#91
nic niesamowitego w nim nie ma oprócz tego że ma nieprzycięta długą rure sterową na czym mi bardzo zależało, ma mocowanie pod Vki i tarcze oraz wygląda dość filigramowo akurat pod stalową ramę :)

Na Mosso amelinowym prostym jeździłem i problem wypadających plomb nie występował 8-)

#92
....tyle stron pierdolamentowania ,a roweru ...jak widać , nie widać , projekt widmo , ale ..pisać trzeba , to ja sie pytam gdzie on jest ?? 6 stron chyba dość .....aby stanął na kołach

a ten wideł to pasuje do Salsy a nie byle jak pomalowanego .....Stevensa , nioch, nioch... :lol: jak można było porzemalować jedną z ładniejszych ram jakie wypuszczono w mtb ???retro....... :-x
www.velotech.pl

#93
utwierdzasz mnie Piotrze w przekonaniu że to forum schodzi na psy i nie warto tu nic pisać, z Andriu tworzycie niezły duet na poziomie, szkoda jedynie że dzieci z tego nie będzie, choć kto wie... w tych czasach :roll:

#94
pokaz cynamon wreszcie jakis rower, bo jak narazie to same wgnioty i smieci przemalowane na nowo, umiesz zlozyc ROWER? to pokaz cos wreszcie fajnego

#95
rama bardzo mi się podoba i malowanie też, nie wiem, czy zapadła już decyzja, ale ja widzę ją na xt m737, fajna sprawa jak rower z daleka wygląda, nazwijmy to, zwykle, a dopiero jak się podejdzie bliżej widać fajny osprzęt, na allegro był kiedyś rower, który jest w innym kolorze, ale kojarzy mi się z tym stevensem:

Obrazek


w tym przypadku wiadomo, rurki nietrafione

#97
cardamon napisał/a:
utwierdzasz mnie Piotrze w przekonaniu że to forum schodzi na psy i nie warto tu nic pisać, z Andriu tworzycie niezły duet na poziomie, szkoda jedynie że dzieci z tego nie będzie, choć kto wie... w tych czasach


a mnie utwierdza przekonanie że właśnie schodzi na psy jak sie przemalowywuję piękną rame z oryginału na pasztet i prosze mnie nie łaczyć z ...... nikim do pary bo sami jesteście parą samą w sobie .

Stevens w malowaniu oryginalnym był ...bardzo ładny, nawet podrapany, czy porysowany , taka rama to rzadkość, raz miałem w rekach !!! i żal d.ściska, że tak sie stało jak sie stało i to moje osobiste zdanie na ten temat jesli chodzi o rame.
Ostatnio zmieniony 2013-12-03, 08:56 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#98
tiomek pisze:rama bardzo mi się podoba i malowanie też, nie wiem, czy zapadła już decyzja, ale ja widzę ją na xt m737, fajna sprawa jak rower z daleka wygląda, nazwijmy to, zwykle, a dopiero jak się podejdzie bliżej widać fajny osprzęt, na allegro był kiedyś rower, który jest w innym kolorze, ale kojarzy mi się z tym stevensem:

Obrazek

w tym przypadku wiadomo, rurki nietrafione
Nic gorszego, jak... malowane gowno z rodzynkami.
Rower ma dobrze jeździć (geometria/osprzet) i (na tym forum!) wyglądać!!!
śmietnik to nie retro!

#99
Panowie możecie udzielać rad ale nie zniechęcając właściciela do forum trochę taktu
Jesteśmy tu po to aby się wzajemnie wspierać w naszych zainteresowaniach a nie wiecznie coś wytykać bo to prowadzi do kłutni
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#101
Można prosić foto ramy z widłem z profilu by zobaczyć jak to się komponuje razem?
Zapowiada się piękny rowerek.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#103
Ride&Smile :-P ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#104
Jaką sztycę trafiłeś?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#105
Żadną ;-) będzię tymczasowo Uno UltraLite od Ojca Dyrektora, Ritchey 27.0 był tylko w wersji szosowej 280mm, a ja potrzebuje >350mm. Także celuje długodystansowo w RaceFace XY 27.0 czarną z czerwonym jarzmem i offsetem.

#106
cardamon pisze:Żadną ;-) będzię tymczasowo Uno UltraLite od Ojca Dyrektora, Ritchey 27.0 był tylko w wersji szosowej 280mm, a ja potrzebuje >350mm. Także celuje długodystansowo w RaceFace XY 27.0 czarną z czerwonym jarzmem i offsetem.
Było brać tą z jebaja :-) Poszła kurewsko drogo.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#109
trochę obsuwy miałem ze zdjęciami :-P

Obrazek


Obrazek


Obrazek


czy macie namiary na podkładki dystansowe pod mostki z cieńkimi ściankami ? pod tym Ritcheyem WCS zwykłe podkładki paskudnie odstają :cry:

#111
siodelko jakies takie" wulgarne " :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#115
kurde jak nie ma być wielki jak ja mam 2metry a ramka 21cali, dobrze że chociaż slopping jakiś jest, wideł ma 425mm wysokości, sztyca będzie "kiedyś" inna, siodełko zostnie może nakladki zmienie na czarne, to wersja Ti wiec dość lekkie, no i siodło będzie znacznie niżej, tu jest do kreski na sztycy wciśnięte :)

#118
To tak zostanie z tymi podkładkami? Nie docinasz sterówki?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#119
nie docinam, w ciągu roku planuje trafić amor ze sterówką >22cm to tą nieprzycinaną Salse bedzie mi łatwiej taką "nietknięta" sprzedać, chyba że jakoś specjalnie mi do gustu przypadnie jeżdzenie na tym widelcu :->

#120
W sumie racja, im lepszy stan tym lepsza cena. A jakiego amorka szukasz?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900