#34
ależ sie zmartwiłem .....niesamowicie , hahaha, a co każdemu ma sie podobać co Tobie ?? śmieszne.
To nie klub TAK TAK , aby wstawiać same pochwały i podlizywanki :lol:

Opony tu nie pasują ! i to jest moja prywatna opinia .

Przedstawiany rower eksponuje tylko opony, swoim kolorem, wielkością przytłaczają wszystko , reszta została zepchana na margines , na dalszy plan , ale jeśli o to chodziło to gratuluje , ale w nich nie ma co podziwiać , zwykłe Geaxy.
Zmieniając na czarne dojrzymy....rower w całości .
www.velotech.pl

#35
Te opony mają to do siebie że są ładne do pierwszej jazdy po błocie , później już są nie do wyczyszczenia ;-) tak więc lekko się przybrudza i będzie ok , poza tym rower ładny tylko ta sztyca kosmos

#36
Piotr pisze: ...opony no i nie sa retro i nie pasują , sorrry :roll:
Niestety guma starzeje się dużo szybciej niż nasze retro rowery, i chcąc nie chcąc każdy fan retro który użytkuje swoją maszynę prędzej czy później będzie musiał się pogodzić z tym że jego opony nie będą retro.

No chyba że rower wisi na ścianie to co innego.

W motoryzacji przyjmuje się że żywotność opony kończy się po 10 latach od wyprodukowania, potem opona jest niebezpieczna i powinna trafić na przemiał.

Nadzieja w producentach ogumienia, że zaczną produkować nowe "stare" opony, a pierwsze jaskółki już widać, choć ceny nie zachęcają narazie.

#38
Jestem daleki od oczekiwania samych zachwytów, przyjmę każdą opinię ale bełkotu czy jakichś zaczepek nie zdzierżę. Patrząc na inne posty Piotra ponad 90% stanowi nieskładny bełkot jakiegoś frustrata nastawionego negatywnie do wszystkiego, więc dłużej się nie zastanawiając ukróciłem sobie czytanie takich wypocin.

#39
No właśnie, a co do opon to na samym początku byłem napalony na jakieś kremowe typu Michelin Wildgripper. Rozważałem też skinwalle, ostatecznie wygrały opony spełniające takie kryteria jak: zwijane, lekkie, w dobrym stanie, w ludzkiej cenie no i nie czarne ;-)

#40
nie no , przyszedłeś tutaj to nie oczekuj ze dostaniesz buzi od każdego, a krytyka jset po to aby jej używać , sam jestes frustratem zakładając takie opony do tego roweru , aby podkreślić swoej EGO w nim - czyli patrzcie jak wali po gałach :shock:

na razie to ostatnio tylko jednen rower przypadł mi do gustu w tym roku , reszta to jakieś takie składaki bez czucia - zrobią coś, a na końcu spierniczą końcówke , a jak sie nie podoba to loguj sie tam gdzie piszą same achy, ochy a system - "Twój post został pochwalony" jest na porządku codziennym jak kawa w biurze .
Twój rower - Twój wybór, nasze są opinie .

A w sumie wole być frustratem , to dobre , przynajmniej wiem czego chce w Retro , czego oczekuje , a nie byle jak byle by było.
www.velotech.pl

#41
Piotr MDz ma trochę racji krytykujesz wszystkich a raczej wyśmiewasz pokaż co ty takiego fajnego retro masz zobaczymy czy nam się będzie podobał po krytykujemy zobaczysz jak to smakuje może się wtedy troszkę zastanowisz
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#42
ja już swoje kiedyś poskładałem i raczej nie mam juz ochoty inwestować w "starocie " więcej.

Zaczyna sie tak , że nie daj boże komuś powiedzieć że coś sie nie podoba ....więcej luzu ...a co by mu szkodziło choćby do fotek teraz wrzucić np. czarne oponki i pokazać jakby było tak ??

Poza tym mamy prawo do wyrażania własnych opini na temat wystawianych rowerów, po to je wystawiacie, jesli sie ktoś boi że mu sie napisze - oooo jaki babol to po co sie tu znalazł ? krytyka powinna mobilizować do dyskusji i zmian , oczywiscie nie odwołujemy sie do nikogo personalnie a wyłącznie do przedmiotu .

Na całym świecie tak jest , łącznie z kinem i teatrem i innymi dziedzinami życia.
Wyśmiewania a napisanie swojej opini to całkiem co innego .

Ide pooglądać inne rowerki jeszcze na forum :lol:
www.velotech.pl

#43
Witam.

Rower wyszedł całkiem nieźle. Amor i tarczowka nie rzucają się w oczy a nawet wyglądają bardzo dobrze. przyznam się że bałem się o to co z tego wyjdzie ale... To canti z tylu przy tarczy z przodu wygląda komicznie.

Białe opony... temat mocno dyskusyjny... Jak narazie widziałem jeden rower gdzie pasują idealnie - univega Staszka. Tutaj... jest słabo i zgodze się z Piotrem, przytłaczają. Ją wpakowalbym np. Onzy z cielistym bokiem ( nie dawno wisiały na allegro).

aaa... zmiana kiery na risera wyszła in plus jednak wszystkie oryginalne części zapakowalbym do kartonu i zostawił na zaś.

pozdrawiam
xMekpxu
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#44
Piotr zobacz opinie mekp krytyczna ale jak opisana.chodzi o forme wypowiedzi

ja już swoje kiedyś poskładałem i raczej nie mam juz ochoty inwestować w "starocie " więcej. :-/
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#45
Na zdjęciach gumy walą po gałach, może na żywo rzeczywiście wygląda to lepiej- nie wiem ;] Na pewno rower świetnie na nich jeździ. Ogólnie połączenie biel + fioletowa anoda dla mnie bardzo spoko. Nie boisz się o komin z tak mocno wysuniętą sztycą? Zachodzi przynajmniej poniżej łączenia podsiodłówki z górną rurą?
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek
cron