#121
skolioza, z drugiej strony zoom pasuje do ramki idealnie, ale do osprzętu już mniej ;) co do V-brake to chyba teraz jest ok z tymi canti.
te alu śruby jeśli długaśne to powinny dać rade przy twoich parametrach wagowych, tak samo jak zii jeśli jeszcze nie stracił zębów to będzie żył długo i szczęśliwie :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#125
szpej butikowy, zeby tylko pogoda sprzyjala, bo jazda (nim) w blocie toz przeciez ekstrawagancja;)

wlasnie sobie uswiadomilem, ze jezdzilem na takiej obreczy kiedys, byla cholera waska jak na oponiszcze szosowe!
Obrazek

#128
a możesz fotę całości wrzucić żeby można było zobaczyć jak to się spasowało? :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#134
przelecialem wszystkie 9 stron
ciekawa historia i super EVOlucja od lx do 900 :-P
o zielonych miskach nawet nie wspomne :roll: (super zgrywaja ze srebrnym mavic´iem) to samo xc 700 esencja stylu retro
piekna bryka .....ma jeden slaby punkt :?: ....siodelko
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#136
marcin74 pisze:piekna bryka .....ma jeden slaby punkt :?: ....siodelko
siodło - nie jeździłem więc nie wiem czy wygodne, ale rocznikowo i stylistycznie IMO gra

natomiast z tłumu wyróżnia się sztyca w tytanowym wykończeniu - pozostałe elementy (mostek, obręcze) są w satynowym odcieniu wykończeń niektórych elementów grupy M900 Generalnie super byłoby gdyby sztyca trafiła się z M900 - to jest jedyny element tej grupy jakiego teraz brakuje Niestety trafić taką w rozmiarze 26,4 graniczy z cudem...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#137
skolioza pisze:
marcin74 pisze:piekna bryka .....ma jeden slaby punkt :?: ....siodelko
siodło - nie jeździłem więc nie wiem czy wygodne, ale rocznikowo i stylistycznie IMO gra
Przejezdzilem na takim siodelku sporo kilometrow, chwale je sobie, przelozylbym go do terazniejszego roweru, ale zab czasu tak je zjadl ze rolka tasmy izolacyjnej to malo :-(
cron