#212
Dopiero teraz zobaczyłem że są postępy.
Jak wyżej ja bym jednak i na tył wrzucił gustawa. Poza tym wszystko git. Dobrze żę korbkę zmieniłeś na turbinkę bo... do mnie trafił XTR i ma się pięknie w Marinie.
Jak wrażenia z jazdy? JA stwierdzam po próbach Marinem że z taką wagą i skokiem to tylko do jazdy w dół ewentualnie do wożenia się po rynku po kocich łbach bo owszem wygodnie ale rozpędzać się nie chce.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#213
kosci26 pisze: z taką wagą i skokiem to tylko do jazdy w dół ewentualnie do wożenia się po rynku po kocich łbach bo owszem wygodnie ale rozpędzać się nie chce.
dokładnie, w sam raz żeby w weekendy wozić moje stare zmeczone dupko po bulwarze nadmorskim w gdyni i na krotsze wycieczki z 2gą połową 8-) raczej rower do zabawy niż czegoś poważniejszego w dół

ps. nie dam za korbę wiecej niż dałem za ramę, jeszcze mnie tak nie pogieło ;)

#214
Na serio... to zgadzam się z Tobą w stu procentach.
Taki hajs można dać ale za NOS-a w kartoniku nigdy nie otwieranego. Za używkę z widocznymi obdarciami to już troszkę przesada tyle wołać.
Szkoda, że ja tak późno się obudziłem a nie z 3-4 lata temu. Miałbym już dzisiaj fajną kolekcję za przyzwoitą kasę :\
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#215
troche pojeżdziłem jak było pare dni ciepło, spreżyne wymieniłem z 650lbs na 750lbs i jest super, teraz czekam na tylne koło z serwisu, dojdzie też żółta rolka avida do szaraka, szukam czarnej sztycy kore lite post albo elite, rozmiar 31,6mm, chyba pasowałaby tu lepiej niż srebrna, w sumie tyle, no i lepszejsze zdjęcia będą jak aura pozwoli ;-)

Obrazek


Obrazek

#217
Swietnie wyglada. Podtrzymuje co prawda moje zdanie odnosnie hamulcow ale wizualnie pieknie wyszlo. Nie myslales zeby sprezyne pomalowac na zolto albo pomaranczowo?Moim zdaniem fajnie by wygladalo.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#218
kosci26 pisze:...Nie myslales zeby sprezyne pomalowac na zolto albo pomaranczowo?Moim zdaniem fajnie by wygladalo.
dość cwany pomysł, w gre wchodzi raczej tylko malowanie proszkowe, za jakiś czas spreżyna zmieni pewnie kolor, dzięki za sugestię ! 8-)

#221
Szkoda, że masz żonę bo byś jeszcze na niego coś tam poderwał :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#223
A czemu akurat sztyce kore? Może RF XY?
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#225

thomson miał być ale regulacji mu nie starcza i nosek siodła zadarty ku góry wygląda komicznie, a szkoda bo do parki z mostkiem by było, z rooxem to samo jest :-(

ten sklep co podaleś to w jakim państwie jest ? :shock: wersja angielska strony jest czesciowo nieprzetłumaczona :-P
kosci26 pisze:A czemu akurat sztyce kore? Może RF XY?
a masz takową na sprzedaż ? :>
Ostatnio zmieniony 2013-03-24, 22:53 przez cardamon, łącznie zmieniany 1 raz.

#229
cardamon pisze:KMC x8 GOLD podobno szybko sie rozciaga wiec pobędzie tu jedynie chwilę
wyciaga albo nie 8-)
ja w tamtym roku eksperymentowalem z KMC 9 sl silver.....powiem tak ....jeszcze nigdy nie widzialem tyle rdzy po jednym kilku godzinnym deszczowym wypadzie :shock: w zimowce stary cn 7701 po miesiacu jazdy wyglada lepiej niz nowizna kmc po 3 godzinach
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#230
Yves ostatnio wrzucił link allegro do sztycy Kore Elite, na którą gapiłem się nie wiedzieć czemu przez pare miesiecy, wiec wkońcu ją kupilem i godnie zastąpiła zniszczoną sztyce Kore I-beam, dzięki temu mogłem założyć wreszcie docelowe siodełko Fizika z żółtymi boczkami :)

na korbie zagościł masywny rockring Salsa 32t + zębatka RaceFace 32t, "stabilizator" łańcucha uprościłem jeszcze bardziej i teraz jest idealnie, wcześniej była zębatka 36T Specialites ale gieła sią łachudra jedna

w kolejce czekają również żólte pedały SPD, jeżdze na TIMEach wiec musze sie drugiej pary butów dorobić żeby je zamontować ;-)

jak sie odkuje finansowo po operacji kolana to zbieram na:
http://www.risseracing.com/gt.shtml 8-)

Obrazek


Obrazek


Obrazek

#232
były żołte SPD ala Tioga, myślałem oczywiście o Time'ach, nawet kupiłem takowe ale były dramatycznie zajechane ( 3,75zł zapłaciłem + przesyłka ;) ), jakbyś miał namiar na żółte pedzie Time w dobrym stanie to ja chetnie :)

#234
Że tak spytam, jak Bomber się sprawuje? Działa dobrze?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#236
http://tufotki.pl/bLEsJ

mialem dylemat czy dać Race Line D czy nowsze Race Line, ale rocznikowo i przeznaczeniem wygrała literka D, mostek z 50mm zmieniłem na drugi od góry 90mm bo rower trochę zbyt szalony był ;) no i bedzie 3x8 jak w oryginale a nie 1x8, wiec doszła manetka do kompletu, FD m739 od użytkownika Yasiuuu niedługo do mnie trafi, jeszcze tylko przepleść tylne koło i będzie wreszcie finał :-P ps. naklejki zwykłe z allegro są tymczasowo ale nie są złe 8-)
Ostatnio zmieniony 2014-03-23, 16:49 przez cardamon, łącznie zmieniany 1 raz.

#237
cardamon pisze:no i bedzie 3x8
kamien spadl mi z serca :-)
do tego przerzutki na polkach :-P :-P :-P :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#240
udało mi się kupić w dość promocyjnej cenie nowy damper FOXa z Cannondale Jekyll'a, mocowanie po drobnych przeróbkach podejdzie do LTS'a, niestety nie mogłem ogarnać oryginalnej sprężyny 700-750lbs, na mnie to za mało i czasem damper dobijał :-|

o tak to będzie wyglądać:

Obrazek


Obrazek


:-D :-D :-D może nie będzie tak bujać jak na spreżynie
cron