chodź byłem w tym czasie zupełnie spłukany (zadłużyłem się chyba u wszystkich znajomych :-P) to i tak zaryzykowałem. Udało mi się go kupić za bardzo dobra cenę :-D Po przyjściu przesyłki okazało się ze faktycznie jest w tak super stanie złożyłem go i się przejechałem i teraz żałuję że tyle lat pakowałem kasę w makrokesza. Dołożyłem do niego odblask przedni, błotniki sks, licznik sigma i oświetlenie. Waga całości to teraz prawie 13kg.Zdjęcia z aukcji: http://tufotki.pl/EJrPA niżej stan obecny (już lekko przykurzony) Pozdrawiam ;-)
Obrazek



E:założyłem amortyzator rock shox Indy c zmiana sterów na a-head i założenie mostka waga całości 14.55 kg (kupiłem nową wagę, dowód zdjęcie :-P).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-11-25, 21:08 przez adi92r, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
f980a1ae07a9cce82a64743ba7fecf07_orig.jpg
Atala

#3
W planach jest założenie części które zdobyłem czyli czarny mostek cycletech szwajcarski, Amor rond wp i stery Dia-Compe z ładnym kapslem. A fakt o tej owijce nie pomyślałem bo i tak myślę o zmianie co te progrip nie są zbyt wygodne za cienkie

#4
Witam,
Wziąłem się ostro za dokończenie projektów :P. Zmieniłem oponki na IRC piranfapro są ok, tylko jest jedno delikatne ale, kiedy jeździ się w dużym błocie bieżnik nie oczyszcza się w pełni i robi się ślisko. Wymieniłem stery na Dia-Compe, krótszy mostek i sprzęcik otrzymał maga21.
Galeria: http://tufotki.pl/IycSK

Obrazek




Ps. czy ktoś spotkał się z wykonaniem ramy z stopu sm-08? Czym on się różni od zwykłego Cr-mo?