#31
Hej, długo mnie nie było, ale wróciłem z wyjazdu i widzę, że dyskusja idzie pełną parą. Tak czy inaczej chwyty są z gumy, o miękkości w sam raz :-P , pasują elegancko kolorystycznie i na pewno ich nie oddam ;-)

#32
Zebrałem się w końcu i udało się zrobić pare aktualnych fotek Scotta, a i kilka części dozbierałem jeszcze i poniżej prezentuję stan obecny :)

Więcej fotek: https://picasaweb.google.com/1119456754 ... 8100121378

Chwyty zielone na razie poszły w odstawkę, Ritchey piankowe są dużo wygodniejsze, reszta nowości opisana pod zdjęciami :-)
Załączniki
PA120002.JPG
PA120007.JPG
Nowe siodło Ritchey, po próbnej jeździe bardzo wygodne, zobaczymy w trasie.
PA120009.JPG
PA120021.JPG
Jednak bezawaryjność i płynność obsługi wygrała w rowerze pod sakwy, polubiłem bardzo te manetki :) Zmianie jeszcze ulegnie kierownica, która jest dosyć krótka, ale taka była w nim oryginalnie jak kupiłem, a nie mam innej póki co.
PA120018.JPG
Były czarne Lx'y, ale te pasują do grupy i przy mojje bardzo małej umiejętności ustawiania cantów działają lepiej

#34
Wiem właśnie, rozważam czy aby nich nie posłać w jedno miejsce, ale jakoś nie mogę sie przełamać, chyba tylko jakaś fajna czarna kierownica byłaby w stanie mnie przekonać do zamiany ;)

#36
o a ja myślałem że to będzie taka finezyjna gra zieleniami a wyszedł raczej wół roboczy z niewykorzystanym potencjałem.

zielone oury
zielone koolstopy
zielony brooks

wszystko to śliczności o wysokich praktycznych własnościach.

#37
mam takie pytanko z czystej ciekawośći. sztyca i mostek jakie maja śrenice?
i tak odnośnie takich chwytów piankowych, jak one sobie radzą z wilgocią?

#38
jacob - od początku założeniem było stworzenie dobrego roweru pod sakwy, a na części, które wymieniłeś w zieleni, nie dość, że wydałbym fortunę to gdzie bym go nie zostawiał to bym sie spinał czy zastanę go z wszystkimi częściami ;)

lukas - sztyca 27,2 mm, mostek 25,4 mm, a w kwestii chwytów to wilgoć pochodząca z potu podczas jazdy mi nie przysporzyła jakiegoś dyskomfortu. Nie miałem okazji ich jeszcze przemoczyć na deszczu więc nie powiem jak długo schną...

#39
Mała aktualizacja dzięki nowozamienionej kierownicy Rito oraz mostka Shoguna, którego zdecydowałem się jednak zamontować do Scotta, ta wersja mi się dużo bardziej podoba ;-)
Załączniki
PB160001.JPG
PB160002.JPG
PB160003.JPG

#41
Nice! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900