Złomek

#1
Ramę kupiłem jakiś czas temu tylko dla pedałów XT , była pomalowana pędzlem i miejscami zeszlifowana szlifierką kątową - miała trafić na złom ! Starałem się uzyskać info co to może być , jedyne co udało mi się ustalić to to , że najprawdopodobniej jest to Centurion ale pewności 100% nie mam .Postanowiłem złożyć rower ze złomu jaki posiadam z zastosowaniem jako zimowy rower , rama trafiła do piaskowania niestety ale drobny piasek nie chciał usunąć twardej farby więc zastosowałem preparat do usuwania powłok lakierniczych - zeszło bez problemu .Niestety ale okazało się że rama wygląda fatalnie , mnóstwo śladów po szlifierce . Wygładziłem największe nierówności i oddałem do malowania proszkowego z nadzieją ze nie będzie tragedii . Wyszło średnio ale to zimówka wiec ...
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues
Załączniki
ramka 1.JPG

#7
początkowo myślałem żeby szukać reszty do kompletu sachs ale jak wiadomo jest to dość ciężki do zdobycia osprzęt więc będzie zbieranina
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues

#12
hmy gdyby to nie rower zimowy to może byłby Sachs ale będzie to co znalazłem w "śmietniku" - Złomek
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues