#2
kiedys najszybszy rower w Polsce :!:
ten konkretny egzemplarz mialem przyjemnosc podziwiac na zywo ;-) ...noweczka
Ostatnio zmieniony 2013-10-20, 19:28 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
skolioza pisze:Rowerek bardzo ładny, ale dziwię się że taki ortodoks jak Ty zdecydował sie na te pedały zamiast 747 i współczesne siodło :-P
umkneło mi to ;-)
śmietnik to nie retro!

#11
przypuszczalnie teraz wiele osób będzie się dopatrywać najdrobniejszych niedociągnięć w dziele smolara, aby spojrzeć "jego spojrzeniem" na jego własne dzieło. A prawda jest taka, że rower faktycznie jest świetny. Brakuj - tylko - porządnej sesji fotograficznej. Są zdjęcia szczegółów. Ale równie dobrze można by wypisać listę elementów, każdy tu wie jak wyglądają br-m737 itp. I każdy wie co znaczy idealny stan. Brakuje takich zdjęć, które pokazujących całość, spójność, szyk i klasę. Że przypomnę odmalowanego na czarno FAT'a radzieja, zdjęcia nie pokazywały każdej śrubki, nie było ich zbyt wiele i pozostawiały niedosyt. Może, Panie Smolar, taka sesja?! 8-)

W sumie AT-4 wyglądało by gorzej o ile samo w sobie jest baardzo fajne, to tu dwójka wygląda super.

#12
juz bez jaj, to oceniamy na forum rower czy zdjeciua artystyczne, kazdego nawet szrota mozna pieknie sfotografowac, a nadal szrotem bedzie.... to tak na marginesie, a scott klasa, choc kiera paskudna ;)

#13
z pewnością każdy ma swoje podejście, dla niektórych liczy się głównie składanie i prezentują z rzadka swoje maszyny, inni lubią oceniać a inni oglądać - jedni zdjęcia, drudzy maszyny.
ja osobiście lubię oglądać i czasem coś napiszę przy szczególnie udanych okazach. Sam rower liczy się dla mnie - przy oglądaniu, nie mniej niż to w jaki sposób jest zaprezentowany.
Każdego co innego tu sprowadza i przyciąga ;-) O właśnie, również trzyma mnie tu to, że jakoś czuję się częścią tej internetowej społeczności - o ile retro-maniakiem być może już nie. Ale herezje piszę.. i to w wątku Smolara... Będę się smażyć w piekle :evil:

#14
przypuszczalnie teraz wiele osób będzie się dopatrywać najdrobniejszych niedociągnięć w dziele smolara, aby spojrzeć "jego spojrzeniem" na jego własne dzieło.
mieczem wojujesz od miecza giniesz ;-)
Pomijam jakie kto ma na podejście Piotrka do retro zapatrywnia, bo nie w tym rzecz - ale skoro wypunktowuje i wymaga od innych, czemu miałby wobec siebie stosować taryfę ulgową?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
a ja mam w glebokim powazaniu czyjes prywatne wycieczki, ale jak jest prezentowany naprawde ciekawy okaz , to kompletna bzdura jest pisanie , ze rower jest slaby bo zdjecia sa slabe, no please, jak wyglada m737 kazdy wie, no pewnie, jak m900 i m950 tez kazdy wie jak wygladaja, ale jednak rower zlozony ze smakiem, kompletnie i "dobrze" cokolwiek to znaczy, to poprostu ciekawy okaz wlasnie, wiec bez jaj, to nie forum fotograficzne, ani plastyczne, tylko tematyczne ,o retro rowerach mtb...

#17
Kitka jak u Bińkowskiego :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#19
Smolarowy plener jest Ok
bywaly na forum sesje na kozetce i do tego w zupelnych ciemnosciach :-?
ale w przypadku Scotta autor/wlasciciel nie mial nic do ukrycia ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
ja nie mówię, że ten plener czy zdjęcia są złe. Chodzi mi tylko o to, że jakby trochę pokombinować z kadrem itd to by wszystkim szczęki opadły bo rower faktycznie jest świetny. Zdjęcia są jedynie dobre i trzeba sobie pomóc wyobraźnią by to docenić. Może nie potrzebnie piszę to w liczbie mnogiej, w każdym razie ja mam takie wrażenie.

#22
+1 ANDRIU :-) Ważne że rower fajny i widoczny na zdjęciach.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#24
Dokładnie.

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron