#181
No Andriu spójrz prawdzie w oczy każdy jeden rower to tak naprawdę dwa koła, rama i to co do nich przyczepimy. Objawieniem to mógłby by nie wiem może rower na gąsienicach a tak to po prostu kupa części złożonych według upodobań i mody.

#182
ja wlasnie spojrzalem tej prawdzie w oczy i pisze to co widze, zadnego szalu, przepiekna campa, doslownie PRZEPIEKNA i cholernie rzadka, i nic poza nia, ani spojnosci made in italy, ani jakiegos czadu kolorystycznego , jakichs smaczkow, poprostu na nowo pomalowana rama z przepieknym IMO osprzetem, jak na "rower roku" ktorym zostal okrzykniety jeszcze zanim powstal :), to wedle mojego uznania troche zamalo

#183
ANDRIUBIKER pisze:jak na 12 stron spekulacji, obietnic, tajemnic i wycinkow z roweru, to spodziewalem sie szału, eksplozji, totalnego oberwania jaj, a tu......... rower :) , i jakby zabrac ta przepiekna campe to dwa kola i rama ...
A jaki rower z Campagnolo OR by ci się widział? Dla jednego to tylko rower a dla innego niszowa włoska rama doskonale komponująca się z osprzętem. Należy też docenić pracę włożoną w malowanie.
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 14:21 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#184
Radziej pisze:No nareszcie. Tak na marginesie, podejrzewam że z tą sztycą campy to sporo szczęścia miałeś. Jak tak patrzę teraz na całość to wydaje mi się że rower zyskałby więcej na wyglądzie z niskim profilem obręczy bo przy tej ramie koła wyglądają zbyt masywnie. Na ile szprych są zaplecione? Obręcze Campy to byłoby dopełnienie ideału.
Ale to są przecież Gipemme Tecno, tego nie wolno przeplatać. Hańba Ci. Poza tym one powstały zanim wszelka hipsterka zrobiła z wysokich obręczy obciach, więc są cool :) Poza tym to bardzo fajne, trwałe koła więc szkoda byłoby coś wymieniać.

#185
Radziej pisze:No nareszcie. Tak na marginesie, podejrzewam że z tą sztycą campy to sporo szczęścia miałeś. J
30.9 to bylo jak 6 w totka ;-)
z tylu jest piasta campy...z przodu moze w przyszlosci jak ktos shamalem z traktorem sie zderzy :lol: :lol: :lol:
a niski profil ??? przednia piasta na 32 w szufladzie juz czeka tyl moze kiedys upoluje
na dzien dzisiejszy 16 szprych musi wystarczyc :-?
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 14:38 przez marcin74, łącznie zmieniany 2 razy.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#186
O przepraszam, dla mnie nigdy nawet dawniejszych czasach MTB wysoki profil się nie podobał ale to kwestia gustu.
Poprawka, chyba że to będą karbonowe HED-y to wtedy tak. Nie w tym rowerze i tej epoce oczywiście.
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 14:24 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#187
ANDRIUBIKER pisze:jak na 12 stron spekulacji, obietnic, tajemnic i wycinkow z roweru, to spodziewalem sie szału, eksplozji, totalnego oberwania jaj, a tu......... rower :) , i jakby zabrac ta przepiekna campe to dwa kola i rama ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fakt...ani to stal lotnicza ani okretowa no i bez 25 letniej gwarancji
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#188
kunu pisze:Ale to są przecież Gipemme Tecno, tego nie wolno przeplatać
juz na samym poczatku tej historii tyl dostal piaste od SHAMAL´a ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#189
marcin74 pisze:
30.9 to bylo jak 6 w totka ;-)
Wyobrażam sobie. Powinienieś zacząć grać. Albo nie bo szczęście już wykorzystałeś. Przyznaj się sztycę do ramy czy ramę do sztycy dobierałeś :lol:

#190
Moim zdaniem wszystko z osobna jest super hiper ale razem efekt nie jest już tak oszałamiający. Myślę że to ze względu właśnie na kolorystykę ramy która jest ciężka do ogarnięcia i srebrny mi do niej tak średnio pasuje. Cay zestaw srebrnej campy to bym widział w połączeniuz fioletowa, błękitną lub butelkowo zielona rama tak żeby był kontrast. Nie powiem rama jest pięknie pomalowana ale potzrabowałaby innych kolorków żeby zabłysnąć ot tyle.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#191
Radziej pisze: Przyznaj się sztycę do ramy czy ramę do sztycy dobierałeś
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pomysl zaswital jednoczesnie z tym ,ze rama byla pierwsza a sztyca musiala czekac
kasy nie mialem na "juz". Szczescie w nieszczesciu ,ze rozmiar malo chodliwy i nikt tym nie byl zainteresowany :oops: :oops: :oops:
zebys wiedzial co ja przezywalem odliczajac dni do wyplaty :lol: :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#192
No to miałeś dodatkowo szczęście że nikt jej nie potrzebował bo innaczej byście się licytowali do ostatniej złotówki jeśli to aukcja była :-D
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 14:46 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#193
nie obrazaj kosci ,swietego graaala :), jest piekny, cudny i najlepszy, niech tak zostanie, w koncu wlascicielowi ma sie podobac , ja swoje zdanie juz wyrazilem, bez szalu kompletnie, ale campy zazdraszczam

