#33
beret pisze:
suchy1704 pisze: Ta UNIVEGA poprostu jest super, bynajmniej dla mnie :)
PRZYNAJMNIEJ, na litość boską.
fascynuje mnie ta forma,bo przecież każdy z bynajmniej inaczej" zna doskonale forme przynajmniej,ba zna jej sens,ale oni wolą bynajmniej,bo to takie nie z tej ziemi,takie zaj...,żałość :!: :!: :!:
śmietnik to nie retro!

#34
smolar pisze:
beret pisze:
suchy1704 pisze: Ta UNIVEGA poprostu jest super, bynajmniej dla mnie :)
PRZYNAJMNIEJ, na litość boską.
fascynuje mnie ta forma,bo przecież każdy z bynajmniej inaczej" zna doskonale forme przynajmniej,ba zna jej sens,ale oni wolą bynajmniej,bo to takie nie z tej ziemi,takie zaj...,żałość :!: :!: :!:
Smolar, bawisz się w profesora Miodka? Jeśli kogoś uraziłem tą wypowiedzią to przepraszam...

#35
tu nie chodzi o bycie profesorem , bo ja sam nie robie polskich znaczkow itd, ale slowo bynajmniej jest jakby zaprzeczeniem, a przynajmniej kazdy wie co oznacza, a czesto ludzie uzywaja slowa bynajmniej sadzac ze to ladniejsza/bardziej ę,ą wersja przynajmniej ;), a zmienia to kompletnie sens zdania

#36
ANDRIUBIKER pisze:tu nie chodzi o bycie profesorem , bo ja sam nie robie polskich znaczkow itd, ale slowo bynajmniej jest jakby zaprzeczeniem, a przynajmniej kazdy wie co oznacza, a czesto ludzie uzywaja slowa bynajmniej sadzac ze to ladniejsza/bardziej ę,ą wersja przynajmniej ;), a zmienia to kompletnie sens zdania
ANDRUBIKER ja niechcę wszczynać kłótni... Forum jest po to by jednoczyć Pasjonatów retrośladów, widzę ANDRI, że jesteś wyrozumiały, Twoje wypowiedzi i innych forumowiczów wnoszą bardzo dużo do tej wirtualnej społeczności.... Pozdrawiam serdecznie wszystkich.... :)

#37
ja napisalem tylko tlumaczac nieco wypowiedz smolara, poprostu gdy uzyles slowa bynajmniej przy wypowiedzi ze ta univega jest dla Ciebie super, to tak jakbys powiedzial ze Ci sie ona kompletnie nie podoba:), a jak zrozumialem sens twojej wypowiedzi podoba Ci sie i to bardzo, czyli wlasciwym bylo uzycie slowa przynajmniej, i tylko tu jest kwestia, poprostu slowo bynajmniej jest poniekad zaprzeczeniem i w innym sensie sie go uzywa, nie jako zamiennika slowa przynajmniej :)... zawsze takie wyjasnienie mysle sie przyda tak na przyszlosc, i wiadomo ze takie forum powinno jednoczyc fascynatow i w duzej mierze tak pewnie sie wlasnie dzieje, PRZYNAJMNIEJ mam taka nadzieje :)

#38
ANDRIUBIKER pisze:ja napisalem tylko tlumaczac nieco wypowiedz smolara, poprostu gdy uzyles slowa bynajmniej przy wypowiedzi ze ta univega jest dla Ciebie super, to tak jakbys powiedzial ze Ci sie ona kompletnie nie podoba:), a jak zrozumialem sens twojej wypowiedzi podoba Ci sie i to bardzo, czyli wlasciwym bylo uzycie slowa przynajmniej, i tylko tu jest kwestia, poprostu slowo bynajmniej jest poniekad zaprzeczeniem i w innym sensie sie go uzywa, nie jako zamiennika slowa przynajmniej :)... zawsze takie wyjasnienie mysle sie przyda tak na przyszlosc, i wiadomo ze takie forum powinno jednoczyc fascynatow i w duzej mierze tak pewnie sie wlasnie dzieje, PRZYNAJMNIEJ mam taka nadzieje :)
UNIVEGA jest SUPER!!! Złego słowa użyłem, sory :)