#194
kosci26 pisze:. Cay zestaw srebrnej campy to bym widział w połączeniuz fioletowa, błękitną lub butelkowo zielona rama tak żeby był kontrast. Nie powiem rama jest pięknie pomalowana ale potzrabowałaby innych kolorków żeby zabłysnąć ot tyle.
zawsze mozna "cos" ulepszyc ;-)
u mnie fajerwerki typu fiolety,kolorowe pancerze,i anodowane na kolor srubki podkladki itp itd nie wchodza w gre
ale zeby nie bylo ,ze uparty osiol jestem... u innych taki "tuning" potrafie docenic ,a jest tu pare SUPER sprzetow w ktorych blekitna anoda wyglada wrecz doskonale ;-)
....no ale to sa klasyki z pierwszych stron gazet
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#195
Każdy ma prawo mieć własne zdanie i gust. Rower roku?? Może gdyby zrobić kategorie z podziałem na zajebistość wizualna, niepodważalna kultowość i wykopaliska niedostępnych części to w dwóch ostatnich kategoriach miałby szanse. Najważniejsze że się właścicielowi podoba.

Czekam aż się smolar wypowie ciekawy jestem opinii, wszak to miłośnik wszystkiego co srebrne tylko pod warunkiem że to Ritchey ;-)

#196
ANDRIUBIKER pisze:nie obrazaj kosci ,swietego graaala :), jest piekny, cudny i najlepszy, niech tak zostanie, w koncu wlascicielowi ma sie podobac , ja swoje zdanie juz wyrazilem, bez szalu kompletnie, ale campy zazdraszczam

Andriu wrecz przeciwnie ...GOSC(kosci26) ma nosa w te klocki....przykladem ostatni Canon -niby dziwolag a zrobiony z dbaloscia o kazdy szczegol i w perfekcyjnych proporcjach.....a sugestia z zielenia butelkowa -naprawde dobra ....warto sluchac madrych ludzi ;-)
moj wyglada tak inny zrobilby inaczej....taki swiat
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 15:13 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#197
a co wy tak z tym rowerem roku
jacob puscil dziwne haslo(przy kilku rowerach zreszta w tym roku)
andriu to kupil i sie zesral
i tak ciagnie sie ta "dzuma"w tym watku... chlopy ja mam zone i dzieci(dziecko)i jeszce pare innych rzeczy do zrobienia w zyciu ......dajcie spokoj......
nie macie innych problemow w zyciu ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#199
Radziej pisze:No to miałeś dodatkowo szczęście że nikt jej nie potrzebował bo innaczej byście się licytowali do ostatniej złotówki jeśli to aukcja była :-D

bylo kup teraz :oops: :oops:
mogla zniknac w kazdej chwili :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#200
marcin74 pisze:i tak ciagnie sie ta "dzuma"w tym watku... chlopy ja mam zone i dzieci(dziecko)i jeszce pare innych rzeczy do zrobienia w zyciu ......dajcie spokoj......
nie macie innych problemow w zyciu
Nie mamy dzieci, sami jesteśmy dziećmi internetu ;-) (nie wiem czy Andriu się pod tym podpisze)
Nie robimy dżumy, każdy wyraża swoją opinie, przecież po to jest forum i po to ludzie dodają tu swoje rowerki żeby uzyskać jakiś oddźwięk bo nikt mi nie powie że jest inaczej. Nie zauważyłem bym gdzieś wyraził się w sposób niewłaściwy lub chamski. Jak już napisałem doceniam ogrom pracy i poszukiwań a że ja to zrobiłbym po swojemu inaczej to mój gust i tyle, każdy ma inny.
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#201
marcin74 pisze:a co wy tak z tym rowerem roku
jacob puscil dziwne haslo(przy kilku rowerach zreszta w tym roku)
andriu to kupil
Tak też sobie właśnie pomyślałem. Będą wybory, jeśli będą, publika zadecyduje. Stwierdzenie przez aklamację czy też podważanie roweru roku który nim nie jest uważam za żenujące.

#202
kosci26 pisze:dziećmi internetu (nie wiem czy Andriu się pod tym podpisze)
no pod tym napewno nie :), a zesrac to sie moze jakis dzieciak co w zyciu nic nie widzial, ja napisalem tylko ze tu z ogromnej chmury , kapusniaczek polecial i tyle, nie podoba mi sie , nie w moim guscie, kompletnie koncepcja nietrafiona moim skromnym zdaniem i jedynie campa jak zawsze swieci, bo klejnoty z reguly swieca :)

#203
kosci26 pisze:
marcin74 pisze:i tak ciagnie sie ta "dzuma"w tym watku... chlopy ja mam zone i dzieci(dziecko)i jeszce pare innych rzeczy do zrobienia w zyciu ......dajcie spokoj......
nie macie innych problemow w zyciu
Nie mamy dzieci, sami jesteśmy dziećmi internetu ;-) (nie wiem czy Andriu się pod tym podpisze)
Nie robimy dżumy, każdy wyraża swoją opinie, przecież po to jest forum i po to ludzie dodają tu swoje rowerki żeby uzyskać jakiś oddźwięk bo nikt mi nie powie że jest inaczej. Nie zauważyłem bym gdzieś wyraził się w sposób niewłaściwy lub chamski. Jak już napisałem doceniam ogrom pracy i poszukiwań a że ja to zrobiłbym po swojemu inaczej to mój gust i tyle, każdy ma inny.
o belkot na temat "rower roku mi chodzi"
zreszta wszyskim zainteresowanym podpowiem ...przepis jest prosty ....ladny Klein uleczy wszelkie kompleksy ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#204
nie ja go oglosilem tym mianem od tego zacznijmy;) ja sie tylko odnioslem do tego stwierdzenia, po kolejne ten klein to chyba Twoje kompleksy uleczy, bo ja i pewnie wielu wielu na tym forum ich nie posiada :), smiem twierdzic ze kleinem jak ktos chcial cos leczyc to pewnie i by go znalazl, a ja na ten przyklad jakos specjalnie tej marki nie stawiam wyzej nad inne, a po ostatnie oceniamy ,badz wypowiadamy swe zdanie na temat tego konkretnego roweru, i kazdy ma swoje zdanie, albo miec powinien, i tyle ode mnie, jak ktos chce klepac po d... to jego sprawa, ja patrze obiektywnie na to co widze, lub subiektywnie wedle wlasnego gustu

#205
E tam uleczy, nie każdy musi lubieć grubą rurę i kolorki typu sunburst, pewnie wymian zdań byłoby tyle samo. W każdym razie nie ma się co spierać o rower roku, jak będzie taki wątek to każdy będzie mógł powiedzieć czy jest na tak czy na nie ale tak jak mówie powinny być też kategorie. A teraz polecam by oczyścić atmosferę kto może niech weźmie swój srebrny, różowy, purpurowy czy sraczkowato- zielony rower pod tyłek i idzie pokręcić tak jak ja to ide zrobić póki jeszcze jasno ;-) Rowery roku czasem też muszą jeździć :-D
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#206
Andriu, nie antycypowałeś w tym wątku, ani słowem wcześniej się nie wypowiedziałeś. Przychodzisz na koniec imprezy i mówisz że się nie podoba bez krzty merytoryki. Zapytałem się jaki rower by ci się na tej kampie widział. Takie wypowiedzi to nie wyrażanie opini tylko zwyczajne trolowanie.

#207
w/g Ciebie trolowanie, w/g mnie wyrazenie mojej opinii,(swoja droga ciekawe ocenianie ludzi, jak sie nie podoba to troll, jak sie podoba to cacy heh, to wiesz ilu tu trolli jest tym tropem idac, ktorym moje rowery sie nie podobaja ;) ) niewazne jaki by mi sie na niej podobal, wazne ze nie podoba mi sie ten, a nie wypowiadalem sie wczesniej, bo wypowiadac sie mialem na temat czego??? wycinkow roweru, czy poszczegolnych komponentow?? ciezko sie wypowiadac na temat czegos co nie istnieje,komponenty piekne, a rower jak sie pokazal wreszcie po 12 stronach pisania o niczym i o wszystkim , to i moglem wreszcie swoje zdanie wyrazic....
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 16:44 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 2 razy.

#209
marcin74 pisze:na dzien dzisiejszy wyglada to tak

[url=https://lh5.googleusercontent.com/-P2aY ... width="800]Obrazek[/URL]
mostek a-head chwilowo do zdjec...czekam na wisienke od corrado :roll: :roll: :roll:


i jeszcze proba z jasnymi lackami
[url=https://lh6.googleusercontent.com/-B1fW ... width="800]Obrazek[/URL]
Mnie się podoba. In + restauracja ramy czego pewno wielu użytkowników nie toleruje lub nie lubi. Dla mnie jednak, jeżeli rama jest zacna i mocno obdarta to warto ją profesjonalnie odrestaurować co nie koniecznie musi obniżyć jej wartość kolekcjonerską. Ja tam obdarciuchów nie lubię i jestem za renowacjami ALE profesjonalnymi! Co do komponentów to wiadomo... obiekty westchnień. Koła może i masywne ale nadają uroku mimo wszystko. Rowerek jest nietuzinkowy więc i schematów również nie trzeba było się przy nim trzymać. Tak trzymać Marcin!
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#210
pełna profeska,jakich mało tutaj,NOS!!!!!!!
kolorki idealnie wyważone,kompletne,restauracja ramy obłęd.
przyznam,że wysokiego profilu nie lubię,ale...16 szprych i białe kapcie,wygląda inaczej :shock:
załóż k.. łańcuch ;-)
śmietnik to nie retro!
cron